Şimdi Ara

Var Mı Selçuk'u Hatırlayan? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi ciddiye alıp tartışmaya girenler var ya. Bırakın abi neyi tartışıyorsunuz Selçuk bu Selçuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

quote:

Orijinalden alıntı: patos64

quote:

@patos64
    Peki sen Selçuk'tan ne yapmasını bekliyorsun. Sneijder'i savunurken ne diyordun," bu adam hic bir zaman dribling yapmadı oyun stili her zaman böyleydi ..." Aynı şey Selçuk içinde geçerli yapması gereken al-ver arapası, oyunu açmak ve takımı ileri taşımak sence bunları yapmıyor mu? Elbette bu işleri Sneijder kadar iyi yapmıyor ki Sneijder world class bir star fakat su an bundan daha iyisi yok.

Vereceğin cevabı merakla bekliyorum. Saygı çerçevesinde fikir alışverişinde bulunmak isterim.

Snrijder stili ile takıma katkı sağlıyor, az öz oynuyor. Misal bugün, katkı var mı evet... Amaa
    Selçuk un bir stili yok. Al ver al ver al ver, sorumluluk almak yok. Olay bu zaten... Yani karşılaştırma imkansız.

Ben karşılaştırma istemedim ki..

Sen Sneijder'i savunrken belli bir oyun stili olduğunu ve hiç bir zaman 3-4 kişi calimlayip sprint atip ... tarzı şeyler yapmadığını söylüyordun ki buna ben de katılıyorum.

Ancak is Selçuk a gelince niye farklı düşünüyorsun bu adamın oyun stili bu.. Geriden topu alip oyunu ileri tasiyan ve al-ver yapan bir isim. Şu an form düşüklüğü yaşıyor olabilir ya da sistem gereği ilk seneki kadar ön plana çıkmıyor olabilir ki Sneijder ileride ki gorevi üstleniyor ama Sneijder'i savunurken söylediğin gibi bu adamın stili bu. Sen ne yapmasını bekliyorsun merak ediyorum. @patos64

