Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpsiz23 -- 5 Ağustos 2017; 20:29:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttnet taahhütüm olmasa direk geçecem de Türknete elimiz kolumuz bağlı şu an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet süper herkese tavsiye ederim...
  • Ben wifi işini router ile çözücem hocam işimi görecek modem 450 lira civarı. Ac 1200mbps routeri 100 civarı alırım boşa masrafa gerek yok.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oda mantıklı ben daha basit wifi repeater ile çözmeyi düşünüyordum kablosuz olayını ama senin söylediğin daha mantıklı gibi görünüyor, almayı düşündüğün ya da alınabilecek routerları buradan paylaş ki fikir sahibi olalım
  • Binada baglanti isi nasi yapcaz ? Ne sacma is bu.

• Türknet 2 ay önce benide aktif altyapıya geçirdi. Aktif altyapı öncesinde ping değerlerim çok iyiyken 6-7ms gibi, şuan 18-19ms çıkıyor. Oyunlarda 60ms civarında iken aynı sunucularda 80ms şuan. Fast path moduna geçirdiklerini söylüyorlar ama değişen birşey olmadı.

Bunlara ek olarak Snr margin önceden 10db üzerinde iken şuan bu değer 4-4.5 db arası. Bu tarz bir sorun yaşayan ve çözüme ulaşabilen varmı?

• Mağduriyet yok değil

Geçmeye hevesli olanlar iyice araştırmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

3-4 gundur modemi kapatip acarsam internet baglantisinda sorun oluyor ip almama ragmen baglanti yok hatasi aliyorum musteri hizmetlerini arayip durumu soyleyince 2 sn bisey yapiyorlar duzeliyor anlayamadim nu aralar modemi kapatip acmaya korkar oldum

Aynısı bende de oluyor. Hatta ışıklar yanmasına, modem ip alıyor olmasına rağmen internete bağlanamıyorum. MH yi arıyorum dediğiniz gibi bi güncelleme yapıyor, ışıklar sönüp tekrar yanınca bağlanıyor. Bende anlamadım gitti...

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber tech

Evet hocam oda mantıklı ben daha basit wifi repeater ile çözmeyi düşünüyordum kablosuz olayını ama senin söylediğin daha mantıklı gibi görünüyor, almayı düşündüğün ya da alınabilecek routerları buradan paylaş ki fikir sahibi olalım

Tplink Archer c50 aldım şimdi. Gayet uygun fiyatı ev kullanıcısı için yeterli olacaktır. Senin modemde tplink sana uygun olur

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bakayım
  • :D Türknet iyi sayılır fakat TÜrkTelekom çok aşırı eziyor adamları 3 Defa yalan attılar aktivasyonu tamamlayamıyorlar. BTK'yı aradım biz bir şey yapamıyoruz diyor sözleşme yaparken dikkat edin bence Hiç bir şeyin yürümediği bir ülkede [Siciller hariç :D Tapu vs ] buda yürümüyor.Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • Uçuyorum

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Bu Fast path olayı neyin nesi modem arayüzünde öğreniliyor mu? Daha düşük ping oluyormuş herhalde ona geçince.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Bu Fast path olayı neyin nesi modem arayüzünde öğreniliyor mu? Daha düşük ping oluyormuş herhalde ona geçince.

Bazı markaların arayüzünde bu bilgi varmış. Benimkinde(Airties) yok mesela. Santralden ayarlanması gerekiyor. Ben fast path moduna geçirttim fakat gram oynama olmadı. Herkeste aynı sonucu vermediğini söyledi telefonla ulaşan arkadaş. Nasıl iştir anlamadım
    Galiba path Mode kısmında yazıyor bende :)

• Arkadaşlar turknet uyeligimi balikesirde sorunsuz kullanmaktayim.

İstanbulda internetim ttnet sabit hattimda turk tekekom.

İnternetim 46 TL , sabit hattim 5 lira. Fakat internetten hiç memnun değilim.

Turknet facebook reklamlarinda tahhut cezasinin 120 lirasi bizden diyor. Simdi ben ttneti iptal ettirsem hem turk telekom hem ttnet ten ceza yiyecegim. Turk net bu cezanin her ikisinide üstleniyormu yoksa sadece internetin cezasinimi ustlenir ?

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    sadece interneti öder. ben superonline kullanıyordum geçiş için telefonu kapattırdım önce öyle demişlerdi yoksa geçemiyordum.
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Evet, Asus'larda arayüzde görünüyor diye bilgi vermişlerdi Sizin yapabileceğiniz birşey yok. Bu arada hat değerleriniz çok iyi. CRC'de oluşmamış 3 günde. Benim hat değerleri zaten sürünüyor orası ayrı, binlercede CRC hatası oluşuyor hergün. Hızımı sınırlayın diyorum YAPA'da olduğum için onuda yapmıyorlar, anlamadım gitti. Sizde aktif altyapıdamısınız acaba?
    Hat değerlerinin iyi olduğunu söyleyenler olmuştu, sevindim valla :) Ben bi ara 12000 civarı crc görmüştüm ama sonradan düzelmişti Allahtan.

Hayır değiliz, akn var.

• 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.