Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

Birde teyit amaçlı turknet destek uyesine soralim umarim dediğiniz gibi olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Bu gece 2-8 arası turknet akn yansıtıyor sanırım. Sitelerinde bile 109 gb kullanım gösterirken hızımı düşürdüler. Bir de 43 dk olmasına rağmen hızım yükselmedi. TTnette 2.02 de hızım yükselirdi. Bu turknette modem mi resetlemek lazım ?
  • arkadaşlar vodafone net kullanıyorum sözleşmemin bitmesine 1.5 ay kadar kaldı

ben turk nete geçsem vodafona sözleşme fesih cezasını ödüyor mu

tam olarak nasıl işliyor süreç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Arkadaşlar merhaba. Bu gece 2-8 arası turknet akn yansıtıyor sanırım. Sitelerinde bile 109 gb kullanım gösterirken hızımı düşürdüler. Bir de 43 dk olmasına rağmen hızım yükselmedi. TTnette 2.02 de hızım yükselirdi. Bu turknette modem mi resetlemek lazım ?

Bazen direk yükseliyor bazen modem resetlemek gerekiyor. Yükselmediğinde modem resetleyin düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: minikpembe

arkadaşlar vodafone net kullanıyorum sözleşmemin bitmesine 1.5 ay kadar kaldı

ben turk nete geçsem vodafona sözleşme fesih cezasını ödüyor mu

tam olarak nasıl işliyor süreç?

120 tl ye kadar ödüyorlarmış. Ama detayları bilmiyorum. Burdan değilde direk yetkisi kişiye sorunuz.

Buyrun yetkili kişi bu: TurkNetDestek
  • Arkadaşa yazacağım yarın kısmetse, çok teşekkür ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minikpembe -- 6 Ağustos 2017; 3:31:9 >
  • Turknet kullanıyorum 3-4 aydır. 16mbps hızda ttnet altyapısı ile kullanırken ne olduysa 3-4 gün önce dsl hattım ara ara kopmaya ve hızım 1mbps’lere kadar düşmeye başladı ve tabii hiçbir şey açmıyordu. Hala düzelmedi. Porttan mı acaba? Bilen var mı?

• Benimde patladı türknet yaklaşık 3 yıldır kullanıyordum sorun yoktu şimdi 3 megabite düştü hızım arıza kaydı oluşturdum bizde sorun yok diye mesaj attılar 16 almam gerekirken 1 haftadır 3 alıyorum bütün müşteri temsilcileri benim değerleri göremiyormuş sorun var sonra arayın biz arıza kaydı oluşturalım diyorlar neyse soğumaya başladım Arık

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Umarım Fotoşop değildir Türknet ve o hız....😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

Hocam Torrent kullanıyorsan kısıtlıyorlar

Cidden böyle bir şey varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

bu turknet delirtecek beni ya dün buraya da yazdım ping sorunum vardı. twitter'dan yazınca arıza kaydı oluşturuldu. yarım saat sonra pingler düzeldi. akşam saat 21:00 olunca tekrar yükseldi. 00:00 olunca düzeldi. bu sırada normal internet kullanımında hiçbir sorun yoktu.

bugün denediğimde ise pingler düzgün görünüyor, sitelere bağlanırken sorun yok ama youtube ve dailymotion'da bariz şekilde bantgenişliği kısıtlaması var. vpn ile denediğimde hiçbir sorun yok, videolar çok rahat bir şekilde 1080p açılırken, vpn'yi kapatınca 144p zor açılıyor. bunu canlı destekten yazıyorum, kadın bana modemi splitter olmadan 30 dk dene diyor diğer hiçbir sitede sorun yokken, video siteleri de vpn ile rahat yüklenirken, splitter ne alaka dediğimde canlı desteği suratıma kapatıyor.

mayısta turknet'e geçtim. şimdiye kadar, pek sorun yaşamamıştım ama bu ağustos ayı bana hiç uğurlu gelmedi. ağustos'a girdiğimizden beri stabil bir bağlantı alamadım. birgün türk pingleri yükselir, birgün yabancı pingler, birgün videolar yüklenmez, birgün bütün yurtdışı siteleri yavaşlar. birgün modemin bütün ışıkları yanmasına rağmen, hiç internete bağlanmaz. hani tek bir sorun olsa onu bildiririm ve çözülmesini beklerim de sürekli değişiyor. kendiliğinden biri düzelirken, diğerli bozuluyor.