Ben şöyle kendi fikrimi beyan edip kaçayım.. 9'da dersim var hazırlık, otobüs derken geç bile kalabilirim Selçuk tü ee kaka demiyorum lakin(hele yabancı sınırlamasında) Melo'nun yerine Ceyhun, Selçuk'un yerine Melo'yu koy. Dünkü sistemin aynısını oynat belki Burak yerine gerçek kanat oyuncusu olabilir dünkü kadrodan farklı olarak.. Sonuç? Melo herkes kabul ederki hem ofans hem defans yönünden Selçuk'tan rahat 2 gömlek üstün. Fizik olarak, çeviklik olarak 2 kat üstün.. Bu saymaya başlasam hep 2 kat 2 kat diye gider.. Eğer dribling yeteneğin hiç yoksa ön libero oynarsın göbek değil.. Göbek oynayan adamın az da olsa top sürebilme yeteneği olacak arkadaş doğru söylüyor.. E Sneijder'de sürmüyor!11!1 Yapmayın etmeyin lütfen.. Onun yaptıklarını başkasıda yapsın o da sürmesin kafi.. Sneijder zekası ve 360derece oyun görüşü denen birşey var.. Adamın kafasının arkasında bile gözü var arkadaş.. Şunu kabul edin artık. Sneijder topu alır almaz pat diye dönerken Selçuk vb. unçevik kardeşlerimiz dünyanın kendi ekseni etrafında dönme zamanına eşit sürede dönüyorlar.. Dün Selçuk'un tek eksiği top sürememesi değildi. Top kontrolü ve hızlı düşünüp düşündüğünü uygulayamamasıydı.. Size bir kaç pozisyon gösteririm bunlara örnek olarak.. Maçı gözüyle ve aklıyla izleyen arkadaşlarda hatırlar.. Hamit'e kızardık oyunu yavaşlatıyor diye.. Selçuk'un da ondan kalır yanı yok şahsen.. Hatta Patos'un dediği gibi Hamit en azından topu ileri taşımaya çalışıyordu sürüyordu bir şekilde.. Selçuk'ta o da yok. Önü boş en yakın adam 7-8 metre uzağında topu dikini sürmüyor.. Oldu yerde duruyor şöyle bir düşünüp aşağısındaki adama veriyor topu.. Yapmayın Allah aşkına FUTBOLCULUK bu mu? Eğer buysa anadolu takımlarından herhangi bir tanesinde oynayan ortasaha bile bundan iyisini yapıyor arkadaş isim sayarım ki saymaya gerek yok az çok izleyen gören bilir... Artı olarak ise belirtmek istediğim bir diğer konuya gelirsek dünkü maçla ilgili.. Atağa kalkıyoruz Burak hariç 3 kişi boş Selçuk beyefendi kaç pozisyon böyle gelişmesine rağmen illede Burak'a arapası atmaya çalışıyor.. O kadar adam koşuyor atağa katılıyor.. Ama ne bilsinler garibim Selçuk'un kankasından başkasına pas atmayacağını.. Kaç maçtır dikkat ediyorum bu GENELLİKLE! ( hemen hep öyle değil yea demeyin diye büyük yazdım gözü görmeyen kişiler var forumda ) ortasahadan bile olsa hep Burak'a arapası atma sevdası geçsede geçmesede bunu deniyor ve sık sık yapıyor.. Şu yazdıklarım sadece size değil forumun genelindeki Selçuk İnan funboy'larına.. Takım tutar gibi deyimi vardır bizde.. Aynen öyle takım tutar gibi adam tutmayın arkadaş.. Bir kişi kim olursa olsun takıma zarar veriyorsa yahut takımın hedeflerini yerine getirecek yeteneğe sahip değilse ve ya artık o yeteneğiyle yeni hedefleri kaldıramıyorsa ya yedeğe çekilmeli varsa daha iyisi tabii.. Ya da gönderilmeli.. Galatasaray kimsenin babasının takımı değil.. Yıllardır Sabri ve türevleri denen kişilerden kurtulamamızın sebebide işte budur.. Profesyonel olarak değil her olaya duygusal bakıyoruz.. Sonra neden başarı gelmiyor neden böyle.. E arkadaş sorun bir kere başta sende.. Kabul edin artık şunu, lütfen..

Not: İmla hataları yahut herhangi bir yazım yanlışı Türkçe'yi katletme gibi durumlar varsa affedin. Sabah mahmurluğuna verin İyi forumlar

• bkz.; hamit olmayınca eksikliğini hissetmek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reissss yine aydınlattın bizi o engin yorumlarınla allah razı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk bu sezon yok.Bildiğimiz yok yani.Kendine çeki-düzen vermesi gerekiyor.Özellikle fizik açıdan acayip yetersiz.Bilakis mental açıdan da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Ben uyuyorum siz yazarsınız:)
    Abi mesele yerine a b c oynasın değil bu adamın bırak gs nin sıradan oyuncusu olma statüsünü,, ilk 11 ini bile haketmiyor, insanlar bunu kavrasın yeter, zateenn sonrası gelir köyünün yolunu tutar.

Zaten insanlar selçuk u savunurken ee işte napalm yabancı statüsü ya da yerine kim olcak diyorsa adamın yetersizliği bellidir.
    Dünyada iyi olup da ne iş yaptığı belli olmayan futbolcu yoktur.

İyi oyuncu her zaman kendisini belli eder. Sneijder neredeyse bugün toplam 2 dk ayağında top tutmadı yani gözükmedi ama o 2 dk yaprığı her şey akılda... Az öz ama aklımızda...

