Yüzbaşı
08 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 221 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Halit kıvanç hayatını kaybetti.

Türkiye'nin önemli sunucularından Halit Kıvanç 97 yaşında hayatını kaybetti.

Usta spikerin cenazesi, 27 Ekim Perşembe günü Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedilecek.

Halit kıvanç hayatını kaybetti !

günlerdir saçma sapan reklami ile mide bulandıran insani kusma noktasına getiren firma reklamlarda diyorki sinangil 8kg un 14.90

girdim siteye 1 tane stok var sadece

sepete ekle diyorum sistem hatasi ekle sistem hatasi ekle diyorum sistem hatasi ekle sistem hatasi

birazdan da aaa stok bitmis yeter ya bu ayaklar koktu yokmudur bu ulkede bu şarlatanlara bir çözüm.

kestanneeee indirim artık ne diyim bilemiyorum

bir tanidigin oglu 133k 318puan almis tavsiye istedi sizce sayisal olarak hangi bolumler mantikli il sınırı yok devlet üni olacak

oglana bir tablet almak icin n11 den siparis verdim ama saticinin ürün sayfasindaki en erken 8 temmuz kargo yazisini gorünce ayni gece iptal talebinde bulundum saticinin gereksiz yere kargo vs islerine girmeden süreci iptal ederek islerin hizlanmasini istedim. sonrasinda sorular bolümünden almaktan vazgectigimi ve iptal baslattigimi belirttim. satici tarafiniza donülecektir tarzi bir mesaj atti ihtimal copy paste bir mesajdi. aradan ctesi ve bugun pazar günü gecti n11 724 destege de belirttim iptal istiyorum bilginize diye. simdi sordum tekrardan n11 destek diyorki satici kargoya verdik demis ve iptali red etmiş. işin güzeli ortada kargo bilgisi vs de yok muhtemelen yarin bile isteye ptesiye kargoya verecek satici üc gündür iptal dedigim ve talep ettigim halde.

simdi ne yapmam lazim bu ürünü bunlardan almak istemiyorum kargocu gelince ürünü teslim almayip sistemden kargoyu almayacagim seklinde secin diyor n11 destek. magdur olmadan bu süreci nasil bitiririm arkadaslar. yani adam kargoya vermesin iptal edin dedigim halde verdim demis ama vermedi bence. ne yapip sorunsuz parami iade alabilirim.

Efsane Geri Döndü !

kurtlar vadisinin değeri bilinmemiş efsane ismi Abuzer KÖMÜRCÜ (Ulen it erdalın babası) diziye dahil olmuştur. Son zamanların en bomba transferi

Evimi yan binaya tasimayi düşünüyorum kat yukseltme amacli sonline 150tl diyor evden eve nakil icin o evdeki kiside fiber kullanıyor kablo cikarcak ben modem takcam ama gelde anlat 150tl diyor firma bundan kurtulmanın bir yolu yokmu acaba
Arkadaslar uygun yer bulamadim basligi buraya actim, serel eca luna klozetimiz var 3 yil oldu son gunlerde ic bolumden klozet icinden su sizdiriyor inceden 2 3 yerde yan yana gibi su sızıyor bunun sebebi samanira olabilirmi samandira su dolunca kesiyor ondan olmaz diye dusundum yanindaki basma yerinin altinda siyah kalın yarim cmlik bi conta vari bisi var ondan olabilirmi farkli yerlerden aldifim farkli markalarin contalarini denedim kesmedi suyu yine aynini yapti acaba ecanin orj degil diyemi yapıyor nasil cozerim acaba ic takimi değiscem ama eca pahali degisirim duzelmez diye cekiniyorum hani oyle bisi yapayim ki sorun duzelsin ustalardan yardım bekliyorum
Arkadaslar 2008 honda jazz 98binde aldim 102 küsür simdi 100bin bakimi yaptirdim, aku gitmisti varta aku aldim 4 ay once lpgli arac trink der calisir sorun çıkarmaz. Gelelim mevzuya sali günü isyeri arkadaslari full lpgde calistirma ara ara benzinde calistir enjektorler kurur dediler tamam dedim. Eve benzine alip gittim islerim vardi devaminda 15 20km benzinle gittim neticesinde sabah ise giderken lpgye alip gideyim dedim arac ilk marsi gec almaya başladı, sonrasi 1kac sn sonra kontak kapar sonra acarsam hemen aliyor. Sebep ne olabilir, gun icin sabah 8 de 4 de is cikisi hep ayni ilk mars zor aliyor. Videoyu atiyorum bir bakarmısınız.
https://www.youtube.com/watch?v=JG5vNCLyPVo&feature=youtu.be
Hgs etiketi bankalarda cok pahali vakif 50 arti yukleme icin 50 istiyor ptt 12.5 diyor tamam diyom 62.5 yukleme diyor birde her yuklemede komisyon aliyomus, opet shell felan sitede 6tl demis ama yenimi eskimi bilgi koymuşlar bilinmez en uygun hgs nereden alinir evrak vs bisi lazimmi bi yol gosterme sansiniz varsa
Arkadaslar epeydir arastiriyorum ankastre firin alacağım, istediklerim yan ve arka katalitik duvar, buhar destek pişirme, borek kek tavuk guzel pişirsin, siemens ve arcelikde cesitli modeller buldum kimi cok pahali tam kriterleri azaltiyim derken bu ayki arcelik katalogunda afbd 14300 diye bir urun gördüm saydiklarim var ve cok pahali degil bu urunu tavsiye edermisiniz
https://www.aktifexpress.com/urun/beko-afbd-14300-bks-ankastre-firin
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 21 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.877
İkinci El Bölümü Mesajları: 84
Konularının görüntülenme sayısı: 8.676 (Bu ay: 192)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.481 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.