Şimdi Ara

Var Mı Selçuk'u Hatırlayan? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

istediğim konuyu açarım,

siz geleceksiniz sistem yüzünden kötü oynayan sneijder'e balon diyeceksiniz,
    2.5 senedir orta sahanın tüm yükünü çeken melo'yu en ufak şeyde sayfalarca eleştireceksiniz,
    hatta utanmadan birde melo kötü o yüzden elçuk kötü oynuyor diyeceksiniz,
    drogba'ya bile zaman zaman eleştirilerde bulunacaksınız,
    semih'i bazen yerden yere vuracaksınız,
    dany'yi yerden yere vuracaksınız,
    eboue'yi vuracaksınız
    vs
    vs...

selçuk efendiye gelince hopppp ses yok.
    siz eleştirmeyince o görevi ben yapıyorum işte.
    bu takımda herkes emek veriyor, selçuk'ta veriyor ama selçuk'un kayrılması hoşuma gitmiyor.

bu kadar oynayan adamlar bile eleştiriliyor, selçuk'a ses yok.

ilgi çekmekmiş falan geçin bunları. sizin yapamadığınızı ben yapıyorum. :)

• Selçuk için gösterdiğin azmi biraz da realiteye vur ve sanal itibar kazanma hevesinden kurtul. Sana yegane tavsiyem budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Selçuk için gösterdiğin azmi biraz da realiteye vur ve sanal itibar kazanma hevesinden kurtul. Sana yegane tavsiyem budur.

:D :D : D

görende messi'yi eleştirecek sanıyor :D :D:D:D:D

sizin kafanız bu işte:D yine takıyorsun bu kadar selçuk'un eleştirilmesine? dünya yıldızı mı? ee :D

neyse cevap yazma boşuna :)

biriniz geliyor biriniz gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patos64

Size ne arkadaş,

istediğim konuyu açarım,

2.5 senedir orta sahanın tüm yükünü çeken melo'yu en ufak şeyde sayfalarca eleştireceksiniz,
    eboue'yi vuracaksınız
    vs
    vs...

bu takımda herkes emek veriyor, selçuk'ta veriyor ama selçuk'un kayrılması hoşuma gitmiyor.

MELO yu fenerli ve beşiktaşlılardan başka eleştiren GS liye ne reelde ne de bu forumda denk gelmedim!! ..

• verin beğenmiyorsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Size ne arkadaş,

istediğim konuyu açarım,

eboue'yi vuracaksınız
    vs
    vs...

MELO yu fenerli ve beşiktaşlılardan başka eleştiren GS liye ne reelde ne de bu forumda denk gelmedim!! ..

forumu iyi takip etmiyorsun demek ki:)

onu geçtim,

melo selçuk'u bile etkiliyormuş. :)

selçuk'a bak sen ya, adam için sunulan bahanelerin haddi hesabı yok:)

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Ben onlarca gördüm.Melo için geçen senenin genelinde kötü oynadı denildi.Bu arkadaşlar Melo'nun hazırlık kampı geçirmediğini bilmeden yorum yapanlardı.Transferinin geç olduğunu bile hatırlamazlar.Yalnız geçen senenin ikinci yarısında takımın yine en iyilerindendi.2-3 ay formsuz diye demediğini bırakmadı kendi taraftarımız çok iyi hatırlıyorum.
  • patos64 kullanıcısına yanıt
    Bir kere yaptığın eleştiriler tutarsız. Yöntemde hata yapıyorsun. Eleştirmek istediğin nokta ile ele aldığın veriler örtüşmüyor, genel çerçeveye uymuyor. Ayrıca gözlemlerinde hata var; gözlemlemeye çalıştığın duruma önceden bir ön yargı koymuşsun. Hepsinden önce Selçuk'un pozisyonunda oynayan oyuncuların teorik olarak görevlerini öğren, sonra diğer oyuncuları gözlemle ve sonra Selçuk'la tasıma sok. Bu yöntemlerden birisi olmakla beraber bulunduğu ortama göre değişiklik gösteren etmenleri eksik bıraktığından, gözlemlerine birde incelediğin teorik ve pratik bilgilerin bulunduğu ortamları da gözlemlemen lazım. Böylece Selçuk'un mu eksiği var, yoksa takımda bir eksiklik mi Selçuk'u eksiltiyor; veya Selçuk mu yetenekli yoksa takım düzeni içerisinde mi değeri yükseliyor sorusuna daha sağlıklı cevap bulursun.