Dostum senin de anlamadığın olay şu; Kimse şu an Selçuk'tan memnun değil ama her maç sonrası gelip buraya konu açma gereği duymuyoruz biz de biliyoruz neyin ne olduğunu.Fakat elden bir şey gelmeyeceği için çığırtkanlık yapmaya gerek yok.Yerine oyuncu alırsak yedekte de durur Selçuk ama şu an bunları konuşmak gayet gereksiz.Anladık Selçuk'u sevmiyorsun iyi güzel de her maç sonrası düşmanınmış gibi de konu açılmaz ki birader.

Yıllardır herkes iyi kötü futbolu takip ediyor burada.İnsanların gözüne bir şeyi bu kadar sokmana gerek yok yanlış anlama hakaret için demiyorum ama futboldan anladığını düşünen tek kişi sen değilsin bu forumda.Her şeyin yeri ve zamanı vardır lafı şu an sana tam uyuyor bence.

+ burak gibi selçuğunda kredisi biraz fazla oldugundan kimse ses çıkarmıyor bu da selçugu yıldız yapmıyor
    farkındayız!

• quote:

Orijinalden alıntı: ArtLeSs

quote:

quote:

quote:

@patos64
    Peki sen Selçuk'tan ne yapmasını bekliyorsun. Sneijder'i savunurken ne diyordun," bu adam hic bir zaman dribling yapmadı oyun stili her zaman böyleydi ..." Aynı şey Selçuk içinde geçerli yapması gereken al-ver arapası, oyunu açmak ve takımı ileri taşımak sence bunları yapmıyor mu? Elbette bu işleri Sneijder kadar iyi yapmıyor ki Sneijder world class bir star fakat su an bundan daha iyisi yok.

Vereceğin cevabı merakla bekliyorum. Saygı çerçevesinde fikir alışverişinde bulunmak isterim.

Snrijder stili ile takıma katkı sağlıyor, az öz oynuyor. Misal bugün, katkı var mı evet... Amaa
    Selçuk un bir stili yok. Al ver al ver al ver, sorumluluk almak yok. Olay bu zaten... Yani karşılaştırma imkansız.

Ben karşılaştırma istemedim ki..

Sen Sneijder'i savunrken belli bir oyun stili olduğunu ve hiç bir zaman 3-4 kişi calimlayip sprint atip ... tarzı şeyler yapmadığını söylüyordun ki buna ben de katılıyorum.

Ancak is Selçuk a gelince niye farklı düşünüyorsun bu adamın oyun stili bu.. Geriden topu alip oyunu ileri tasiyan ve al-ver yapan bir isim. Şu an form düşüklüğü yaşıyor olabilir ya da sistem gereği ilk seneki kadar ön plana çıkmıyor olabilir ki Sneijder ileride ki gorevi üstleniyor ama Sneijder'i savunurken söylediğin gibi bu adamın stili bu. Sen ne yapmasını bekliyorsun merak ediyorum. @patos64

