Binbaşı
22 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 122 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Gerçekten merak ediyorum bu arkadaş ne işe yarıyor? Rüzgar çıksa devriliyor,top sürme yok, pas yok,orta yok. Ne işe yarıyor?

İlgilendiğimize dair resmi olmayan haberler var. Bir tek ben mi beğenmiyor ve istemiyorum kendisini acaba? BJK maçlarının tamamını izlemedim ama GS maçlarında bir numarasını görmedim açıkcası. Siz neler düşünüyorsunuz sıkı takip eden var mı?

Merhabalar,

TV+ salona kuruldu fakat modem odamda durması gerekiyor. Bu 2 cihaz arası kablosuz bağlantı imkanı varmış ama hangi cihazlardan almalıyım bilmiyorum. Bilgilendirebilir misiniz?

merhabalar,

bugün eczaneden novaquanın tek dozluk goz damlalarından aldım. Kadın dediki bi tüpü 24 saatte 4 kez damlatarak bitirceksin dedi tamam dedim.

fakat eve gelince aklıma su soru takıldı. Numaraları da yok arayıp soramıyorum bilen eden var mı?

Bi tüp 1 göz için mi? yani 4 damla birine 4 damla birine diyip günde 2 tüp mü bitircem yoksa günde 2 damla birine 2 damla biirne diyip günde 1 tüp mü bitircem?

Merhabalar,

Araç park halindeyken sürücü kapısını açtığımda gösterge ışıklarının yandığını farkettim. Sanki anahtarla kontak açmışım gibi. Halbuki anahtar bile takılı değil. Aracım park halindeydi binmek için sürücü kapısını açtım sanki kontak açmışım gibi hız,devir göstergelerinin ışığı yandı. Normalde araç çalışmıyorken sürücü kapısını açtığımızda sadece kapı açık ışığı yanması gerekmiyor mu? Diğer ışıkların kontak açıldığında yanması gerekmiyor muydu? Sizce bu neden olabilir? Teşekkürler.

Merhabalar

bugün aracımda bir şey farkettim ama eskiden de böyle miydi değil miydi hatırlayamadım.

normalde benim hatırladıgım dısardan arabanın kapısını acınca ekran kısmında sadece kapı acıldı ışığı acılırdı. Kontagı açınca hız , devir göstergeleri , km bilgi ışıkları yanardı. Şimdi kapıyı acınca bu ışıkların hepsi yanıyor. Eskiden de böyle yanıyor muydu hatırlayamadım. Sizde nasıl arkadaşlar? Dısardan kapıyı acınca göstergedeki tüm ışıklar yanıyor muydu? Ben sadece kontak acılınca yanıyordu diye hatırladım ama emin olamadım.

Merhabalar,

Bugün kontağı açtığımda bu uyarıyı verdi. Sonra 30km falan yol yaparak eve geldim. Evin ordaki benzinliğe götürdüm.

Adam biraz normal su koydu. Arabayı çaştırdım hala bu ikazı vermeye devam ediyor.

%50si saf su ve %50si antifiriz koymak gerekiyormuş sanırım. Sanayi sitesi evime uzak bunu nerede koydurabilriim? ve Opel astra h için ne kadar koyulması lazım içine?

Teşekkür ederim.

Merhabalar,

Malum oyun fiyatları nedeniyle peşin oyun alamıyorum. PSN Store peşin satıyor onu da biliyorum.

Hepsiburada'dan falan kredi kartı ile taksitle oyun alınabilir fakat orada kutulu oyun satıyorlar dijital olarak satan bir yer var mı? Kod vs satan bir site?

Tabi ki güvenilir bir site olmalı.

Merhaba,

PS Store'a giriş yapıyorum fakat telefonuma doğrulama kodu gelmiyor neden olabilir?

Arkadaşlar merhaba,

okuldan mezun olalı 3 yıl oldu sisteme giris yapamıyoruz sdece aktif ögrenciler girebiliyor diyor.

transkript istemek için mail atacagım imzalı dilekce yazmanız gerekiyor demişler. Ben smdi dilekce yazdım fakat imzayı nasıl atacagım?

1- Kagıdın cıktısını alıp imzalayıp taratmak onu göndermek

2- Dijital ortamda adobe programlarında vs imzalamak

hangisi olmalı?

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
opel
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
ps4pro
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.842
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 247.288 (Bu ay: 3.366)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8.929 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.