Eleştiri sunmak öyle kolay değildir. Kuru kuruya aylarca kafa patlatırsan geldiğin nokta anca bu olur. Bunca yöntem ve gözlem eksikliğiyle tek bir oyuncuya yüklenme isteği ancak ve ancak ön yargıya tabiidir. Ya kendini değiştir, mantıklı ol ve argümanlarını ve önermelerini değiştirip sağlamlaştır ya da saçmalamaktan nolur vazgeç.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Size ne arkadaş,

istediğim konuyu açarım,

eboue'yi vuracaksınız
    vs
    vs...

forumu iyi takip etmiyorsun demek ki:)

onu geçtim,

melo selçuk'u bile etkiliyormuş. :)

selçuk'a bak sen ya, adam için sunulan bahanelerin haddi hesabı yok:)

ikiside bir elmanın yarısı gibi
    bir yarısı olmadan takım eksik oluyor
    biraz böyle bak :)

nerneyse üsttede dedim
    burakla selçuğun eleştirilmemesi veya az eleştirilmesi veya bir kısım eleştirilirken diğer kısımın sahip çıkması
    kredilerinin çok olmasından başka açıklaması yok

3/4 maçtan birisi fenere olmak üzre frikikten/uzaktan 1/2 gol atsın geri kalan 30maç + diger turnuvalar boyunca yatsın
    kimse onu eleştirmez (senden başka) :)

Selçuk'un en iyi yaptığı iş 2 m dibindeki adama pas vermektir.Dün onu da yapamadı.Hatta bir pozisyonda Dany'e bağırdı niye hareketlenmiyorsun diye tam dengesiz.Hücumdaki bütün topları kaptırdı.Sadece 1 olumlu hareketi vardı Burak'a uzun top attı bir kere.Başka hatırlamıyorum.
  • quote:

Size ne arkadaş,

istediğim konuyu açarım,

Bu uslup ile yazdığın cevap benim mesajımamı ?!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Bir kere yaptığın eleştiriler tutarsız. Yöntemde hata yapıyorsun. Eleştirmek istediğin nokta ile ele aldığın veriler örtüşmüyor, genel çerçeveye uymuyor. Ayrıca gözlemlerinde hata var; gözlemlemeye çalıştığın duruma önceden bir ön yargı koymuşsun. Hepsinden önce Selçuk'un pozisyonunda oynayan oyuncuların teorik olarak görevlerini öğren, sonra diğer oyuncuları gözlemle ve sonra Selçuk'la tasıma sok. Bu yöntemlerden birisi olmakla beraber bulunduğu ortama göre değişiklik gösteren etmenleri eksik bıraktığından, gözlemlerine birde incelediğin teorik ve pratik bilgilerin bulunduğu ortamları da gözlemlemen lazım. Böylece Selçuk'un mu eksiği var, yoksa takımda bir eksiklik mi Selçuk'u eksiltiyor; veya Selçuk mu yetenekli yoksa takım düzeni içerisinde mi değeri yükseliyor sorusuna daha sağlıklı cevap bulursun.

Eleştiri sunmak öyle kolay değildir. Kuru kuruya aylarca kafa patlatırsan geldiğin nokta anca bu olur. Bunca yöntem ve gözlem eksikliğiyle tek bir oyuncuya yüklenme isteği ancak ve ancak ön yargıya tabiidir. Ya kendini değiştir, mantıklı ol ve argümanlarını ve önermelerini değiştirip sağlamlaştır ya da saçmalamaktan nolur vazgeç.

neyin yeteneği?defansı biraz sağlam, ya da kapanmış hiçbir takım karşısında oynayamıyor. diğer takımlar karşısında da kendini bile gösteremiyor.

yahu adamı 1 sezon gördüler, onun üzerinden geçmiş 1.5 sene... bu adam 20 yaşında da değil ki.

ne yeteneği?

