Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (1152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.214
Cevap
305
Favori
873.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzaktan çalışıyorum. İnternet gitti. Bu üçünü kez oldu. Türknetten gitmenin vakti geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke genelinde sabahtan beri sorun var türknet özelinde. Şuana kadar 5 arkadaşımla teyit ettim. Burada da sorun yaşayanlar var bolca. Ekşisözlükte de herkes yazmış yine sorunu. Ama sanırım farkında değil yetkililer hala sorun olduğunun.

• Allah belanı versin türknet. Başka bir şey demiyorum.

• 2 saat oldu iş yerimizde internet yok şuan, nerde turknet destek bir açıklama yapsalar da bilsek ne oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20 lira ucuz vericez diye ağzımıza sıçtınız resmen. Bırakın 100Mbps'i falan önce stabil, şöyle dk başı kesilmeyen bir 20Mbps falan verin biz onada razıyız.
  • Kaç saattir net yok

• Bu sorun ne zaman çözülecek? istanbuldayım ve 2 saatten fazladır internet yok.
  • İnternet var ama çok yavaş

• Arkadaşlar durum bende de aynı genel çalışma filan mı var sabahtan beri gidip geliyor net bu ne saçmalık ya

• saat 15:00 dan beri internet yok. yer İZMİR. ne zaman gelecek? bilgi verir misiniz?

• Bolu da offline . Ne uygulama ne internet sitesi ne de telefon ile ulaşılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chile_Mix -- 6 Temmuz 2020; 16:36:29 >
  • Ankaradayım bizde de gitti
  • arkadaşlar bu nedir ya.adamlar boyle istedikleri gibi cat diye interneti kesmeye başladılar 2 sefer dir? yan dükkanda ttnet lide bişey yok.türk net linin neti kesiliyor?tepkimizi koyalım arkadaşlar.

nasıl oluyor sayın türk net calısanı? @TurkNetDestek
  • Trabzon'da turknet gümlemiş durumda. İnternet sayfaları uçmuş. Mobil uygulamaları uçmuş. İnternet yok.

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:28:35 >
  • Ayrıca online işlemlere de girmiyor ben de noluyor ya bu Türknet’e

• Turknet yine çuvalladı!
    Yaklaşık 1 saattir DSL sabit ama IP alamıyorum. Mobilden Online işlemlere girip kayıt açayım dedim, ağ hatası veriyor. Sizin orada birileri yine işleri karıştırmış anlaşılan!
    Bari Twitter'dan yazayım dedim, DM atın dediniz ama birisi DM'niz kapalı!
    Artık çok sorun yaşayıp şikayet eden müşterileri engellemeye mi başladınız?

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

@TurkNetDestek

• tavsiye ediyor musunuz? vodefone kullanıyorum türknete geçmeyi planlıyordum?
  • Arkadaslar turknette kendi internetini kullandigi icin gitmis olmali ondan cevap gelmiyor

• Bölgene, altyapına göre değişir dostum. Ben telekomdan geçiş yaptım mart başında. Mayısa kadar pek problem yoktu ama mayıstan beri çok uğraştırmaya başladılar, Millenicom ve netspeed e bakmaya başladım.
    (Uğraştırmaktan kastım, arıza kaydı bırakıyorum yurtiçi konfigürasyonla ilgili, çözüldü dense de tracert ta aynı gözüküyor. Ayrıca son 1 aydır internet siteleri hem doğru düzgün yüklenmiyor - IP alamama sorunu da var - hem de kopmalar yaşıyorum.)

Sana tavsiyem bölgede turknet kullanan tanıdığın varsa iyi araştır, testlerini vs yap evlerine gidip gerekirse.
    Test olarak tracert, speedtest, vs. uygulayabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 11501151115211531154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.