Şimdi Ara

Turk Telekom limitsiz en az 24 mbps 85 TL, 16 mbps 65 TL, 8 mbps 57 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
5
Favori
13.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Valla bu sene cetin bir savas verdim TTNET ile. 49.90'a 16 mbps 50 GB AKN'yi alip 24 ay taahhut verene kadar akla karayi sectim.

Aynısınız 8 mhp si bende var çok memnun 49 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTnet 24 Mbps, 75 gb için 72 TL ödüyorduk 24 aylık taahhüt bitince aynı paketi eşime 61.90 TL'den teklif etmişler o da çok anlamayınca direk kabul etmiş. Nasıl fiyat ? Turknete geçmeyi planlıyordum ama altyapımız uygun değilmiş. teklif ettikleri fiyattan daha aşağısını yakalayabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmzahunter

TTnet 24 Mbps, 75 gb için 72 TL ödüyorduk 24 aylık taahhüt bitince aynı paketi eşime 61.90 TL'den teklif etmişler o da çok anlamayınca direk kabul etmiş. Nasıl fiyat ? Turknete geçmeyi planlıyordum ama altyapımız uygun değilmiş. teklif ettikleri fiyattan daha aşağısını yakalayabilir miyiz?

Taahhütüm bitmişti 65 tl den düşük teklif vermediler. Türk Telekom müdürlüğüne gittim iptal dilekçesini verdim. 2-3 gün geçmeden 46 küsür tl teklif ettiler telefonla kabul ettim. Ama eşiniz teklifi kabul ettiyse siz de geçerli olmayabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49tl Teklifi nasıl aldınız İptal odasında mı?

Yada İptal ettirince telefonla mı aradılar? Kaç gün internetiniz kaldınız Bu teklifi hemen mi sundular Telefon dahil fiyat mı
  • erennavas kullanıcısına yanıt
    Oncelikle dilekce verdim iptal icin. Sonra aradilar iki teklif sundular. 59 TL'ye 75 gb AKN, 50 gb icin 49 TL fiyat. 49lugu kabul ettim; ancak baya bir problem oldu. Surekli musteri temsilcileri ile gorustum o arada faturalar yuksek geldi onlar icin de gorustum indirdiler.

Boyle bir paket yokmus sistemde guya. Hasili durum bu.

Yalin internet.

• Türk.net'ten 59 TL'ye internet + telefon hizmeti alıyorum 2017 Mayıs ayından beri.
    Geçen aya kadar 150gb'dan sonra hızım 24 mbts'e düşüyordu ama Türk.net akn'yi kaldırdı ve şu an tüm ay boyunca aldığım hız şu şekilde;

Turk Telekom limitsiz en az 24 mbps 85 TL, 16 mbps 65 TL, 8 mbps 57 TL

Birkaç aya konut değiştirme ihtimalimiz var ve yeni gideceğim yerde Türk.net altyapısı yok.Kontrol ettim ve en fazla 35mbts verilebilir gözüküyor.
    Ben 35'e de razıyım, yeter ki zamanında beni süründüren diğer sağlayıcılara işim düşmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowtger -- 1 Ekim 2017; 22:56:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erennavas

49tl Teklifi nasıl aldınız İptal odasında mı?

Yada İptal ettirince telefonla mı aradılar? Kaç gün internetiniz kaldınız Bu teklifi hemen mi sundular Telefon dahil fiyat mı

Yeni aboneyim o yüzden oldu çok az ödüyorum 49 tl

• snowtger kullanıcısına yanıt
    hocam 35 gözükmesinin sebebi artık yeni müşterilere 35 veriyor olmaları. yani eğer altyapı 50 destekliyorsa 50 olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel bir haber bu, teşekkür ediyorum.
  • Ayrıca bir yanlışı düzeltmek lazım binanızda fiber kutu varsa turk.net hiç bir şekilde hizmet veremez önceden vardı artık yok demiş arkadaş. Daha dün turk.net bağlantım açıldı binada superonline ve Türk Telekom fiber var. İşin ilgincide ne oldu biliyor musunuz bağlantı için gelen Türk Telekomdaki arkadaşlara fiber ile bunun arasında çok fark olur mu dedim. Adam abi burada fiber yok dedi. Nasıl yok aşağıda kutusu var dedim. O binaya kadar geliyor dairelere çıkmıyor dedi fiber, dairelerde vdsl var dedi. İzmit merkez de tek tuana evlerinde varmış fiber. Binaya gelip daireye gelmemesi çok saçma değil mi? Siteden sorgulayınca her yerde altyapı var gösteriyor

• Bu konuda türk neti överler türk net konusunda türk nete söverler anlamıyorum

• 75 mbps hız alıyorum. Herhangi bir hız düşmesi bağlantı kopması yaşamadım. Türknet akar.

• Ben anlamadim bu isi turk nete gececem diyorum Turk net konusuna gidiyorum vazgeciyorum buraya geldim turk neti ove öve bitiremediniz. Kararsiz kaldim.

• Ben superonline fiber e 39.90 ödüyorum. Sadece akn 10 gb, fakat 10 olması sıkıntı değil zaten 100 de olsa 2 günde bitiyor ve hız düşüyor. Sözleşme sonunda 69 tl dediler bende kapatın diye blöf yaptım yediler ve 39 a düştüler

• snowtger kullanıcısına yanıt
    Ayrıca yeni taşındığınız yer eğer 100 mpbs destekliyorsa yine eski müşteri olduğunuz için 100 mpbs alabilirsiniz büyük ihtimalle.

Benden söylemesi 100 mpbs e alıştıktan sonra hiç bir net sizi kesmez :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.