Binbaşı
22 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 232 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Başkent Üni Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans yapan arkadaşım var mıdır? Ulaşabilir mi bana

Selam arkadaşlar hesabım kardeşimde ana hesap olarak tikli o başka hesaptan erişiyor ama ben kendi hesabıma girip oynuyorum bu sayede 2mizde oyunlara sorunsuz erişebiliyorduk yıllardır ama suan kendi hesabıma giriş yapmama rağmen oyunlar kilitli gorunuyor sebebini bilen var mı

Selam arkadaşlar,

Malumunuz son yıllardaki sınavları ÖSYM paylaşmıyor. Bunları bulabilmemin bir yolu var mı? PDF,Video farketmez.

Teşekkürler

Selamlar herkese,

Linkedinden bir işe başvurmuştum örneğin ilandaki başvuru adedi 100 olsun

bu sayı giderek düştü 50 20 10 5 derken şuan 0 kişi olarak görünüyor. Bunun sebebini bilen var mı?

Tahminimce 2 ihtimal olabilir

1-İlanı veren kurum gelen başvuruları eliyor

2-İlanı veren kurum ilanı görüntüleyince başvuru listesinden o kişi eksiliyor

Kesin net bilen var mı bu olayı?

Selamlar

Öncelikle başvuruyu kaçırmadım. Bugün bi işyerinden mülakat teklifi aldım fakat onlarında ingilzce sınav şartı var. En yakın ingilizce sınavın başvurları ayın 2sinde kapanmış. Geç başvuru yapmanın bir yolu var mıdır? (eYDS için)

"Bir mesajınız en beğenilenlere girdi" diyor tıklıyorum konu silinmiş.

Ama bildirim bir türlü gitmiyor

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-her-sey-yanimda-acildi--151297153#151297360

konu link buydu

Selamlar,

Kredi kartı dolandırıcılığından artık çok korktuğum için e-ticaret sitelerine kredi kartımı vermek istemiyorum. Bunun için kredi kartımın içinde sanal kart oluşturmaya karar verdim. Sanal kart oluştursam ve kredi kartımın internet bankacılığını inaktif yapsam sanal kartımla alışveriş yapabilir miyim?

Javascriptte bunu nasıl yaparım arkadaşlar?

Benim böyle bir iç içe array lerim var fakat arrayler bana kırmızıyla işaretlediğim results tag i ile geliyor. Ben bu results tag lerini nasıl kaldırabilirim?

Bu kısmı dinamik yapmak istiyorum yani cagırdıgım tüm servislerde results taglerini tespit edip temizleyip bana geri dönsün

"UEFA, Marsilya maçında yaşanan taraftar olayları nedeniyle Galatasaray'a 50 bin avro para cezası verdi. 

Galatasaray, sonraki iki deplasman maçında da bilet satamayacak."

Dünyanın en rezil taraftar grubu ultrAslan eseriyle gurur duyabilir.Bunları da bunları destekleyeni de..

Gerçekten merak ediyorum bu arkadaş ne işe yarıyor? Rüzgar çıksa devriliyor,top sürme yok, pas yok,orta yok. Ne işe yarıyor?

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
opel
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
ps4pro
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 23 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.142
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 247.288 (Bu ay: 609)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.088 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.