Şimdi Ara

Turk Telekom limitsiz en az 24 mbps 85 TL, 16 mbps 65 TL, 8 mbps 57 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
5
Favori
13.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forumagir

Netspeed var 8mbps hızı (kotasız yani AKKsiz) 40 liraya veriyorlar 16mbps 49 lira

6 ay tahahhüt verilirse bağlantı ücreti bedavaymış

her ilde yok ama olanlar için iyi fırsat diye düşünüyorum. Uzun süreli tahahhüt vermek istemeyenler için

Kendi alt yapılarını kuruyorlarmış sanırım. Eğer öyleyse çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fliers_fantasy

quote:

Orijinalden alıntı: volki1988

Telekomu sevmiyorsunuz ama her sağlayıcı telekomun altyapısını kullanıyor. Yaklaşık 3 yıldır Türknet'i kullanıyorum. Şimdiye kadar kullanmadığım akn'yi kullanmışım gibi göstermesinin dışında son 20 gündür de kopma sorunları yaşıyorum. Türknet başından beri sorun sorun sorun. Sıkıldım artık. Doğru düzgün hizmet veremiyorsan verme kardeşim. Şu aralar netspeed firmasını araştırmaktayım. Adamlar tahhütsüz yalın olarak 100MBPS+200GB akn veriyor. Fiyatı da 58TL. AKN dolarsa da hız 24MBPS düşüyor. Kullanan varsa yorum atabilir mi?

hocam 2-3 haftadır evde değiştirmediğim şey klamadı türk nette hep sorunu bizde buluyor. çok sık kopma oluyormu sizdede bazen saatte 1-2 gibi

Aynen sık kopmalar oluyordu. Arıza kaydı açtıra açtıra bir alem oldum. Çözüldü diyorlar eve geliyorum değişen hiç bir şey yok. Hat VDSL'i destekliyormuş. 75MBPS değiştirelim dedim belki fark vardır diye. Şimdi çok şükür kopma yok ama hız bazen 30MBPS bazen 16 MBPS oluyor. Bu gidişle iptal ettireceğim.

• Bende ilk başlarda 60 Mbps alıyordum. Çok sevinmiştim fakat şu an 5 bile alamıyorum.
    Her şikayet kaydımda sorun çözüldü diyorlar ama hiçbirşey yok tabi.
    Şu an müşteri hizmetlerine bile ulaşılamıyor.

Bende türk telekoma geçicem sanırım. Türknet güzel başladı ama şu an tam bir hayal kırıklığı
  • Turknet varrrrrrr hahaha telekom zırvası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar sikayet var turk.net diyolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet kullanıyorum 24mbit hız alıyorum..60 tl ödüyorum ayrıca 1000 dakikada her yöne ev telefonu ve taahhüt olmamasıda cabası..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda 350 GB kota var. Kota dolduğunda da 24 mbite düşüyor. Bunun yanında 1000 dk telefon da mevcut. 60 lira :)
    Turk Telekom limitsiz en az 24 mbps 85 TL, 16 mbps 65 TL, 8 mbps 57 TL
  • Türk Telekom'un Allah belasını versin.

VDSL bağlantıyı FiberNet diye iteliyor. Sisteme de fiber yazdığı için Türknet'ten almaya çalışırken adresinizde bakır altyapı yok diyerek abonelik veremiyorlar. Türk Telekom'un FiberNet diye sattığı bağlantıyı VDSL modemle kullanmak gerekiyor. Böyle fiber mi olur!?

Türk Telekom'un Allah belasını versin!

• içimizde bazı arkadaşlar VDSL beğenmez olmuş.

Şurada İzmir'in göbeğinde, Telekom merkezine 1 km yürüme mesafesinde, caddeye 100 mt mesafede ikamet ediyorum. Ve inanır mısınız 16 mbit üstü tarife yok.

Önce aradılar sayın gcb1903 50 mbite kadar net 24 ay taahhütünüze 47 lira dediler. Hatta Superonline fesih bedelinizi de ödüyoruz dediler.

Tamam dedik başvurduk, sonra 0212'li bir numaradan aradılar. "Sayın gcb1903 bir yanlışlık olmuş bulunduğunuz lokasyonda 14 hane port için bekliyor, bırakın 50 mbiti 8 mbit bile istese yeni abone veremiyoruz" dedi.

Sonra Superonline'ı aradım böyle böyle dedim. Olur mu öyle şey siz santrala çok yakınsınız 66 mbite kadar kullanabilirsiniz dedi. Hadi geçir 56 mbite dedim verdim sana 96 ay taahhüt sen 56 mbite geçir.

2 gün 5 gün 1 hafta ne arayan var ne soran. Aradım nedir durum? Sayın gcb1903 maalesef bulunduğunuz lokasyonda boş port olmadığı için hattınız desteklese bile sizi üst hız tarifelere geçiremiyoruz dediler.

