Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sizle ayni tarihte basvurmusuz benide bugun aradilar insallah hayirlisiyla gecis yapariz
  • Hattımın desteklediği 50 mbit demişlerdi. Bugün itibariyle kullanmaya başladım 28 mbit hızım var. Sizce şikayet kaydı oluşturulmalı mı yoksa buna da şükür mü denmeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overdozz -- 11 Ocak 2017; 18:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: overdozz

Hattımın desteklediği 50 mbit demişlerdi. Bugün itibariyle kullanmaya başladım 28 mbit hızım var. Sizce şikayet kaydı oluşturulmalı mı yoksa buna da şükür mü denmeli?

Bunada şükür denilmemeli ancak söz konusu Türkiye de bulunan İSS'ler olunca evet bunada şükür denilmeli siz bana yeterli diyor iseniz sorun yok. Şahsen ben bu hızı alsam devam ederim yoluma Türk.net ile ama bugün kendileri ile görüşme yaptığım da her kafadan bir ses çıkıyor kime güvenilmeli bilmiyorum. Bu gidişle yoluma Türk Telekom ile devam edeceğim gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsDone -- 11 Ocak 2017; 19:14:31 >
  • quote:

Hattımın desteklediği 50 mbit demişlerdi. Bugün itibariyle kullanmaya başladım 28 mbit hızım var. Sizce şikayet kaydı oluşturulmalı mı yoksa buna da şükür mü denmeli?

Şükür de bence ben daha 16 kullanıyorum ve bölgemde vdsl2 yok
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Taahhüt istiyorlar mı peki cayma bedelini karşılamak için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Tahattüt yok üstelik 1 ay bedava ama hizmette yok o yüzden bir önemide yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Tahattüt yok üstelik 1 ay bedava ama hizmette yok o yüzden bir önemide yok.

Nasıl yani hizmette yok?
  • quote:

Hangi bolgedesiniz acaba bu hiz degerlerini hangi bolgede almaktasiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

şaka gibi bir süreç...
    bugün ikinci kez randevıua gelmediler....
    akşama kadar bekledim az önce turkneti aradım, şaka gibi cevap.
    ekip 14:30 da gelmiş ama müşteri istemediği için kurulum yapmamışlar.
    yooooook artık.
    arkadaş adresi bulamadık deseler tamam diyeceğim ama müşteri istemwdi ne la ben evdwyim ve gelen giden olmadı acaba komşukar geri mi gönderiyor habersiz, olmaz öyle şey yalan.
    gerçekten şaka gibi.

Reklam yapmasin abi o zaman turknet.

Dsmartta mis gibi internetime giriyordum. Eski musteri indirimim de vardi. Iptal oldu hepsi.

Simdi dustugum durumun tek sorumlusu turknet.

Turknet pismanliktir.
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    BTK'ya cevap veriyor TurkNET ama geç dönüyorlar hocam. Bana tarafima 3 ay %50 indirim tanimladilar btk şikayetimden dolayi mesela.
  • overdozz kullanıcısına yanıt
    Modem degerlerini at yardimci olalim hocam. 50mbit'e bu kadar kayip alinmaz ama. wifi hizinizsa eger bir de kabloyla test edin.
    Hocam Türk telekom müdürlügüne git. Sorunun aynı gün içinde çözülür.
  • 13 aralıkta internetim açıldı.1 ocak itibarıyle 97 tl fatura gelmiş.
    37,23 + 59,99 şeklinde türknet acaba ön ödemeli mi.normalde aralıkta yarım kullandım.19 günlük fatura doğru diğer 60 tl ocaktaki kullanmadığım netin parası mı.önceden ödeniyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zyveli

13 aralıkta internetim açıldı.1 ocak itibarıyle 97 tl fatura gelmiş.
    37,23 + 59,99 şeklinde türknet acaba ön ödemeli mi.normalde aralıkta yarım kullandım.19 günlük fatura doğru diğer 60 tl ocaktaki kullanmadığım netin parası mı.önceden ödeniyor sanırım

Hocam her ayın birinde faturayi keserler ön ödemeli çalışıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

Orijinalden alıntı: zyveli

13 aralıkta internetim açıldı.1 ocak itibarıyle 97 tl fatura gelmiş.

Hocam her ayın birinde faturayi keserler ön ödemeli çalışıyorlar

Tamam hocam teşekkür ederim.diğer arkadaşlardan fatura konusunda sıkıntılar okuyunca bi teyit etmek istedim.iyi akşamlar
    btk başkanının bizzat kendi ağzından açıklaması var youtube da

quote:

port konusunda ciddi anlamda kurumumuza şikayetler ulaşmış durumda
    ben kişisel olarak Türk Telekom yöneticileriyle bu durumu paylaştım
    Türk Telekom'un bu sorunların tekrarlanmaması ile ilgili bir talimat verdiğini de biliyorum
    Bu talimati vermesini yazdık. Özellikle biz elimizle bulgularla takibini yapacağız ve bunu kesinlikle takip ediyoruz. Bu konuyla ilgili incelememiz devam ediyor. Bu noktadan sonra bu şekilde olan durumlara kesinlikle taviz vermeyeceğiz.

https://youtu.be/rdrmK75R6Q0?t=1217

20:17 de bununla ilgili açıklama yapıyor.

