Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (1154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.324
Cevap
308
Favori
876.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın @TurkNetDestek hız profilimi download’ın maksimum olacağı, upload’ın 3mbps olacağı şekilde günceller misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cerkovan C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • 1 AYDIR 8829720121 nolu aboneliğimin bulunduğu bölgede altyapı kaynaklı bir ARIZA olduğuna dair bir bildirim bulunmakta.
    Bakın firma olarak bize verdiğiniz hizmetten memnunuz fakat son 1 aydır devam eden bu çalışmayla ilgili yeterince şeffaf bir açıklama göremediğimi belirtmek isterim. Yani "santralde çalışma var, altyapı/kablo döşüyoruz, vb. açıklama yapsanız daha iyi olacak. Nasıl bir arızadır ki 1 aydır sorun çözülemiyor bu konuda tatmin edici bir cevap almak istiyorum artık. OİM'den de herhangi bir bilgi verilmedi tarafıma. Şimdi diyeceksiniz ki performansınızı etkileyen bir durum mu var. Ara sıra kesintiler oluyor, daha dün Türkiye çapında olan kesintinizden bahsetmiyorum bile. Fakat kesintiden ziyade pinglerde dalgalanma yaşıyorum. İnanın sizin verdiğiniz tavsiyelerin (kablolu bağlantı, modemi baştan kurma, arkaplan uygulamalarını devre dışı bırakma, güvenlik duvarı ayarları, antivirüs ayarları vs.) her birini uygulamama rağmen değişen bir şey olmadı. Oturduğum ilde Turknet kullanıp daha evvel 45 ping aldığını fakat son 1,5 aydır 70+ ping aldığını söyleyen arkadaşlarım da var. Eğer bölgesel bir durum varsa bunun tüm ayrıntılarıyla tarafıma anlatılmasını dilerim.
    Anlayışınız için teşekkürler.
    Dipnot: Türkiye'deki her bir internet kullanıcısı internet sorunları yüzünden en az saha ekibi kadar ön bilgiye sahip hale gelmiştir. Sorunun anlatılması durumunda zaten anlamazlar gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Siz yeter ki bilgilendirin...

• baronofhell kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ekstra paketine geçiş işlemleri ilgili birimimiz tarafından onay alınarak yapılıyor. Bu nedenle işlem yapamıyorum. Ancak önceliğini arkadaşlarıma ilettim. Arkadaşlarım kısa süre içerisinde paketinizi güncelleyecektir.
  • Mr.Zangetsu kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fesih faturanızı www.turk.net/oim sayfamızdan belgelerim kısmından yükleyebilirsiniz.
  • anil771907 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, paketinizi 100 Mbps'e kadar VDSL olarak güncelledik. Keyifli kullanımlar dilerim.
  • part kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 11.06.2020 tarihinde internet geçişinizi tamamladık. Bu tarihten itibaren internet hizmeti için diğer ISS firmasından faturalandırma yapılmaması gerekiyor. Faturalandırma yapılması durumunda eski operatörünüz ile görüşmeniz gerekiyor.
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hız profilinizi güncelleyebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • Yalın internet geçiş talebimi haziranın 16’sında oluşturmuştum fakat herhangi bir güncelleme olmadı. Kontrol edebilir misiniz?

Destek no : 34306548

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hız profilinizi güncelleyebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden iletebilir misiniz?
    İlettim hocam

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Sayın yetkili , ama ben size başvurucu için telefonda 3/06/2020 tarihinde söyledim . Dedim ki , 06/06/2020 tarihinde turktelekom ile sözleşmem bitiyor bu süre zarfında bir şey yapmam gerekir mi diye de sordum? Sizlerden yelen cevap hayır siz bir şeye karışmıyorsunuz biz tamamlıyoruz dendi. Hatta ayın 6 sında iptal edeym ekstra ödeme çıkmasın dememe rağmen sizden gelen cevap herhangi bir ödeme gelmeyecek merak etmeyindi. Size geçiş işlemlerm sırasında turktelekom internet hizmetim , size başvuru yapmama rağmen devam etmekteydi . İnternetim kesilmedi uyarılarıma rağmen . Şimdi bu adamları arayacağım bana diyecekleri şey şu ‘’geçiş sırasında hizmetimizden yararlandınız ‘’ olacak ve haklılar da .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MERHABA KOLAY GELSİN HAT DEGERLERIM COK İYİ OLMASINA RAGMEN 79 MB HIZIN ÜSTÜNE ÇIKMIYOR ARAŞTIRDIM KI Bİ KİLİT SINIRLAMA OLUYORMUS O KİLİDİ KALDIRABILIRMIYIZ RICA ETSEM ÇÜNKÜ EVDE İNTERNET COK SIK KULLANILIYOR BAYA IHTIYAC OLUYOR GEREGIN YAPILMASINI ARZ EDERIM

TURKNET DEVRE NUMARAM : 8828953972

HAT DEGERLERIM ASAGIDAKI EKTEDIR

TURKTELEKOMUN CEVAPI

Merhaba,

Bize ilettiğiniz bildiriminiz için, doğrudan hizmet aldığınız firma ile görüşerek destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, fesih faturanızı www.turk.net/oim sayfamızdan belgelerim kısmından yükleyebilirsiniz.
    Yalın İnternet Geçiş Talebini verdim hala onaylamadınız bir an önce onaylayın da kurtulmak istiyorum sizden faturalara bu ay ki bedelli yansıtıp sonra mı kapatacaksınız buna da kabulum yeter ki sizden kurtulmak istiyorum
    @TurkNetDestek
  • Merhaba, yaklaşık 10 ay önce TurkNet'ten ayrıldım fakat bana belirli aralıklarla SMS geliyor.
    SMS'te yazan şu: "Değerli Turknet'li xxxx abone numaralı üyeliğin için 53.19 TL alacağınız bulunuyor. refund.turknet.net.tr/refund/refundlogin/index linki üzerinden kendi adınıza olan banka hesabının IBAN bilgilerini girerseniz 14 gün içerisinde iade edeceğiz."

SMS fake gibi geldi çünkü turknet.net.tr domaini beni şüphelendirdi. SMS gerçek mi yoksa dolandırıcıların başka bir oyunu mu bu da?
  • desiremusic kullanıcısına yanıt
    E devletten türknet için abonelik borç-alacak sorgulama yap, alacağın varsa burada gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Çok teşekkür ederim alakanıza Destek kaydı açmıştım beklemedeyim
    İlettim hocam.
    Çok Teşekkür Ederim Mükemmelsiniz TurkNet
    Bir konu hakkında daha tarafınızdan bilgi alacağım Acaba DSLAM Klidini nasıl kaldırtabilirim bu konuda siz yardımcı oluyor musunuz .?
  • Benimde sıkıntılarım pm attım. Dönüş bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: << PriSonerS >>

E devletten türknet için abonelik borç-alacak sorgulama yap, alacağın varsa burada gözüküyor
    Teşekkür ederim E-Devlet'ten görünüyormuş. Gönderdikleri linkten iade istedim bekliyorum.
    Aylardır linki fake zannedip girmiyordum, bence daha güvenilir gözüken bir linke yönlendirme yapabilirler bu tarz şeyleri.
  • 
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.