Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.979
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafam çok karışık. Temmuzun 17 sinde ttnete 89 tl den taahhüt verdim 2 yıl. 50mbit hız ve 200gb akn ile. Telefon içinde herşey dahil tabi. Lakin altyapım 99 mbiti kaldırıyor yani türknete geçersem 75mbit hız alabileceğim ama taahhütü bozarsam 180 tl ücret ödemesi çıkartıyor ttnet. Bu paranın belli kısmını türknet karşılar mı emin değilim. Ayrıca türknet ile alakalı çok fazla olumsuz yorum var. Altyapım hazır. Yapacakları herhangi ekstra birşey yok. Kırıkkaledeyim. Bu riski almaya değer mi?
  • 8 yıllık TTnet aboneliğimi bitirip TürkNet'e geçtim. Zaten TTnet'te bağlantı kopmaları ve stabiliteden uzak bir hizmet vardı. Bu bakımdan TTnet'i özleyeceiğimi ve Türknet'in TTnet'i aratacağını sanmıyorum. İnşallah yüzümü kara çıkarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Kafam çok karışık. Temmuzun 17 sinde ttnete 89 tl den taahhüt verdim 2 yıl. 50mbit hız ve 200gb akn ile. Telefon içinde herşey dahil tabi. Lakin altyapım 99 mbiti kaldırıyor yani türknete geçersem 75mbit hız alabileceğim ama taahhütü bozarsam 180 tl ücret ödemesi çıkartıyor ttnet. Bu paranın belli kısmını türknet karşılar mı emin değilim. Ayrıca türknet ile alakalı çok fazla olumsuz yorum var. Altyapım hazır. Yapacakları herhangi ekstra birşey yok. Kırıkkaledeyim. Bu riski almaya değer mi?

120 lirayı 6 aylik şekilde faturalarınızdan 20 lira indirim şeklinde öder Turknet. 90 lira çok para denemeye değer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turk.nete geçmeyi düşünüyorum. modem için önerdiğiniz marka model var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

Kafam çok karışık. Temmuzun 17 sinde ttnete 89 tl den taahhüt verdim 2 yıl. 50mbit hız ve 200gb akn ile. Telefon içinde herşey dahil tabi. Lakin altyapım 99 mbiti kaldırıyor yani türknete geçersem 75mbit hız alabileceğim ama taahhütü bozarsam 180 tl ücret ödemesi çıkartıyor ttnet. Bu paranın belli kısmını türknet karşılar mı emin değilim. Ayrıca türknet ile alakalı çok fazla olumsuz yorum var. Altyapım hazır. Yapacakları herhangi ekstra birşey yok. Kırıkkaledeyim. Bu riski almaya değer mi?

120 lirayı 6 aylik şekilde faturalarınızdan 20 lira indirim şeklinde öder Turknet. 90 lira çok para denemeye değer.

Valla değer aslında ama çok fazla şikayet var firma hakkında. Acaba telekomla sözleşmeyi feshetmeden önce türknet bağlantı kurar mı ki? Karşıda muhatap bulamayan çok insan var maalesef.

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Kurar internet abonesi olduğunuzu söylemeyin yeni abonelik isteyin ankastrenize kadar gelir kablo. Gerisini siz yapmalısınız.

• quote:

Kurar internet abonesi olduğunuzu söylemeyin yeni abonelik isteyin ankastrenize kadar gelir kablo. Gerisini siz yapmalısınız.

İyi de internet abonesi olduğumu söylemezsem cayma bedeli olan 180 tl direk bana girer Nasıl olacak o iş? Ayrıca altyapımda sıkıntı yok. Ankastre felan hazır çalışıyor.
  • quote:

quote:

İyi de internet abonesi olduğumu söylemezsem cayma bedeli olan 180 tl direk bana girer Nasıl olacak o iş? Ayrıca altyapımda sıkıntı yok. Ankastre felan hazır çalışıyor.

Soruyu yanlış soruyorsun. Nakil yaptığın zaman elbette kapanacak ttnet. Denemek amaçlı kurdurmak istiyorsan yeni abonelik yapmalısın. Başka türlü nakilde turknet açıldığında ttnet kapanır. O kadar altyapına güveniyorsan geç o halde neden 90 lira veriyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ronahi40

turk.nete geçmeyi düşünüyorum. modem için önerdiğiniz marka model var mı ?