Aynı şeyler bende de oluyor ve ne kadar uğraşsakta çözülmüyor. İnternet modeme göre var fakat gerçekte yok hiç bir sayfa açılmıyor. Anca reset veya modemi açıp kapatırsan ip değiştiği için belli bir süre geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: minikpembe

Arkadaşa yazacağım yarın kısmetse, çok teşekkür ettim.

120 liralık bölümü 6 ay taksit ile faturalarınızdan 20 lira indirim şeklinde ödüyor.

• Belgeleri yolladım 2 hafta geçti ne arayan var ne soran. Yollayana kadar günde 3 defa aradılar halbuki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc_Leopard -- 6 Ağustos 2017; 9:53:37 >
  • erencaner kullanıcısına yanıt
    bende de öyleydi arıza kaydı olusturdum hallettiler. bi ara hiz testine 1.25mbps cikiyordu upload ve download
  • Ttnet taahhütüm haftaya bitiyor turknete geçsem geçiş sürecinde ne kadar süre internetsiz kalırım acaba? İnternet açılma süreci ne şekilde ilerliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: version53

Ttnet taahhütüm haftaya bitiyor turknete geçsem geçiş sürecinde ne kadar süre internetsiz kalırım acaba? İnternet açılma süreci ne şekilde ilerliyor?

Turknet müşteri hizmetleriyle iletişime geçin ttnet abonesi olduğunuzu internet ve telefonunuzu turknete taşıtmak istediğinizi söyleyin turknet işlemlerinizi başlatır mailinize doldurmanız gereken evrakları gönderir o evrakları doldurup size söylenen adrese kargo ile gönderin(kargo ücreti size ait) evraklar turknete ulaşınca işlemlerinizi başlatırlar sizin adınıza internet ile telefon hattınızı kendi bünyesine taşımak için ttnete başvururlar aboneliğinizin taşınma süreci 3 ile 7 gün arasında değişir bu süre içinde de mevcut internetinizi kullanmaya devam edersiniz, işlemleriniz tamamlanınca cep telefonunuza ve mail adresinize turknet kullanıcı adı ve şifre gelir aynı anda da ttnet'ten aldığınız internet kesilir gelen şifreyi ve kullanıcı adını modem arayüzüne giriş yaparak internet kullanmaya devam edersiniz.

• AKN'nin biran önce yakamızı bırakması lazım..
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: version53

Ttnet taahhütüm haftaya bitiyor turknete geçsem geçiş sürecinde ne kadar süre internetsiz kalırım acaba? İnternet açılma süreci ne şekilde ilerliyor?

bizde geçiş yaptık Türknet'e evraklarımızı gönderdikten sonra bize hattımızın 48 saat içerisinde geçeceği söylendi ama 5-6 gün sürdü bugün uyandım ve hattım türknet olmuştu telefona gelen kullanıcı adı ve şifreyi modeme girdim anında bağlandı hat değerleri falan aynı değişen birşey yok ve bu 5-6 gün içerisinde hattımı kullandım internetim kesilmedi. Ancak ben vdsl istemiştim şuan hattım adsl umarım vdsl verirler 3 gün içerisinde vdsl olacağı söylendi.
  • herhangi bir internetsiz kalma durumu söz konusu değil yani? taahhüt iptali gibi bir durum uygulanmaz değil mi? ayın 18inde bitiyor taahhütüm,tam o güne ayarlarlar sanırım sıkıntı çıkmayacak şekilde.Şimdi aradım mh yi ama bugün açmıyorlarmış telefonları nedense.
  • 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.