Yarbay
29 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
35 üye
Görüntülenme
Toplam: 147 (Bu ay: 1)
Gönderileri

İşiniz kolay değil. Allah sabır versin.

Arkadaşlar merhabalar. Bu Z490 anakartlar normalinden çok voltaj kullanıyor. Multi Core enhancement'ın kapatılması filan tavsiye ediliyor ama bne böyle bir menü bulamadım. Bu anakartı kullanan var ise yardımcı olabilir mi acaba?

i 10700 BF5 oynarken 88 dereceye kadar çıkıyor. CM Evo 212 soğutucu olmasına rağmen.

Anakart ve bios tan hiç anlamam. yardımcı olan olursa çok sevinirim.
Arkadaşlar merhaba. Corsair CX650M güç kaynağımım sata kablosunu kaybettim. Nereden temin edebilirim? Teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhaba. 2010 yılında aldığım bir TVyi yazlığa götürdük. O TV de Netflix ve beinconnect kullanmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Herkese merhabalar. Netflix Ultra üyeliği HDR'ı kapsıyor haberleri vardı. SOnunda 4K HDR bir TV ye geçtim yeni ama en yüksek Premium üyelik görüyorum sadece. Bu premium üyelikte 4K var ama HDR yok mudur acaba?

Teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhabalar. Kasım ayı sonunda black friday indirimi ile Xbox One S konsol almıştım hepsiburada.com dan. Konsol elime ulaştı ve bir gün önce yarattığım hesabım ile konsola girdim. Ama girdiğim an bir baktım Xbox One S de Resident Evil 7, Forza Horizon 3, FOrza Motorspots 7 ve Shadow of Mordor gibi oyunlar (en az 10 oyun) sistemde yüklü geldi. Çok üstüne düşmemiştim ilk başta. Daha sonra Netflix e girmek isterken hep hata mesajları aldım. Derken Netflix uygulamasının xbox da daha önce başka bir isimle açıldığını gördüm. Uygulamayı silip tekrar yükledim sorun düzeldi. O an anladım hepsiburada.com da satıcı herhalde daha önce kullanılan ve açılan bir konsolu yolladı bana ama pek umursamadım. Nedeni çok iyi bir fiyata almış olmam ve aletin sorunsuz çalışmasıydı.

Fakat enteresanlıklar devam ediyor. An itibariyle sistemime Resident Evil 4 ve Dead Cells oyunları yükleniyor. Oyunları almadım tabiki de. Hatta kredi kartımı bile kontrol ettim herhangi bir satın alma filan da yok. BU nasıl olabilir? Onu geçtim bütün bu bahsettiğim oyunlar benim hesabımda var şuan. Konsol ile gelen Resident Evil 7yi silsem bile oyunlarım listesinde görebiliyorum.

Bunun mantıklı ne açıklaması var? Ne yapmalıyım?
Gelirler TL giderler EURO..

Euro 6.8 oldu.

2M euro üstü alan herkesi yollama vakti. Şaka yapmıyorum.

Riva ve Florya satışları TL üzerinden yapıldı. O da kurtarmayacak.

Gerçekten takımını seven düşünen var ise yüksek maaşlı futbolcu kim olursa olsun yollanıp Onyekuru tarzı Rodriguez tarzı az alan oyuncuları almamız lazım.

Digiturk gelirinde bile euro 3.5e mi ne sabit. Bu çark bu fiyatlarlar dönmezi bıraktım gelirlerin borucn faizine bile yetmez artık.

Bugün başkan çıkıp yüksek maaşlı herkesi satıcaz. Tavan maaş 1.5m euro olacak derse destek veririm.

Lafım tüm klüplere.
Evet bekliyorum.
Orman: "Demba Ba'nın kontratı sezon sonunda bitiyor, gelecek sezon Beşiktaş'ta oynamasını istiyorum. Bu hafta Göztepe ile oynayacağız, şimdi bunu konuşmak olmaz. Sezon sonu geldiğinde Demba Ba'nın transferine bakacağız."
Arkadaşlar şöyle bir bilgisayar yaptım.

İşlemci : 8600K
Anakart : MSI Z370-A PRO
Kasa : silverstone Precision
Bellek: Corsair Vengeance 3000mhz CL15 16GB
SSD: Samsung 860 Evo 250GB
HDD: WD Cavier Green 2TB
Güç Kaynağı: Corsair CX650M
Sıvı soğutma: Corsair H60

Güç kaynağı içimne sinmedi çok. Onun dışında ne önerirsiniz?
Hakkında
Forum İmzası:
Intel i7 10700f /// MSI Z490 Tomahawk /// GTX 1080 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB ///ASUS P279QE /// Logitech G613 Klavye /// Corsair RM750 /// Corsair iCUE465x /// Logitech G305 /// Logitech G533 ///
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Alfa Romeo 159
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
Arda371
TV
Samsung 8 Serisi 3D Led TV
Notebook
Asus G73SW
PSN ID
iARDAs
Dünyadan Futbol
Galatasaray
İşlemci
Intel i7 4790K
Anakart
Asus Z97-A
Ekran Kartı
Asus Dual GTX1070
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19.242
İkinci El Bölümü Mesajları: 257
Konularının görüntülenme sayısı: 864.492 (Bu ay: 1.799)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.624 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.