Şimdi Ara

TTNET TÜRKİYE GENELİ YİNE BOĞULUYOR!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
5.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sanki bilerek yapılıyor... Az öncesine kadar internette sorun yokken, birden bire internet trafiği darboğaza giriyor. Saat 20.00 dedi, tak yavaşladı!

Ankara Demetevler-Özevler Mah. yine boğum boğum boğuluyor. Bugün bir arkadaş daha yazmıştı, büyük ihtimalle, an itibariyle Yenimahalle'de de sorun var...

AKŞAM EVE GELİRSİNİZ, 2 SAYFA HABER OKUYAYIM, VİDEO İZLEYİM, DOWNLOAD YAPAYIM DİYE... YOK MALUM FİRMANIN SÖZDE İNTERNET HİZMETİ GÜNÜN NE KADAR STRESİ VAR İSE BİR O KADARIN 2 KATINI DA O YAŞATIR!!! TELEKOM İLE İNTERNETE ÇIKACAKSANIZ, HİÇ UĞRAŞMAYIN, BİR EL ARABASI ALIN, DAHA HIZLI İNTERNETE ÇIKARTIR SİZİ! SAYFALAR AÇILMIYOR YİNE, TOP GİBİ DÖNÜYOR!

Yurtdışı yine hoşaf, yurtiçi idare eder...

Yok arkadaş, ben taahhüt az kaldı felan dinlemem, bu hafta sonu hemen geçiyorum Superonline'a...

Bu ne ya?

YETTİ ARTIK!

Not: SORUN, TÜRKİYE GENELİNDE BİRÇOK ABONEDE MEYDANA GELMEYE BAŞLADIĞINDAN BAŞLIK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. MODERATÖR ARKADAŞLARDAN RİCAM SORUNA FİRMA ÇALIŞANLARINCA NETLİK KAZANDIRILANA KADAR BAŞLIK YUKARIDA TUTULSUN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyemuyedegil -- 4 Ekim 2017; 13:14:53 >

• Şu an da Ankara'da Yurtdışı çıkışlarında sorun var galiba. Face, twitter yüksek pingden girilmiyor.
  • Bursa'da aynı. Youtube ve Facebook/Twitter yavaşladı. Sanırım filtreleme ve fişleme altyapısının testleri başladı yine. Halk hafiften tepki koyunca hemen internet yavaşlatma yoluna gidiliyor.
  • Saat 20:00 den sonra benimde yavaşladı hiçbir video yüklenmiyor. Aradım Türkiye geneli iyileştirme çalışması var diyorlar. Bekliyoruz bakalım düzelsin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phorever

Bende de 19:45'ten itibaren KISITLAMA başladı. Dediğiniz gibi dalga dalga değil bir anda başlıyor. Yani sanki biri düğmeye bastığı an her şey başlıyor gibi. TTNET modeminden DNS değiştirmeme rağmen işe yaramıyor maalesef

Muz Cumhuriyeti olduğumuz için kasıtlı yapılıyor ve anında hissediliyor. O yüzden şaapmayın.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Böyle bir b...k yiyorsanız, sayfa yapın, millet baksın, haaaa, tamam desin.

Arıza oluyor, bir Allah'ın kulunun haberi yok! M.H. DAHİL!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyemuyedegil

Böyle bir b...k yiyorsanız, sayfa yapın, millet baksın, haaaa, tamam desin.

Arıza oluyor, bir Allah'ın kulunun haberi yok! M.H. DAHİL!!!

Arıza değil ki? Ama dediğin gibi arıza süsü verilebilir. Ama niye yapsınlar, adamlar zaten Türk halkına köpek çekiyor. O yüzden bunu onlardan beklemek saçma olur.
  • Şuan yurtdışı çıkışları çok yuksek 1000 ms pinge kadar fırlıyor delirecem yer: ankara/çankaya
    Bu sıralar çok olmaya başladı ama şuan tt mobile açtım vdsl yavaşlığından dolayı, sıkıntı yok bunda nedense
    TTNET TÜRKİYE GENELİ YİNE BOĞULUYOR!!!
    ttnet vdsl anlık hız(londra sunucusu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemericlnx -- 2 Ekim 2017; 20:59:36 >

• egemericlnx kullanıcısına yanıt
    KASITLI YA, ARTIK ALTYAPILARI HEM GÖÇTÜ, HEM BAZI ŞEYLERİ EL ALTINDAN TALİMATLA İYİDEN YÜRÜTÜYORLAR. İYİCE AZITTILAR...

