Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (718. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
180
Favori
764.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen var nerelere girdiini neyi somurdugunu hepsini goruyolar. Toreente abananlar en ustte gozukuyo onlari sessiz sedasiz hile yapip kisitliyolar sen çakarsan geri cekiyolar çakmazsan olayi hic seslenmiyolar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Uçarsın kanka hangi modem yada router dan bağlanıyosun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asus DSL-N16
  • Foruma üye olurken psikolojik test yapmaları lazım. Hayatı olduğundan farklı algılayanların bilgi paylaşımları yanlış bilgi ve zaman kaybı yaşatıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

herhangi bir internetsiz kalma durumu söz konusu değil yani? taahhüt iptali gibi bir durum uygulanmaz değil mi? ayın 18inde bitiyor taahhütüm,tam o güne ayarlarlar sanırım sıkıntı çıkmayacak şekilde.Şimdi aradım mh yi ama bugün açmıyorlarmış telefonları nedense.

hocam taahüdünüzün bitmesine 2 gün kala başvurun gerçi benim ttnetle taahüdüm vardı daha 2. aydaydım bana acaba ne kadar fatura çıkacak bilmiyorum internetsiz kalmadım telefona sms geldi internet kullanıcı adı ve şifreniz diye onu girdikten sonra internet açıldı zaten gece internetim ttnetti. Sabah Turknet olmuş.
  • 50gb hediyeyi nasıl verecekler kayıt olurken yazıyordu? Daha yeni geçtim inş sıkıntı yaşamayız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Online işlemlerdeki ek kota alma seçeneklerinde 50 GB ücretsiz olarak var onu seçip alıyorsunuz. Denemedim ama AKN dolunca o seçenek dikkatimi çekmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalleriyikilan

Arkadaşlar yeni geçmeyi düşünüyorum da modem ikinci el alsam problem olur mu, birde ne alayım?

ben aboneliğimi iptal ettiriyorum isterseniz modemi satabilirim.daha 1 aylık modem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetih42

quote:

Orijinalden alıntı: hayalleriyikilan

Arkadaşlar yeni geçmeyi düşünüyorum da modem ikinci el alsam problem olur mu, birde ne alayım?

ben aboneliğimi iptal ettiriyorum isterseniz modemi satabilirim.daha 1 aylık modem.

Modemim var geçiş yaptım hocam.
  • Check out my @Speedtest result! How fast is your internet?http://www.speedtest.net/my-result/a/3098916204

Arkadaslar bana 75 mbps hiz vereceklerini söylediler şu anda aldığım hiz 1-3 mb arası birşey bunu bir mhye söyledim internet hızım az diye mh internette sık sık kopma oluyor diye kaydetmiş adamın biri beni aradı internetiniz sık sık kopuyormus dedi yok öyle birşey dedim bize öyle bilgi geldi ondan dolayı hızınızı düşürdük dedi
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Check out my @Speedtest result! How fast is your internet?http://www.speedtest.net/my-result/a/3098916204

Arkadaslar bana 75 mbps hiz vereceklerini söylediler şu anda aldığım hiz 1-3 mb arası birşey bunu bir mhye söyledim internet hızım az diye mh internette sık sık kopma oluyor diye kaydetmiş adamın biri beni aradı internetiniz sık sık kopuyormus dedi yok öyle birşey dedim bize öyle bilgi geldi ondan dolayı hızınızı düşürdük dedi
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Hocam modem arayüzünden bağlantı değerlerini buraya yazarsanız bilgili arkadaşlar yardımcı olur. 75mbps deyip 3mbps vermek terbiyesizlik neredeyse.

• Bende geçen çarşamba evrakları gönderdim ancak bugün oldu bir dönüş olmadı bu süre normalmi,daha çok beklermiyim
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Musteri temsilcisi senin adini soyadini bilmekten baska bir ise yaramaz hocam.Turk telekom cunku saglayici ve altyapi bilgilerini sadece onlar gorur zaten turknete gecerken bunu goz onunde bulundurmak sart.

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    İşin daha garibi ben apartmanda oturmuyorum. 15 16 katlı 10 20 binanın olduğu bir sitede oturuyorum bu işlemi nasıl yapacağımı müşteri hizmetleri bile yanıtlayamıyor. Sırf bu problem yüzünden geçmeyeceğim turknet e. 2-3 kuruş zam yap tarifelerine şu işlemi müşterilerine yaptırtma

• quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

arkadaşlar evin önüne kadar kablolar getirilir, elektrikçi bulup eve bağlarsınız ne demek, bizim evde zaten alt yapı var açıklama yapabilir misiniz bağlananlar nasıl oldu bu iş:SD

Konuda binlerce kere açıklandı okusaydınız bilirdiniz. Her apartmanda telefon ankastresi var. O ankastrede sizin için kablo bırakılıyor. Eğer sizin dairenize daha önceden bir kablo çekilmiş ise ankastreden o kabloyu bularak sizin adınıza yeni bırakılmış olan portun olduğu yere bağlamalısınız. Kabloyu kendiniz bulamıyorsanız veya kablo hiç çekilmemiş ise elektrikçi halledecektir.

• Beyler turknete el telefonu olmadan abone olabiliyor muyuz.Ev telefonu hattı vardı kapattirdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukayaz

İşin daha garibi ben apartmanda oturmuyorum. 15 16 katlı 10 20 binanın olduğu bir sitede oturuyorum bu işlemi nasıl yapacağımı müşteri hizmetleri bile yanıtlayamıyor. Sırf bu problem yüzünden geçmeyeceğim turknet e. 2-3 kuruş zam yap tarifelerine şu işlemi müşterilerine yaptırtma

2-3 kuruş zamla yapılacak işler değil bunlar 81 ilde ekip kurmak gerek buda en kötü 200-300 çalışan demek. Masraflarını siz düşünün artık.
    Edit: İlçeleri saymıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 7 Ağustos 2017; 16:53:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BruceWade

Beyler turknete el telefonu olmadan abone olabiliyor muyuz.Ev telefonu hattı vardı kapattirdik.

Size yeniden telefon numarası tahsis ederler. Yalın internet yok. Telefonun size bir zararida yok. Telefon ve internet tek fatura 60 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

Musteri temsilcisi senin adini soyadini bilmekten baska bir ise yaramaz hocam.Turk telekom cunku saglayici ve altyapi bilgilerini sadece onlar gorur zaten turknete gecerken bunu goz onunde bulundurmak sart.

daha önceki senelerde görüyorlardı müdahale ediyorlardı modemin ışığı yanıp sönüyordu yine birşey yapıyorlardı şimdi hiç bir şey yapamıyorlar...
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    81 il de fiber veremediği gibi 81 ilde de bu hizmeti vermek zorunda değil. Öncelikle daha büyük şehirlerden başlayarak bu hizmetini genişletebilir. Büyük firmalarla yarışma istiyorsa bunu yapmak zorunda zaten

• 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.