Şimdi Ara

Turk Telekom limitsiz en az 24 mbps 85 TL, 16 mbps 65 TL, 8 mbps 57 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
5
Favori
13.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum Adana da kablonet kullanıyorum 100mb 150akn li 59tl

. Hayatımda kullandığım açık ara en iyi iss hepsini denedim kablonet tek sorun çıkarmadı AMA yeni tarifelere bir göz at ağlarsın. Allah belasını versin böyle ülkenin böyle yöneticilerin dersin sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet sorunlu ve %100 hız kısıtlaması yapıyor ss lerle ispatladım bu durumu cevap veremiyorlar artık.Ama belki sizde sorun çıkmaz yada hız kısıtlaması olsada hala avantajlıysa ve zamanınızda varsa turkneti deneyin taahhüt olmadığı için olmadı iptal etme şansınız var her zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

içimizde bazı arkadaşlar VDSL beğenmez olmuş.

Şurada İzmir'in göbeğinde, Telekom merkezine 1 km yürüme mesafesinde, caddeye 100 mt mesafede ikamet ediyorum. Ve inanır mısınız 16 mbit üstü tarife yok.

Önce aradılar sayın gcb1903 50 mbite kadar net 24 ay taahhütünüze 47 lira dediler. Hatta Superonline fesih bedelinizi de ödüyoruz dediler.

Tamam dedik başvurduk, sonra 0212'li bir numaradan aradılar. "Sayın gcb1903 bir yanlışlık olmuş bulunduğunuz lokasyonda 14 hane port için bekliyor, bırakın 50 mbiti 8 mbit bile istese yeni abone veremiyoruz" dedi.

Sonra Superonline'ı aradım böyle böyle dedim. Olur mu öyle şey siz santrala çok yakınsınız 66 mbite kadar kullanabilirsiniz dedi. Hadi geçir 56 mbite dedim verdim sana 96 ay taahhüt sen 56 mbite geçir.

2 gün 5 gün 1 hafta ne arayan var ne soran. Aradım nedir durum? Sayın gcb1903 maalesef bulunduğunuz lokasyonda boş port olmadığı için hattınız desteklese bile sizi üst hız tarifelere geçiremiyoruz dediler.

Bak ben santralın dibindeyim, Telekom müdürlüğünün dibindeyim, hattım 56 mbit destekliyor ama sırf port eklemedikleri için 16 mbite 56 mbitten fazla para veriyorum.

Biraz duyarlı olun la, öyle cebinde 1 kuruşu olmayan yetim çocuğun karşısında yalamayın dondurmaları, ağlamayın çilekli az geldi diye. Küllahını bulsa takla atacaklar var.

Hak verdim. Adınıza üzüldüm.
    Aynı şeyi 2-3 sene ben de yaşadım, sonunda Haziranda geçebildim. (Ankara)
    VDSL iyidir, hele vektroing ve 35b olursa, her eve 100Mbit verilebilir.
    VDSL'yi küçümsemeyin, doğru altyapıyı, doğru zamanda yapmayan, eski donanım kullanıp suçu sürekli müşteriye atan, fiber fiber diye reklam yapan servis sağlayıcı(lar)a kızın.

• Clickbait adsl bölgeleri için de sınırsız tarife var gibi izlenim oluşturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 8 Ağustos 2017; 11:0:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

içimizde bazı arkadaşlar VDSL beğenmez olmuş.

Şurada İzmir'in göbeğinde, Telekom merkezine 1 km yürüme mesafesinde, caddeye 100 mt mesafede ikamet ediyorum. Ve inanır mısınız 16 mbit üstü tarife yok.

Önce aradılar sayın gcb1903 50 mbite kadar net 24 ay taahhütünüze 47 lira dediler. Hatta Superonline fesih bedelinizi de ödüyoruz dediler.

Tamam dedik başvurduk, sonra 0212'li bir numaradan aradılar. "Sayın gcb1903 bir yanlışlık olmuş bulunduğunuz lokasyonda 14 hane port için bekliyor, bırakın 50 mbiti 8 mbit bile istese yeni abone veremiyoruz" dedi.

Sonra Superonline'ı aradım böyle böyle dedim. Olur mu öyle şey siz santrala çok yakınsınız 66 mbite kadar kullanabilirsiniz dedi. Hadi geçir 56 mbite dedim verdim sana 96 ay taahhüt sen 56 mbite geçir.

