Şimdi Ara

TurkNet Whatsapp Destek Hattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba whatsappdan böyle bir mesaj geldi ortalıkta çok dolandırıcı döndüğü için pek güvenemedim böyle bir şey var mı yetkili arkadaşlar bakabilir mi?

TurkNet Whatsapp Destek Hattı

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teamwork -- 8 Eylül 2021; 19:54:40 >

• Doğru olduğunu düşünmüyorum ama benim merak ettiğim 10 kişiyi üye yapıp yapmadığın, yaptıysan bu bilgiyi nereden aldıkları sorusu aklıma geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-358424EDC -- 16 Ekim 2021; 12:12:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bir bit yeniği var. Numarayı wp dan kontrol ettiğimde profil fotoğrafı bile gözükmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    552 ile başlıyor yani Türk Telekom numarası, kısaca TürkNet olabilir. Ama ben daha resmi ya da benzer numara beklerdim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün bana da whatsapp dan bu mesaj geldi. Bende huylandım. Ücretli kod verdiğimden korktum biraz da.. Dedim bir ayda 10 kişi mi kodumla abone olduda bundan mı mesaj geldi. 10x45=450TL para çıkacak dedim. Hemen online işleme girip baktım makul seviyede abone talebi var..

• teamwork kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, TurkNet whatsapp destek hattımız aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Whatsapp destek hattımıza arkadaşını getir kampanyası kapsamında 10 arkadaşını davet eden kullanıcılarımızı ekleyebiliyoruz.

Bu kullanım haklarını sistem otomatik olarak belirliyor ve whatsapp'a bakan arkadaşımıza iletiyor. Daha sonra belirli zamanlarda whatsapp'a ekleniyorsunuz.

Siz de arkadaşlarınızı davet ederek hak sahibi olabilir ve whatsapp destek hattımıza ulaşabilirsiniz.
  • normal destek çok işe yarıyordu birde whatsap destek hattı çıkarmışlar. Kardeşim internet kopuyor bunu çözün, boş işlerle uğraşacağınıza interneti düzeltin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.