Yüzbaşı
08 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 110 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Edited by gzegen

Efsane Geri Döndü !

kurtlar vadisinin değeri bilinmemiş efsane ismi Abuzer KÖMÜRCÜ (Ulen it erdalın babası) diziye dahil olmuştur. Son zamanların en bomba transferi

Evimi yan binaya tasimayi düşünüyorum kat yukseltme amacli sonline 150tl diyor evden eve nakil icin o evdeki kiside fiber kullanıyor kablo cikarcak ben modem takcam ama gelde anlat 150tl diyor firma bundan kurtulmanın bir yolu yokmu acaba
Arkadaslar uygun yer bulamadim basligi buraya actim, serel eca luna klozetimiz var 3 yil oldu son gunlerde ic bolumden klozet icinden su sizdiriyor inceden 2 3 yerde yan yana gibi su sızıyor bunun sebebi samanira olabilirmi samandira su dolunca kesiyor ondan olmaz diye dusundum yanindaki basma yerinin altinda siyah kalın yarim cmlik bi conta vari bisi var ondan olabilirmi farkli yerlerden aldifim farkli markalarin contalarini denedim kesmedi suyu yine aynini yapti acaba ecanin orj degil diyemi yapıyor nasil cozerim acaba ic takimi değiscem ama eca pahali degisirim duzelmez diye cekiniyorum hani oyle bisi yapayim ki sorun duzelsin ustalardan yardım bekliyorum
Arkadaslar 2008 honda jazz 98binde aldim 102 küsür simdi 100bin bakimi yaptirdim, aku gitmisti varta aku aldim 4 ay once lpgli arac trink der calisir sorun çıkarmaz. Gelelim mevzuya sali günü isyeri arkadaslari full lpgde calistirma ara ara benzinde calistir enjektorler kurur dediler tamam dedim. Eve benzine alip gittim islerim vardi devaminda 15 20km benzinle gittim neticesinde sabah ise giderken lpgye alip gideyim dedim arac ilk marsi gec almaya başladı, sonrasi 1kac sn sonra kontak kapar sonra acarsam hemen aliyor. Sebep ne olabilir, gun icin sabah 8 de 4 de is cikisi hep ayni ilk mars zor aliyor. Videoyu atiyorum bir bakarmısınız.
https://www.youtube.com/watch?v=JG5vNCLyPVo&feature=youtu.be
Hgs etiketi bankalarda cok pahali vakif 50 arti yukleme icin 50 istiyor ptt 12.5 diyor tamam diyom 62.5 yukleme diyor birde her yuklemede komisyon aliyomus, opet shell felan sitede 6tl demis ama yenimi eskimi bilgi koymuşlar bilinmez en uygun hgs nereden alinir evrak vs bisi lazimmi bi yol gosterme sansiniz varsa
Arkadaslar epeydir arastiriyorum ankastre firin alacağım, istediklerim yan ve arka katalitik duvar, buhar destek pişirme, borek kek tavuk guzel pişirsin, siemens ve arcelikde cesitli modeller buldum kimi cok pahali tam kriterleri azaltiyim derken bu ayki arcelik katalogunda afbd 14300 diye bir urun gördüm saydiklarim var ve cok pahali degil bu urunu tavsiye edermisiniz
https://www.aktifexpress.com/urun/beko-afbd-14300-bks-ankastre-firin
Arkadaslar bi arkadas bana bir balik verdi çocuklar cok sevdi diye akvaryuma attim 2 baligimi ahrete yolladığından suphe ediyorum bir neon birde lepistes öldü yada öldürüldü 

Resmini cekmek zor cok hareketli videoya aldim türünü bilen varsa bir yardim edermi netten baktigim ya sari zebra yada sari tetra ama emin olamadim sizlere sormak istedim. 

11 12.snde cok net belli oluyor

https://youtu.be/Scnj0MNVpDw

Saygilar
Ust kat komsularmiz gecen kis kalorifer yakmadi ve bu durum bizim isinmamizi olumsuz etkiledi. Bu senede muhtelen aynisi olur bende Tavan strafor kaplama yapayim diyorum yalitima ve ısı kaybina faydasi olurmu yan etkisi olumsuz bir yonu varmi nette satilan desenli straforlar is gorurmu
o uzman uyarıyor, aman yemeyin sağliksiz 40 gündemi büyür
öbür uzman uyarıyor, efendim onun cinsi öyle biz ailecek yiyoruz.

sizce ne yapmaliyiz ülkemizde tavuk eti gonül rahatligi ile yenebilir mi?

ayrıca bu tavuk eti ihraç ediliyor bildiğim kadarı ile ihraç ediliyorken sagliksizsa niye alsin ki elin almani vs. onlar bizden cok dikkat eder bu islere diye düsünüyorum
Hakkında
Forum İmzası:
İnsanların sana karşı algısını kırmak dünyanın en zor işlerinden biridir...(KAMIL ALAHATTIN MUHTAROV)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.807
İkinci El Bölümü Mesajları: 79
Konularının görüntülenme sayısı: 8.676 (Bu ay: 481)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 839 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.