2 gün 5 gün 1 hafta ne arayan var ne soran. Aradım nedir durum? Sayın gcb1903 maalesef bulunduğunuz lokasyonda boş port olmadığı için hattınız desteklese bile sizi üst hız tarifelere geçiremiyoruz dediler.

Bak ben santralın dibindeyim, Telekom müdürlüğünün dibindeyim, hattım 56 mbit destekliyor ama sırf port eklemedikleri için 16 mbite 56 mbitten fazla para veriyorum.

Biraz duyarlı olun la, öyle cebinde 1 kuruşu olmayan yetim çocuğun karşısında yalamayın dondurmaları, ağlamayın çilekli az geldi diye. Küllahını bulsa takla atacaklar var.

Hocam bizim oturduğumuz yerde 12-13 mbs destekler 2 bina yanımız da 100 mbs fiber vardı.

• Modem, HD kutu (sinema paketleri dahil) 50 megabit 4.5 megabit upload 150 GB akn kota 62 TL ödüyorum memnunum Türksat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz beyin sıkıntısı var galiba. Ben türk Telekom tarifeleri en iyisi diye bir şey demedim.

Türk Telekom çalışanı değilim git internet servis sağlayıcıları bölümüne gir Türk Telekom u en çok eleştiren kişi benim belki forumda.

İkincisi konunun başında da yazdım. Konuya çok hakim olmadigindan akıl sahibi olmadan fikir sahibi olduğun için anlamıyorsun. Fiber alt yapı olan binalarda Türk.net kullanılamıyor. Paylaşıma açmıyor fiber alt yapıyi türk Telekom. İkinci olarak yine biraz beynini çalıştırıp okursan türk.net den verim alamayan kullanıcılar secebilirler demişim.

Hatta taahhüte dikkat edin neye imza atacağınız bilin diye de uyarmışim insanları.

Son olarak biraz saygılı olmayı öğren. Eğer hoşuna gitmiyorsa başlık konunun yorumlarında da gördüğün gibi Türk.net daha iyi diye yazmış bir sürü kişi. Sen de yaz ve git. Uğraşma. Ya da git konuyu şikayet et. İnsanlari kandırıyor ya da sıcak değil diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 8 Ağustos 2017; 11:15:53 >

• Türk net kullanırken her gün farklı sorunlar yaşıyordum konularım da var Türknet forumunda düşünenler varsa söyleyeyim 20 lira bile fark etse Türk Telekom dan geçmeyin kötünün iyisi en azından Türknet e geçerseniz hem internetinizden hem portunuzdan olursunuz memnun olmayıp iptal ettirdiğiniz an port da gider tt ye de geri geçene kadar hem pahalı tariflere geçersiniz hem port bulamazsınız macera aramayın

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Türk.net bağlat. Eğer memnun kalirsan devam et. Memnun kalmazsan iptal et. Nasılsa taahhüt yok

• Mesajım bulunsun taahütüm bitecek

• Konuyu açan okunsun diye "gerçek limitsiz" diye bişey yazmış ben de o yüzden tıkladım. Berbat ötesi bir tarife. Türknet varken bu saçmalığa sakın para vermeyin.
  • Turknete geçtim 51 mbit hız 3mb sabit indirme yapıyor 150 gb kota bitince 16 mbite düşüyor önceki ttnet in gerdiği normal hıza 1.6 mb yle indiriyor turknet varken manyak mıyım bunlara para vericem

• the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Gerçek limitsiz değil mi peki tarifeler?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Gerçek limitsiz değil mi peki tarifeler?

Limit bunun neresinde? 100 mbit hıza 50 gb kota vermişler. 50 gb kota dolduğunda hız düşümü zaten mantık olarak "limitlendirmektir". Seni suçlamıyorum, haberimiz oldu güzel bir şey yapmışsın ama operatörlerin yaptığını yapma, yanıltıcı bilgi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 8 Ağustos 2017; 12:27:15 >
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    100 mbps 50 gb akn li tarifeyi ele alırsak 50 gb data kullandıktan sonra hızın 24 mbps ye düşüyor.

Kısacası bu pakette ne kadar veri indirirsen indir her zaman en az 24 mbps hız alıyorsun. Kısacası 24 mbps limitsiz tarifesini kapsayan bir paket bu.

32 bit işletim sistemli 6 gb ram i olan bir bilgisayarda ram in 6 gb da olsa işletim sistemi maksimum 3 gb ram kullanabiliyor. Ben bu bilgisayarı 64 bit olursa 6 gb ram 32 bit olursa 3 gb ram diye tanımlamiyorum. Direk diyorum ki bu bilgisayarın ram i 3 gigabyte dır. Yani en düşük özelliğinden tanımliyorum.