Bütçenizi ve beklentilerinizi söylerseniz yardımcı olabiliriz. Yoksa bana kalsa en iyisini al derim

• ronahi40 R kullanıcısına yanıt
    Zyxel tek geçerim

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    wi-fi si güçlü ve sorunsuz. vdsl2 uyumlu fiber destekli bütçe 150-200 civarı.
    ASUS DSL-N16 önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronahi40

wi-fi si güçlü ve sorunsuz. vdsl2 uyumlu fiber destekli bütçe 150-200 civarı.
    ASUS DSL-N16 önerir misiniz?

Hocam o fiyata alabileceğin en iyi modem dsl n16 al kullan. Ev kullanıcısı isen yeterli. Wifide yetersiz kalırsan access point yada router ile olayı çözersin.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi yapayım. yardımınız için teşekkürler..
  • quote:

Valla benim görüşüm bu şekilde değil daha iyi olacaktır. Turknet işini adam gibi yaptığı sürece kimse öcü göstermez kendi kendilerini yok ediyorlar. Ben 100 mbps hız alıyorum ama stabilite yok hadi ben pek önemsemiyorum yetiyor bana ama anlık yaşayanlar var internete anlık ihtiyaç duyanlar var. Kaliteyi arttırmak yerine abone arttırma peşine düştüler. Telekom olduğu sürece hiç birşeyde yapamaz. Başımıza bela etmişler.

Bu işler turknet netspeed milenicom vs.. ile olacak işler değil. Rekabet edebilecek altyapı kurabilecek bir superonline var onlarda altyapıyı çok az yere taşıdılar. Turkneti çok iyi bilen biri olarak konuşuyorum adam gibi internet istiyorsanız yanlış adrestesiniz. Ha bana aksakta olsa olur arada kassın gitsin ama ucuz olsun aknsiz veya fazla aknli olsun derseniz doğru yerdesiniz.

Hocam yaşadığım yerde 16mbps alt yazpı var. tt, vf net,superonline hiç sıkıntı yaşamadım. Turknet'te yaşar mıyım? Yaşarsam ne yaşarım. 16mbps'yi de ağız tadıyla kullandırmayacaksa hiç bulaşmayayım.

• quote:

quote:

quote:

Soruyu yanlış soruyorsun. Nakil yaptığın zaman elbette kapanacak ttnet. Denemek amaçlı kurdurmak istiyorsan yeni abonelik yapmalısın. Başka türlü nakilde turknet açıldığında ttnet kapanır. O kadar altyapına güveniyorsan geç o halde neden 90 lira veriyorsun.

İşler çok hızlı gelişti. Elemanlara not bıraktım hemen dönüş yaptılar. Aynen dediğiniz gibi 120 tl yi karşılayacaklar. Formların çıktısını imzalayıp kargoya verdim bile. Türknet açılınca ttnet zaten kapancak dedi. Size gelen şifre ile tekrar giriş yaparsınız dedi eleman. Du bakalım sonuç hayırlı olur inşallah. Herhalde saha ekibi dahi gelmez bağlamak için çünkü herşey bağlı zaten.

• Sakın ama sakın bulaşmayın daha öncede soyledim hızımı 16 mbs den 8mbsye indirdiler şimdide 4 mbsye indirmişler inanılmaz
  • Ümit5858 kullanıcısına yanıt
    Denemesi bedava 1 ay. Memnun kalmazsan kapatırsın. Ben bilemem senin altyapın nasıldır. Ne desem yalan olur. Deneyip görmelisin.

• hat değerlerim bunlar. 75mbs tanımlı 72mbs alıyorum 100mbs desteklermi hattım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akdenizz07

Zyxel tek geçerim

modem açılış hızı nasıl ?
  • AdamPsikopat A kullanıcısına yanıt
    Bu değerlere göre 100 mbps alabilirsiniz, bu resmi online işlemlerden destek kaydı oluşturarak turknete yollayın ve hızınızın 100 mbps'ye yükseltimesini talep edin.
  • 
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.