işin garibi Turk Telekom yayınladığı performans göstergelerinde de Turknet VDSL2 portu tesisindeki uzun süreleri kendi de rapor etmiş. Demek ki bir yaptırım yok. Ya da caydırıcı bir yaptırım yok.

http://kurumsal.turktelekom.com.tr/_files/pdf/referans-teklifleri/IP-VAE-Temel-Performans-Gostergeleri.pdf

yani hikayeden bir konuşma gibi geliyor ama takip ettiğim kadarıyla eskisi kadar çok şikayet yok abonelik sürelerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 11 Ocak 2017; 22:18:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jesusozz

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

şaka gibi bir süreç...
    bugün ikinci kez randevıua gelmediler....
    akşama kadar bekledim az önce turkneti aradım, şaka gibi cevap.
    ekip 14:30 da gelmiş ama müşteri istemediği için kurulum yapmamışlar.
    yooooook artık.
    arkadaş adresi bulamadık deseler tamam diyeceğim ama müşteri istemwdi ne la ben evdwyim ve gelen giden olmadı acaba komşukar geri mi gönderiyor habersiz, olmaz öyle şey yalan.
    gerçekten şaka gibi.

Reklam yapmasin abi o zaman turknet.

Dsmartta mis gibi internetime giriyordum. Eski musteri indirimim de vardi. Iptal oldu hepsi.

Simdi dustugum durumun tek sorumlusu turknet.

Turknet pismanliktir.

hem de reklamın alasını yapıyor öyle bir reklam ki ince eleyip sık dokunan reklam....
    forumun dürüst kullanıcı arkadaşları tenzih ederim ama gerek burada gerek face de gerek twitter da özel olarak turkneti överek göklere çıkaracak adamları bile var....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Taahhütün bitmesine 10ay kaldı.Online işlem merkezinde vdsl pakete(adsl kullanıyorum 16mb) geçiş yapma var 24 ay taahhüt diyor.Bu mevcut tahhütümden mi devam eder yoksa yeni bir tahhüt mü yapmış olurum?
  • Sonunda 09.01.2017 'de Pazartesi günü evraklarımı kargocu teslim etmiş hemen müşteri hizmetlerini aradım evaklar gelmiş size dedim. SMS geldi mi size evraklar ulaştı diye sordu. Dedim gelmedi tamam dedi sms gelcek. Tamamdır dedi işleme alınması 3 ile 7 iş günü içinde dedi tamam dedim. Akşam evraklarınız bize ulaşmıştır diye sms geldi. Bu sabah 10:30 gibi özel numaradan biri aradı dedi ben Turk Telekom altyapıdan arıyorum TurkNet başvurunuz var mıydı evde misiniz dedi. Evet dedim. Arkadaşlar şimdi gelip bağlantınızı kontrol edecekler dedi tabi dedim. Hemen elemanın teki geldi kabloyu cihaza taktı başka birini aradı kontrol et dedi etti, tamam sıkıntı yok dedi. Sonra eleman sordu modeminiz var mı diye dedim kendim temin edicem. Eğer dedi 25MBS alacaksanız ona göre vdsl fiber alın dedi. Dedim zaten ben 16MBS paket aldım modemi de kendim alacağım dedim tamam dedi yarın açacağız hattınızı aktif olacak dedi. Dedim bu kabloyu modeme takıcam başka bir işleme gerek var mı dedim? Yok dedi. Teşekkür ettim gitti.
    Bu arada İstanbul-Bahçelievler'de ikamet ediyorum.

Şimdi TurkNet online işlemlere girince şu şekilde görünüyor. Yarın internet gelirse buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayktcnknyr -- 12 Ocak 2017; 2:58:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayktcnknyr

Sonunda 09.01.2017 'de Pazartesi günü evraklarımı kargocu teslim etmiş hemen müşteri hizmetlerini aradım evaklar gelmiş size dedim. SMS geldi mi size evraklar ulaştı diye sordu. Dedim gelmedi tamam dedi sms gelcek. Tamamdır dedi işleme alınması 3 ile 7 iş günü içinde dedi tamam dedim. Akşam evraklarınız bize ulaşmıştır diye sms geldi. Bu sabah 10:30 gibi özel numaradan biri aradı dedi ben Turk Telekom altyapıdan arıyorum TurkNet başvurunuz var mıydı evde misiniz dedi. Evet dedim. Arkadaşlar şimdi gelip bağlantınızı kontrol edecekler dedi tabi dedim. Hemen elemanın teki geldi kabloyu cihaza taktı başka birini aradı kontrol et dedi etti, tamam sıkıntı yok dedi. Sonra eleman sordu modeminiz var mı diye dedim kendim temin edicem. Eğer dedi 25MBS alacaksanız ona göre vdsl fiber alın dedi. Dedim zaten ben 16MBS paket aldım modemi de kendim alacağım dedim tamam dedi yarın açacağız hattınızı aktif olacak dedi. Dedim bu kabloyu modeme takıcam başka bir işleme gerek var mı dedim? Yok dedi. Teşekkür ettim gitti.
    Bu arada İstanbul-Bahçelievler'de ikamet ediyorum.

Şimdi TurkNet online işlemlere girince şu şekilde görünüyor. Yarın internet gelirse buraya yazarım.

Kullanıcı adi ve şifre gelecek size.

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.