Ben şöyle kendi fikrimi beyan edip kaçayım.. 9'da dersim var hazırlık, otobüs derken geç bile kalabilirim Selçuk tü ee kaka demiyorum lakin(hele yabancı sınırlamasında) Melo'nun yerine Ceyhun, Selçuk'un yerine Melo'yu koy. Dünkü sistemin aynısını oynat belki Burak yerine gerçek kanat oyuncusu olabilir dünkü kadrodan farklı olarak.. Sonuç? Melo herkes kabul ederki hem ofans hem defans yönünden Selçuk'tan rahat 2 gömlek üstün. Fizik olarak, çeviklik olarak 2 kat üstün.. Bu saymaya başlasam hep 2 kat 2 kat diye gider.. Eğer dribling yeteneğin hiç yoksa ön libero oynarsın göbek değil.. Göbek oynayan adamın az da olsa top sürebilme yeteneği olacak arkadaş doğru söylüyor.. E Sneijder'de sürmüyor!11!1 Yapmayın etmeyin lütfen.. Onun yaptıklarını başkasıda yapsın o da sürmesin kafi.. Sneijder zekası ve 360derece oyun görüşü denen birşey var.. Adamın kafasının arkasında bile gözü var arkadaş.. Şunu kabul edin artık. Sneijder topu alır almaz pat diye dönerken Selçuk vb. unçevik kardeşlerimiz dünyanın kendi ekseni etrafında dönme zamanına eşit sürede dönüyorlar.. Dün Selçuk'un tek eksiği top sürememesi değildi. Top kontrolü ve hızlı düşünüp düşündüğünü uygulayamamasıydı.. Size bir kaç pozisyon gösteririm bunlara örnek olarak.. Maçı gözüyle ve aklıyla izleyen arkadaşlarda hatırlar.. Hamit'e kızardık oyunu yavaşlatıyor diye.. Selçuk'un da ondan kalır yanı yok şahsen.. Hatta Patos'un dediği gibi Hamit en azından topu ileri taşımaya çalışıyordu sürüyordu bir şekilde.. Selçuk'ta o da yok. Önü boş en yakın adam 7-8 metre uzağında topu dikini sürmüyor.. Oldu yerde duruyor şöyle bir düşünüp aşağısındaki adama veriyor topu.. Yapmayın Allah aşkına FUTBOLCULUK bu mu? Eğer buysa anadolu takımlarından herhangi bir tanesinde oynayan ortasaha bile bundan iyisini yapıyor arkadaş isim sayarım ki saymaya gerek yok az çok izleyen gören bilir... Artı olarak ise belirtmek istediğim bir diğer konuya gelirsek dünkü maçla ilgili.. Atağa kalkıyoruz Burak hariç 3 kişi boş Selçuk beyefendi kaç pozisyon böyle gelişmesine rağmen illede Burak'a arapası atmaya çalışıyor.. O kadar adam koşuyor atağa katılıyor.. Ama ne bilsinler garibim Selçuk'un kankasından başkasına pas atmayacağını.. Kaç maçtır dikkat ediyorum bu GENELLİKLE! ( hemen hep öyle değil yea demeyin diye büyük yazdım gözü görmeyen kişiler var forumda ) ortasahadan bile olsa hep Burak'a arapası atma sevdası geçsede geçmesede bunu deniyor ve sık sık yapıyor.. Şu yazdıklarım sadece size değil forumun genelindeki Selçuk İnan funboy'larına.. Takım tutar gibi deyimi vardır bizde.. Aynen öyle takım tutar gibi adam tutmayın arkadaş.. Bir kişi kim olursa olsun takıma zarar veriyorsa yahut takımın hedeflerini yerine getirecek yeteneğe sahip değilse ve ya artık o yeteneğiyle yeni hedefleri kaldıramıyorsa ya yedeğe çekilmeli varsa daha iyisi tabii.. Ya da gönderilmeli.. Galatasaray kimsenin babasının takımı değil.. Yıllardır Sabri ve türevleri denen kişilerden kurtulamamızın sebebide işte budur.. Profesyonel olarak değil her olaya duygusal bakıyoruz.. Sonra neden başarı gelmiyor neden böyle.. E arkadaş sorun bir kere başta sende.. Kabul edin artık şunu, lütfen..

Not: İmla hataları yahut herhangi bir yazım yanlışı Türkçe'yi katletme gibi durumlar varsa affedin. Sabah mahmurluğuna verin İyi forumlar

peki hocaamm gönderelim selçugu burağı sabriyi
    hamit zaten sezonu kapattı
    balta desen birkaç hafta yok
    Allah kurun semihe birşey olursa yanarız!

kimle oynuycaz ligde?
    hadi cl de sınırlama yok oynatacak oyuncu buluruz?
    lig için kiminle oynarız, hangi yerliyi transfer ederiz?

• Amuaa gününde değildi aslan parçası Bu nedir ya?