BEN KESİN BIRAKIYORUM. YEMİŞİM TAAHHÜDÜ FELAN... VARSA ALTERNATİF, DURMAYIN, HEMEN BIRAKIN!
  • Bu saçmalık bu akşam düzelir mi ? Universite ' de dersler ingilizce. Yabancı kaynak lazım internet kısıtlanıyor.
    Wikipedia zaten kapalı hiç bir şeyi kontrol edemiyoruz.
    Ulan çektiğimiz nedir. Madem bu kadar Anti - Avrupa - Amerika zihniyetiniz var, Mühendisliklerden ingilizceyi komple kaldırın.

Yabancı bir İngilizce Fizik E - Kitabı indireceğim, 10 MB PDF Dosyasını 2 KB ile çekiyor. Komedi ya Komedi. Sinirden gülüyorum şuan
  • İşin komik yanı koskoca şirketin müşteri hizmetleri meşgul çalıyor.Sanki mahallinin bakkalını arıyorum sipariş için.
  • Konudaki mesaj sayısına bakılırsa sadece 3-5kişide var bu sorun
  • Bugün her her akşam yaptıkları kısıtlamadan daha farklı bir sorun var galiba. Müşteri hizmetlerine 10 dakikada ulaşabildim meşgul çaldı sürekli. Genel bir sorunmuş saha çalışması var dedi sonra arayın dedi.
  • SpectreMain S kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum. Şuan ADSL ve VDSL (Mahallem dahil doğruladım...), birçok bölgede bu sorun mevcut (Ankara için konuşuyorum, bizzat başka bölgelerdeki arkadaşlarım ile de görüştüm, kaldı ki iyileştirme çalışması demiş M.H. mesjlara bakarsanız...)...

TTNET Fiber'de sorun var mı bilmiyorum ama...

Bu ara çok sık olmaya başladı. Sinyali veriyorken ben bırakıyorum bunları artık...
  • SerdarS9 kullanıcısına yanıt
    Bu arada haberde bahsettiği üzere BATIK OGER'den çıkıp Suudi Telekom alırsa köklü sansüre ve fiyatın kralına hazırlanın... :)

Kimse bu kadar borçlu şirketi babasının hayrına almaz...
  • bende ankara gölbaşında oturuyorum, her akşam maffoluyor internet, 16mbit e kadar internet var adsl

internet yavaş, pingler 300 de herşeyde, twitch tv 160p bile donuyor.
  • bende acaba sıkıntımı var bende diye buraya yardım konusu açmak için girmiştim meğer genelmiş.benimde 2 gündür pat diye gidiyor internet akşam saatlerinde.daha doğrusu ping aşırı yükseliyor ve internet hızı yavaşlıyor.gerçi speedtest e felan bakıyorum sıkıntı yok diyo ama oyunlar oynanmaz hale geliyor siteler açılmıyor...
  • SevenSeptember_ kullanıcısına yanıt
    Çok enteresan ya... :)

www.google.com.tr (http ve https dahil) yanıt vermiyor, VPN açıyorsun, tak geliyor...

Bunlar yine bir sansür deniyorlar...
  • Saat 22.20...

Akşamın içine s...çtılar... İnternet daha yeni yeni topluyor...

İşten geldik, 2 video bir download yapalım dedik, .... yerinde bir daha el arabası alacağım Telekom yerine...

Böyle bir ISS'ye sahip olmak da bir ayrıcalık... Hiç yoktan ödediğiniz ebesinin nikahı internet faturasına ek olarak bir de el arabası sahibi oluyorsunuz...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.