BİR İNSANIN SORUMLULUK ALMASI İLE NE SİSTEMİN NE YANINDAKİ OYUNCULARIN YANİ TAKIM KALİTESİNİN ALAKASI VARDIR.

ben senin iş yapmaya çalıştığını görürüm zaten. adam yatıyor paso, siz hala selçuk selçuk :)

ben tutarsızım siz tutarlısınız zaten :) evet selçuk xelçuk barca'ya koy sırıtmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Selçuk'un en iyi yaptığı iş 2 m dibindeki adama pas vermektir.Dün onu da yapamadı.Hatta bir pozisyonda Dany'e bağırdı niye hareketlenmiyorsun diye tam dengesiz.Hücumdaki bütün topları kaptırdı.Sadece 1 olumlu hareketi vardı Burak'a uzun top attı bir kere.Başka hatırlamıyorum.

öyle deme,

dün akşam bozuk tavuk yemiş ondan böyle...

bu arada dün sneijder ve melo çok kötüydü, ondan böyle oldu.
    Bak hala...

Ben diyorum yöntem değiştir, sen hala ne yapıyorsun. Ne halin varsa gör.

Keşke teknoloji gelişmeseydi de herkes futbol uleması olmasaydı.
  • quote:

Ben onlarca gördüm.Melo için geçen senenin genelinde kötü oynadı denildi.Bu arkadaşlar Melo'nun hazırlık kampı geçirmediğini bilmeden yorum yapanlardı.Transferinin geç olduğunu bile hatırlamazlar.Yalnız geçen senenin ikinci yarısında takımın yine en iyilerindendi.2-3 ay formsuz diye demediğini bırakmadı kendi taraftarımız çok iyi hatırlıyorum.

melo ilk geldigi sene agresifliği hariç iyi bir görev adamı oldugunu ıspatlamıştı / özellikle taraftarı ara ara taraftarı gazlaması extra bir güzellik :)
    sezona geç başlaması form tutamamasından vs. eleştiriler dibine kadar gereksiz..bizim türk taraftarı veya medya olsun sever böyle yerle bir etmeyi.. itibar etmemek lzm!
  • quote:

quote:

öyle deme,

dün akşam bozuk tavuk yemiş ondan böyle...

bu arada dün sneijder ve melo çok kötüydü, ondan böyle oldu.

Hashus konu açmış mehmet demirkol'un yazıyı atmış.Mehmet demirkol hala Selçuk iyiydi diyor,Melo maçın yıldızıydı diyor.Peşinden Selçuk ile harika tandemlerine geri döndüler yazmış.Muslera bir maçta 3 penaltı çıkarsa yine Selçuk'a bağlayacaklar.

• Burak sneijder ilerde basinca meloda selçukda rahatliyor .bu iki tembel ilerde bastiği her maçi kazaniriz . melo ve selçuk 10 gol 10 asiste ulaşir toplamda 2010 da olduğu gibi.

Bi maç melo atar bi maç selçuk. Ama ilerde basmaz seyeederseniz melonunda selçuğunda performansi duüşer ofansif anlamda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiyatlarımızakdvdahildir

bkz.; hamit olmayınca eksikliğini hissetmek.

bkz. Kör ölünce badem gözlü olur ve yine bkz. bizim taraftarların İsmail Köybaşı sevdası
  • Size neymiş.Bari ondan sonra yazdıkların adam akıllı şeyler olsa.Şurada şu konuya yazanlardan kimse ne Melo'yu ne de Sneijder'i eleştirdi bir yerlerinden sallama.

Sen bu kafayla çok kaybedersin birader ama devam et foruma ergen de lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep-kovboy

Burak sneijder ilerde basinca meloda selçukda rahatliyor .bu iki tembel ilerde bastiği her maçi kazaniriz . melo ve selçuk 10 gol 10 asiste ulaşir toplamda 2010 da olduğu gibi.

Bi maç melo atar bi maç selçuk. Ama ilerde basmaz seyeederseniz melonunda selçuğunda performansi duüşer ofansif anlamda.

melo selcuk defansif/orta saha oynamalılar

drogba wesley burak umut
    bunların yanına brumayıda koyabiliriz hepsi ofansıf oyuncular
    digerlerinide bu alana alırsak geride kim duracak?
    her oyuncunun gol atması şart değil takımda, rakibin planlarını bozmak ,golü önlemekte önemli!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.