Sorumluluk konusunda katılıyorum, devre arası yerine transfer gerekir acilen bana kalırsa.. Belki de şu frikikler yüzünden morali bozuldu, bu adam frikikler için özel çalışmıyor muydu? En saçma olay Drogba'nın atması, biliyoruz ki o top baraja gidecek..
  • Geçen sezonun ikinci yarışı düşüş başladı, bu sezonda bu düşüş tavan yaptı, iyi oynamıyor ama bu kadar abartacak kadar yerin dibine sokulmaz ! Bildiğim kadarıyla kardeşi hastaymış bu yüzden kafası karışık olabilir, düşüşte buna bağlı olabilir.
  • Yerlilerin bu kadar kötü oynamasının sebebi yabancı sınırıdır.Sadece Selçuk değil alayı çöp.Yalnız Selçuk adamın dediği gibi 1.5 senedir top oynamıyor.Dünya üzerinde tek özelliği frikik atmak olan bir futbolcu daha yok.Anca al ver yapsın maç boyunca.Bu maçta galip geldik diye sakinleşmiş bazıları.Lig maçında puan kaybedersek başlar yine eleştiriler.

Selçuk'u gönderip de kimi oynatacağız,yedek bırakıp da kimi oynatacağız diye diye Burak ile Selçuk'u dokunulmaz yaptınız.Formsuz adam otursun.Ceyhun oynasın 1 maç anlar hatasını Selçuk.
  • Adam haklı.
  • Gs bölümün trolümü bu patos ?
  • la olm senin selçukla ne alıp veremediğin var? bişeyler mi oldu aranızda bizlerin bilmediği.. artık kötü şeyler düşünmeye başlıcam.
  • Populer olmak icin acilan konular bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen kendını futbol alimi sanıyorsun ama bildiğin FUTBOL CAHİLİSİN arkadaş...Kuyruğun bi köşeye sıkışınca cevap vermemeyide bilirsin korkaklar gibi...neyse sana harcanan zamana yazık...by by...
  • Sürekli selcugu karalama konuları açan, sürekli selçuk maestro yeaaaa diyen de aynı gözümde . Selçuğu ben de hiç Begenmiyorum . Selçuk varken hep 10 kişi oynuyoruz beni en çok deli eden futbolcu. Selçuk benim gözümde şu geçen sene çeyrek final maçında 3-0 yenildigimiz maçta bitti. 3-0 gerideyiz dakika 88 hâlâ öne oynamıyor sağa sola top atıyor. Korkak, risk almaktan kaçan birisi selçuk bitti artık . Taraftar gözünde eskiden yaptiklarindan dolayı tahammül ediliyor , unutulmayan eski sevgili misali. Geçen sene melo kötü onun açıklarını kapatıyor onun için ilk geldiği sene ki gibi değil dendi. Melo eski performansına kavuştu bu sefer Sneijder konusu ortaya atıldı. Selçuk ölmüş aglayani yok kısaca. Ha takım da alternatifi yok o kesin. Takım da düzgün Türk oyuncu yok. Drogba muslera melo Sneijderi çıkar takımın bi espirisi yok. Nitekim gördük te.

Ama patosun bu konuyu sürekli açması dikkat çekmek istemekten başka birşey değil.

• Bu maçta Selçuk'la Melo'ya laf söyleyen çarpılır. Maçı stadda izledim. Hem bizim kaleden hem rakip kaleden dönen topları Selçuk'la Melo süpürdü.

• Selçuğun bu adama borcu falan mı var? bilen varsa sölesin
  • Kimse dalga geömesin.

Selçuk İnan'ın son 1 yılda şu maçta iyi oynadı dediğiniz maçı hangisi?

Gene kötü oynar sonra bir free kick golü atar adam maestro olur.
  • Hocam yazdıklarına birşey demiyorum , senin hür düşüncen seversin sevmezsin ama gözünü sevim git bir ana konu aç Selçuk'la ilgili , bütün anılarını , dertlerini , sorunlarını , alacak vereceklerini orada tut. Nedir her maçtan sonra Selçuk'la alıp veremediğin !?

Madem uzun zamandır Selçuk senin için balon , her maç bitiminde dikkat çekmeye çalışan ergenler gibi konu açıp durma, Ana konun üzerinden yorumlarına devam et.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.