Bak ben santralın dibindeyim, Telekom müdürlüğünün dibindeyim, hattım 56 mbit destekliyor ama sırf port eklemedikleri için 16 mbite 56 mbitten fazla para veriyorum.

Biraz duyarlı olun la, öyle cebinde 1 kuruşu olmayan yetim çocuğun karşısında yalamayın dondurmaları, ağlamayın çilekli az geldi diye. Küllahını bulsa takla atacaklar var.

• quote:

quote:

quote:

Telekomu sevmiyorsunuz ama her sağlayıcı telekomun altyapısını kullanıyor. Yaklaşık 3 yıldır Türknet'i kullanıyorum. Şimdiye kadar kullanmadığım akn'yi kullanmışım gibi göstermesinin dışında son 20 gündür de kopma sorunları yaşıyorum. Türknet başından beri sorun sorun sorun. Sıkıldım artık. Doğru düzgün hizmet veremiyorsan verme kardeşim. Şu aralar netspeed firmasını araştırmaktayım. Adamlar tahhütsüz yalın olarak 100MBPS+200GB akn veriyor. Fiyatı da 58TL. AKN dolarsa da hız 24MBPS düşüyor. Kullanan varsa yorum atabilir mi?

hocam 2-3 haftadır evde değiştirmediğim şey klamadı türk nette hep sorunu bizde buluyor. çok sık kopma oluyormu sizdede bazen saatte 1-2 gibi

Aynen sık kopmalar oluyordu. Arıza kaydı açtıra açtıra bir alem oldum. Çözüldü diyorlar eve geliyorum değişen hiç bir şey yok. Hat VDSL'i destekliyormuş. 75MBPS değiştirelim dedim belki fark vardır diye. Şimdi çok şükür kopma yok ama hız bazen 30MBPS bazen 16 MBPS oluyor. Bu gidişle iptal ettireceğim.

ben 16 yada razıyım kopma olması yeter vdsl modem sorun cözer umarım. teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben 16 yada razıyım kopma olması yeter vdsl modem sorun cözer umarım. teşekkür ederim

Kopmalar sık sık devam ediyordu. 3 kere arıza kaydı oluşturdular kopma düzeldi. Bakalım bu hız problemini de düzeltecekler mi?

• Bırakın şu lanet firmayı arkadaşlar ya,

Türknet, 72Mbps hız kota 250gb.. 250 gb dolduğunda sınırsız kotasız 24mbps üzerinden devam.. Türk telekomun içinden geçer geçer durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

içimizde bazı arkadaşlar VDSL beğenmez olmuş.

Şurada İzmir'in göbeğinde, Telekom merkezine 1 km yürüme mesafesinde, caddeye 100 mt mesafede ikamet ediyorum. Ve inanır mısınız 16 mbit üstü tarife yok.

Önce aradılar sayın gcb1903 50 mbite kadar net 24 ay taahhütünüze 47 lira dediler. Hatta Superonline fesih bedelinizi de ödüyoruz dediler.

Tamam dedik başvurduk, sonra 0212'li bir numaradan aradılar. "Sayın gcb1903 bir yanlışlık olmuş bulunduğunuz lokasyonda 14 hane port için bekliyor, bırakın 50 mbiti 8 mbit bile istese yeni abone veremiyoruz" dedi.

Sonra Superonline'ı aradım böyle böyle dedim. Olur mu öyle şey siz santrala çok yakınsınız 66 mbite kadar kullanabilirsiniz dedi. Hadi geçir 56 mbite dedim verdim sana 96 ay taahhüt sen 56 mbite geçir.

2 gün 5 gün 1 hafta ne arayan var ne soran. Aradım nedir durum? Sayın gcb1903 maalesef bulunduğunuz lokasyonda boş port olmadığı için hattınız desteklese bile sizi üst hız tarifelere geçiremiyoruz dediler.

Bak ben santralın dibindeyim, Telekom müdürlüğünün dibindeyim, hattım 56 mbit destekliyor ama sırf port eklemedikleri için 16 mbite 56 mbitten fazla para veriyorum.

Biraz duyarlı olun la, öyle cebinde 1 kuruşu olmayan yetim çocuğun karşısında yalamayın dondurmaları, ağlamayın çilekli az geldi diye. Küllahını bulsa takla atacaklar var.

Sabit telefonunuz varmı birde hat değerleriniz nasıl.

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Ev tlf var. Hat değerleri derken ne olduğunu anlamadım. Ama Adsl son sınır alıyorum işte. Vdsl geçemiyorum port yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Ev tlf var. Hat değerleri derken ne olduğunu anlamadım. Ama Adsl son sınır alıyorum işte. Vdsl geçemiyorum port yok.