Ben bu pakete 100 mbps 50 gb akn li akn sonrası hız 24 mbps demek yerinde

Direk 24 mbps gerçek limitsiz diye tanımliyorum.

Yani bir yanilticilik yok. Üstüne abonenin lehine olan özellikleri söylemiyorum. İlk 50 gb hız 100 mbps. Ne kadar veri kullanırsan kullan gece 2 ile 8 arası hızın 100 mbps gibi.

• Zaten 35 mbps 50 gb kotali 65 TL.

Konuda da ondan bahsediyorum. Başlığı iyice Okuyun

• Şimdi bakalım 24 mbit bağlantı 56 gayme x24 50 GB kota bitince 8 mbit
    yani aslında "8 mbit dial-up" bağlantı için sizde 24 ay düzülmenizi ve 56 gayme paranızı istiyor.

Ama akk, ama 50 gb ama gece-2-8...
    100 MBİT BAĞLANTI BELKİ GECE İÇİN KABULE DİLEBİLİR,
    peki gerçekten 2-8 arası kotanıza ynsıtılacak mı,yansıtılmayacak mı? 2-8 arası düşük hız yükselecek mi?.Kavga dövüş olmadan MH ile bu gerçekelşebilecek mi?
    Kaçımız gece bıraktıgımız neti takip ediyoruz 2-8 arasında ?
    O hızlarla 3-5 güne dolar,tabi işiniz sadece gazete okumak,facebook'ta gezmek değilse
    Ha ceza almamı sağlayan şu silahşör gibi"ama hizmet ihityacım olmadıgı halde 3 tane bağlantı çektim vs."gibi zırvalayacak çalışanı iseniz buyrunuz
    Olmamış kampanya-GEÇİNİZ

Ekleme: 1 ocak 2019 senesinden itibaren AKK kalkacak.Şimdi bu tahattütü imzalarsanız 7 ay kafadan içerde olur,kotalı kullanmaya devam edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 8 Ağustos 2017; 13:8:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

100 mbps 50 gb akn li tarifeyi ele alırsak 50 gb data kullandıktan sonra hızın 24 mbps ye düşüyor.

Kısacası bu pakette ne kadar veri indirirsen indir her zaman en az 24 mbps hız alıyorsun. Kısacası 24 mbps limitsiz tarifesini kapsayan bir paket bu.

32 bit işletim sistemli 6 gb ram i olan bir bilgisayarda ram in 6 gb da olsa işletim sistemi maksimum 3 gb ram kullanabiliyor. Ben bu bilgisayarı 64 bit olursa 6 gb ram 32 bit olursa 3 gb ram diye tanımlamiyorum. Direk diyorum ki bu bilgisayarın ram i 3 gigabyte dır. Yani en düşük özelliğinden tanımliyorum.

Ben bu pakete 100 mbps 50 gb akn li akn sonrası hız 24 mbps demek yerinde

Direk 24 mbps gerçek limitsiz diye tanımliyorum.

Yani bir yanilticilik yok. Üstüne abonenin lehine olan özellikleri söylemiyorum. İlk 50 gb hız 100 mbps. Ne kadar veri kullanırsan kullan gece 2 ile 8 arası hızın 100 mbps gibi.

Ya arkadaşım ram falan bunlar alakasız örnekler. Sana ay boyunca sabit 100 mbit hız veriyor mu vermiyor mu bu sorunun cevabını ver? Başlangıç hızı düştükten sonra tarifeye limitsiz demek insanların zekalarıyla alay etmek demektir. AKN ve limitsiz kelimelerinin aynı yerde olması çelişkidir.

Sanki 50 gb çok matah bi kotaymış gibi 100 mbitle bu kotayı vermek ne kadar aptal yerine konduğumuzun bi göstergesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 8 Ağustos 2017; 13:24:36 >

• adamın hattı vdsl desteklemiyorsa napacak peki? 5 mbite devam
  • başlık yanıltıcı olmuş başlığı ilk gördüğümde akksiz zannettim o yüzden başlığı lütfen değiştirin hem fiyatlar yüksek hemde kotalı türknet varken araplara bulaşmayın

çünkü araplar müşteriyi değil parayı önemsiyorlar türknete geçin kafanız rahat etsin tahahütmüş cayma bedeliymiş bunları türknet sayesinde unutacaksınız ve türknetin 60 tl her hız fiyat anlayışıyna tanıklık etmiş olacaksınız o yüzden para hastası olan araplara bulaşmayın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.