Yarbay
11 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 139 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar şuan Türknet 50 mbps kullanıyorum fakat hızımı yükseltmek istiyorum. Hat değerlerim aşağıdaki gibi en yüksek kaçı destekler?

DSL Hızı(Kb/s):511988192

Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 11207535622

SNR Sınırı (dB):24.427.8

Hat Zayıflaması(dB):11.90.0

Güç (dB):13.97.4

Merhaba arkadaşlar acil yardımınız lazım Philips 50PUS75 ve VESTEL 55U9400 bu iki tv arasında kaldım 4 bin tl bütçem var, 50 inç veya 55 inç tv bakıyorum. Bu fiyatlara alınabilecek en sorunsuz ve biraz daha uzun süre götürebilecek bi tv bakıyorum yardım edebilirseniz sevinirim. Yakın zamanda ps5’de gelicek bunu da düşünmek istiyorum ki vestel ne kadar iyidir kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim. Tv konularına uzun süredir uzağım bu sebeple bilmeden yanlış karar vermek istemiyorum
Merhaba arkadaşlar acil yardımınız lazım Philips 50PUS75 ve VESTEL 55U9400 bu iki tv arasında kaldım 4 bin tl bütçem var, 50 inç veya 55 inç tv bakıyorum. Bu fiyatlara alınabilecek en sorunsuz ve biraz daha uzun süre götürebilecek bi tv bakıyorum yardım edebilirseniz sevinirim. Yakın zamanda ps5’de gelicek bunu da düşünmek istiyorum ki vestel ne kadar iyidir kafam karışık
Yapa’dan Vae’ye geçişim yapıldı ve internet paketim 35 mb olarak gözüküyor. Fakat aldığım maximum hız 11-12 mb download, 300-400 kb upload. Ayrıca türknet uygulamasında teknik bilgilerde MODEM BULUŞMUYOR - VDSL yazıyor fakat evde internete girebiliyoruz. Nasıl iş bu anlam veremiyorum türknetten’de kimseye ulaşamıyorum.

@TurkNetDestek

@TurkNetDestek

@TurkNetDestek

@TurkNetDestek

@TurkNetDestek

@TurkNetDestek
Arkadaşlar merhaba 16 mb internet pakedi kullanıyordum aldığım hız 6-7 mb civarıydı. Hiç bir sorun yok bu şekilde kullanıyorken bir anda hızım 1-2 mb’e düştü ve 2 haftadır arıza kaydı oluşturmama rağmen santral kaynaklı arıza yok vs diye otomatik cevap yolluyorlar. Çıldırmış durumdayım evde 2 kişi aynı anda video izleyemez olduk. Her gün kayıt açmaktan bıktırdılar iyice. Hat değerlerim de bu şekilde gözüküyor ne yapmam lazım arkadaşlar bi aydınlatın beni

Arkadaşlar telefonumun garantisi biteli 2-3 ay oluyor arabistandan almıştım, dün spor salonundayken kulaklıkta şarkı bir anda durdu dedim noldu buna.Telefonu cebimden çıkarttım bir de ne göreyim ekranın tam ortasında iki tane yeşil çizgi.Telefonu 1 kez yere düşürmedim, su ile temas etmedi bişey olmadı.Ne yapıcam şimdi ben garantiside bitti telefonu satma arefesindeydim şuan şoktayım.Önerilerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar geçen ayın 1 'inde internetim 3 mb'idi arıza kaydı oluştura oluştura ayın 10'unda kotam bitti yani hızmı yükseltmediler.Normalde 16 mb kullanıyorum.Bu ay ise aynı durum devam ediyor hızım hala kotam dolmuş gibi 2-3 mb arası.Bunlar dalga geçiyor heralde bizimle.
Arkadaşlar artık çıldırma seviyesine geldim ben böyle lanet bir firma daha görmedim.İnternetimizde sürekli kopma sorunu yaşıyoruz arıza kaydı oluşturmuşlardı sonuçlanmış elit ekip çağırmamız söylendi.Tamam dedik gelsinler son 2 haftadır tam 4 kez elite ekip başvurusu yaptım kimse gelmedi bunun için telefon açtığımda başvurunuz iptal edilmiş beyefendi diye cevap alıyorum şaka gibi.Dün en son bağırınca yetkili biri aradı tekrardan ekip başvurusu yaptı (artık kaçıncı sayamıyorum) bugün saat 3'e geleceklerini söyledi fakat yine gelen giden yok.Böyle şerefsiz karakter firma görmedim taahüt parasını verip iptal ettiricem lanet olsun bunlara.Neredeyse 2 aydır bu kopma sorununu yaşıyoruz ne arayan ne gelen var sadece arıza kaydı oluşturmayı biliyorlar onlarda sonuçlanmıyor zaten.
Arkadaşlar 16 mbps adsl kullanıyoruz aldığımız hız maksimum 6-7.Ve internette sürekli kopma mevcut 5 dakikada bir kopma oluyor.Bıktık artık vallahi sürekli arıza kaydı oluşturuyorlar 50 kez geldiler eve kontrole modeme bahane buldulr gittim airties en son çıkan pahalı modelini aldım yine kopma devam ediyor.Ne yapmam lazım lütfen biri yardım etsin.Evde (Ps4/Xbox) var online oyunun ortasında internet gidiyor.Bi anda modem ışıkları yanıp sönmeye başlıyor.
Arkadaşlar amerika'dan akraba gelecek gelirken bu cihazdan aldırmak istiyorum fakat kararsızım.Bu modelin bi gtx 1060 modeli var 1800$. Gtx 1070'li modeli 2000$ hangisini almakdaha mantıklı?Ben almışken iyisi olsun uzun süre idare etsin istiyorum.Hem oyun hem iç mimarlık programları(AutoCad vs) için kullanacağım.Sizce ne yapmalıyım?Ürün linkini ekledim sanırım msi ürünleri Tr'de 1 yıl garantiliymiş normalde Asus rog alacaktım fakat garanti geçmez dedi herkes.Lütfen yardım edin

https://www.bhphotovideo.com/c/product/1268743-REG/msi_gt72vr_dominator_pro_015_17_3_gt72vr_dominator_pro.html
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Takım
Trabzonspor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.763
İkinci El Bölümü Mesajları: 177
Konularının görüntülenme sayısı: 57.258 (Bu ay: 891)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 597 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.