Modem hat değerleri. Modemde yazan hattınız ile ilgili bilgiler yani.
  • forumdaki turknet sevicilerine kanıpta sakın ola yaklaşmayın, turknet pişmanlıktır.
    sizi uyarıyorum. sebebini merak edenler eski mesajlarıma bakabilir veya özelden yazabilirler.

o kadar uzun ve dataylı yazacak ne benim ne de okuyacak kadar sizin vakti yok.

Turknetten uzak durun, kendilerine bir çok defa şans verdim adam gibi hizmet veremediler.
    Telekoma geçtim kafam rahat stabil ve vad edilen hızda bağlantı alıyorum..
    Kanıtlarıyla sunarım isteyen gelsin özelden.

Sorun yaşamayan da yaşayacağı günü beklesin, o kadar diyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarisma2005 -- 7 Ağustos 2017; 13:29:54 >
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Bende güvenemiyorum hocam Turknet e , daha bugün aradım mh yi hiç samimi bulmadım. İnternette okuduklarıma ve çevremdekilerin ağızları çok yandı farklı iss yüzünden. 35 mb 50gb i 65 TL ye alıp 16mb akksız internet mantıklı gibi. Kısıtlama vs var mı acaba normal 16mb ile akkden sonra gelen 16mb arasında ? Ayrıca 35 mb internet in kaç mb upload ı oluyor ?

edit : Türk telekom için akk den sonra düşen internet için 16mb e kadar yoğunluğa göre hız veriliyormuş ama akksiz 16mb de sabit 16 mb alabiliyormuşuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :S -- 7 Ağustos 2017; 14:36:41 >
  • bişey sormak istiyorum. oturdugumuz eve yenı taşındım. evimiz yeni bina. ve yapılırken telekom hat çekmemiş.hat evin dışında yanı.telekoma basvuruda bulunduk 1 aya tamam dediler. (kazılacakmış felan. eve çekmeleri işin kazmaları gerekıyormuş) ama 3 ay gectı hala tık yok. ne yapabilirim bi bilgisi olan varmı arkadaşlar?

cepten bağlanmayla malesef başedemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: :S

Bende güvenemiyorum hocam Turknet e , daha bugün aradım mh yi hiç samimi bulmadım. İnternette okuduklarıma ve çevremdekilerin ağızları çok yandı farklı iss yüzünden. 35 mb 50gb i 65 TL ye alıp 16mb akksız internet mantıklı gibi. Kısıtlama vs var mı acaba normal 16mb ile akkden sonra gelen 16mb arasında ? Ayrıca 35 mb internet in kaç mb upload ı oluyor ?

edit : Türk telekom için akk den sonra düşen internet için 16mb e kadar yoğunluğa göre hız veriliyormuş ama akksiz 16mb de sabit 16 mb alabiliyormuşuz.

Aynen senin dediğin tarifedeyim hocam.

35 mb 50 gb. hızında 33 mbit civarı hız alıyorum herşeyden öenmlisi stabil.. (stabilin üzerini vurgulamak gerekir. turknet bana 11 mbit verebiliyordu ve kopmalar, donmalar, yavaşlamalar vs. sinir krizi geçirtir. Meğer akıllılar 1 portu 3-4 kişi bölüştürüyormuş şark kurnazları )

AKN 50 mb. ve yetiyor, indirmeleri gece 02-08 arası yapıyorum. IDM de programlıyorum gece 02de başlar 08 de biter, bünlük kullanımlarda 50 gb çok bile.

Ayrıca 50 mb. geçtik diyelim. Hız 16 mbite düşer ve bu bile bence mükemmel bir hız (turknetin 3 mbitlerini ve maximum 13 mbitlerini gördükten sonra :)

Upload hızına cok bakmadım kontrol edip bilgi veririm ama dediğim gibi 50 gb. akn yeter fazla takılmaya gerek yok.

Turknetin vereceği hizmet masa başındaki 3-4 telefon memurunun seni sallayıp oyalayacağı cümleleRLE sınırlı..Onlarca destek kaydı açılır kapanır, Saha hakimeti sıfır ( - 0 ) tamamen Telekomun insiyatifindesin.

Son olarak bu foruma turknetin ciddi yatırım yaptığı belli oluyor. Turknetin postlarının sürekli yukarıda tutulması, sıcak fırsatlarda ısrarla durması (neresi sıcak fırsatsa) ve telekom postuna gelerek yapılan bilinçli kötülemeler, karalamalar vs. artık iyice ikna oldum buna.

Yatırımları bu şekilde subliminal reklamlara yapacaklarına, alt yapıya ve Müşteri hizmetlerine yapmalarını tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarisma2005 -- 7 Ağustos 2017; 16:42:32 >

• gerçek limitsiz derken? konuyu açan ttnet çalışanı galiba..

sıcak fırsatlık bi durum göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 7 Ağustos 2017; 16:39:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.