Şimdi Ara

VDSL'den ADSL'e geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türknet bağlantımı yeni yaptırdım. 35 Mbite kadar VDSL olarak bağlandı. ancak mevcuttaki modemim ADSL. şu an modemin ADLS ışığı yanmıyor. VDSL'den ADSL' geçiş yapılabiliyor mu? nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı?

• Müşteri hizmetlerini arayacaksın onlar yapacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen bence ödünç modem bul VDSL ışığın yanıyor mu diye, adsl e geçiş yapma. Adsl de hız düşümü yaşayanlar çok fazla

• TurkNet sayesinde VDSL modemlerin fiyatarı fırladı. Kurnazlar 100-150TL diyor çıkma modemlere Ben Sahibinden'de 50 liraya ikinci el TTNet çıkması bir tane buldum işimi çok iyi görüyor. Bence millet uğraşarak bile alamazken sen hazır VDSL sinyali bulmuşken bir şekilde modem temin et.

• Vallahi bak geçen nisan da 40 TL ye aldığım TP link w9970 TTNet çıkmasi cihaza 140 TL çekiyorlar

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Karaborsaya düştü düne kadar kimsenin sallamadığı modemler. Superonline taahhüdüm olduğu için biraz geç kaldım TurkNet'e geçmeye. Neyse bir şekilde buldum uygun fiyata ve memnunum.

• Nisan mayıs a kadar TürkNet e bir şey olmazsa bizim buradan kapanan öğrenci evlerinden uygun toplayıp biraz karına satmayı bile düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

Müşteri hizmetlerini arayacaksın onlar yapacak

Musteri hizmetleri yok ki:) bu sabah destek istegi girmistim. Modem isigi yanmiyor secenegini sectim aciklamayada vdslden dolayi oldugunu, hattimi adsl e cevirin diye ekledim. Bugun hattinizda sorun varmis diye turk telekom ekiplerii geldi;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEGHRİ kullanıcısına yanıt
    sordun mu bari vdsl sinyali geliyor mu nasıl geliyor diye ? yakalamış iken iyice öğrenecektin ona göre modem alırdın. Millet istiyorda göndermiyorlar sana istemeden gelmişler
  • Attan inip eşeğe binmek..

• Millet adsl den vdsl ye geçmek için bin takla atıyor, sen tersine takla atıyorsun bu şekilde.Al bir vdsl modem! 60 TL ye bile var sahibinden de.İyiki geçmemişim adsl ye dersin.Tabi ben sorunsuz vdsl sinyali vermişlerdir diye varsayarak söylüyorum.Hakkatten attan inip de... gibi birşey bu!
  • Bu kadar tepki uzerine vdsl modem aldim:) 25-30 mbps arasi hiz aliyorum.

Marka model fiyat ? Hat değerleri nasıl ? Ping ne alemde ve hız dalgalanması var mı ? En önemlisi memnun musunuz ?

vdsl modem aldığına göre bir iki gün sonra hattını adsl e taşırlar
  • Tenda vdsl modem aldim. N11 kampanyasiyla 130 tlye geldi. Su an icin memnunum. Aksamlari bi dusus oluyor ama. suanki hat degerleri asagidaki gibi.

Downstream Upstream
    SNR Margin (dB): 21.4 32.7
    Attenuation (dB): 11.3 0.0
    Output Power (dBm): 14.1 7.1
    Rate (Kbps): 35833 3047

modeme tam değerler geliyor sıkıntı yok. akşamları düşüş oluyor ama süründürüyor mu önemli olan o ? çünkü tüm iss lerde olan bir problem şu an bu
    Yoo telekom kullaniyorum ben sorun hiz dusumu omadi 4aydir kullaniyorum genel degil turknetin yetersizligi

• Türknet kullanıyorum.

Turknet hız akşam hız problemi konusunu açanlardanım.

Akk kalktığından beri (eylül) akşam hız problemi olmuyor her saat aynı.

Bölgeden bölgeye değişir bu.

Zaten su forumda turknetten memmun olan sinirli sayidasin seninki okunmus uflenmis gibi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.