K

Yüzbaşı
15 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://www.gsstore.org/urun/625222-gs-ls-home-repl-jsy.html

ürün nike oldugundan gayet güzel bi fiyat
öncelikle konuyu umarım doğru yere açmışımdır. binamız yenı. yaklasık 3 ay kadar önce dilekçe verdık telekom planlama bölümüne ama fiber altyapı döşendiğini ve kazı yapılacagını söyledı. ama ne gelen var ne giden. artık kazmaya ben başlayacam.
sınırsız wınn felan yok. turknet,turkcell,superınlıne felan bısey yapamıyor hat cekılmedıgı için.
varmı bi önerisi olan. sevaba girersiniz
gunduZ fossıl saat aldım yanı almayı başarabıldım ama iptal edıldı. 39 tl ye almıstım. piyasada 300. 19 tl ye superga ayakkabılar hatta 39 tl ye mammut goretex gordum ama alamadım. sanırım kendılerı dırek cekıyo. ama ürün iptal edildi ve para iadesi yapıldı. hızlı olmanız gerek. kartınız varsa kayıtlı tek tıkla alabılırsınız rahatlıkla. sureklı takıpte kalın.
ürünler ara ara ve tek tük güncellenıyor. inanmayan varsa bırazdan ekran resmide atarım fossıl saat için.
keramıka 14 parca çay seti vardı 4,99. ayakkabılar bedava ötesi
gitti. ama nasıl bı hızla çekiyolar onu çözmek zor
3 telefonada 40 geldi
http://urun.n11.com/zeytin-yagi/yudum-egemden-yumusak-lezzet-zeytinyagi-5-lt-teneke-P39015246

çekle dahada aşağıya alınabilir. degerlendırmek isteyen olabilir diye düşündüm
Merhaba arkadaşlar. MX player kullanıyorum. file divxplanetten altyazı indirime altyazı aç diyorum ama aratinca göremiyorum altyazı yi.nedir sıkıntı? yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
Duvar Kağıdı yapmak istediğim resim uzerine yap yazisi geliyo. Galeri yada digeriyle aç yazısı geliyor. Sonra resmi kirp geliyo. Sonra ekran kağıdı yap deyince abuk subuk bi hakde feluyo telefon ekranı na.ne yapmak gerekiyor resmi oldugu şekliyle duvar kağıdı yapmak için?
fılm ızleyebılecegım sıte varmıdır.bı suru uygulama var fılm ızle dıyınce ama sonuc alamadım.ıyı calısan bısey bulamadım yardımcı olursanız sevınırım
tesekkurler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.380
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 136.325 (Bu ay: 124)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 878 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.