Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.037
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    4323 Mesaj
    Ufak bir uyarı.

VDSL modeme gidip 200 lira para bayılmayın skaın. İkinci el modemlerini satan bir dolu insan var. Ben 45tl mi ne verdim aldım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Albayyusuf

Sadece 2 buçuk gün kullandım telefon ile başvuru yaptığım tarihten itibaren (yani 21 telefon ile görüşme yapıldı evraklar gönderildi) faturaya yansıtılıyor. Geri caydım saçma sistemleri var. Sitede sorgulama yaptığımda 100 mbps destekliyor müşteri hizmetleri kontrol etti 50 mbps dedi yine tamam dedim "2 Ocak pazartesi" bağlandı ne göreyim normal adsl 16 mbps haber verilmedi. "4 Ocak Çarşamba" öğlen iptal edilsin dedim ve bir saçmalığın daha sonuna geldik

Hocam nerden sorguladınız tam olarak ben hattımın ne kadar destekledigini internet sayfasinda goremiyorum
    Evrakları 20.11.2016 da kargoya verdim.
    17.12.2016 da şifre geldi ama telekomdan gelip kablo çekilmedi. Geçen cuma geldiler daha sonra binadaki tesisatta sorun çıkınca bugün sıfırdan hat çektim 10 numara 5 yıldız. Gerçi ADSL verebildiler ama olsun :)
    |
    |

-Biz: cuma gunu ekip gelecekti, gelmedi, nerde kaldiniz, bugun gunlerden ne.

-Musteri hizmetleri tuna : SALI. (!)

...

Utanmadan bi de espri yapiyor !

24.12.2016dan beri boyle.

Arkadaslar sabriniz yoksa, bir ekibi haftalarca bekleyemem diyorsaniz, aman diyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesusozz -- 10 Ocak 2017; 17:49:3 >

Hemen ücretsiz dene kısmından ad soyad e-posta yazıp ilerledikten sonra karşına çıkacaktır.
    |
    |
    hhuctas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Adil kullanim kotasini asinca ping yükseliyormu? Vallaha şimdi kapattiririm
    |
    |

Orijinalden alıntı: jesusozz

Canli Destek ile gecen gorusmemiz:

...

Arkadaslar sabriniz yoksa, bir ekibi haftalarca bekleyemem diyorsaniz, aman diyim.

ya hocam gülme krizine girdim :D akşam akşam Allahta seni güldürsün :D
    |
    |
    az önce Türk Telekom'dan arandım aramızda geçen diyalog
    -MH. türk telekom xx ben hede höde vs,internetinizi tahattütsüz kullanmaktasınız ,tekliflerimizi dinlemek istermisiniz?
    Ben-Şahsen ben firmadan memnunum.ancak 16 mbit 150 gb adil kullanım , 1000 dk heryöne aramayı 59 tl'den daha düşük bir fiyata verecekseniz olur
    -MH ??? peki efendim iyi akşamlar
    |
    |

-Türknet Müşteri Hizmetleri: Merhaba, .. Bey ile mi görüşüyorum?

-Ben: Evet, benim. Siz kimsiniz acaba?

-Türknet Müşteri Hizmetleri: Efendim internette başvurunuzun yarım kaldığı görünüyor tamamlamanıza yardım etmemi ister misiniz?

-Ben: Bunu sadece altyapımın alabileceği limit hızı görebilmek için yapmıştım, şuanda internet sağlayıcım ile sözleşmem mevcut.

-Türknet Müşteri Hizmetleri: Peki yakın zamanda bize başvurmak gibi bir düşünceniz var mı?

-Ben: 16 ay taahhüdüm bulunuyor yani pek sanmıyorum açıkçası...

-Türknet Müşteri Hizmetleri: BİİİP BİİİP BİİİP BİİİP BİİİP

Siz anlayın bu firmanın ne kadar hizmet verebileceğini
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    Hizmete geçmeyi düşünüyordum ancak bu gün yaptığım görüşme neticesinde 100 Mbps'e kadar sözünden sonra geçmeyi düşünmüyorum açıkçası ne zaman Türk telekom'un altyapısını kullanan özel bir firmaya geçiş sağlasam sıkıntı yaşadım hep. İlgi alaka kesinlikle sıfır oluyor ki bunu Turk.net için söylemiyorum kendi yaşadığım durum ne yazık ki tabiki Turk.net bu önyargımı ve yanlış düşüncemi yok edebilir deneyip görmek gerekiyor. Taahhütsüz diyor ama çıkmak için muhattap bulabilecekmiyiz ? 100 Mbps'e kadar olayı yerine santrale uzaksınız, kablo altyapınız kötü, modeminiz de sorun var, portunuz da sorun var, iç tesisatınız da sorun var. bina altyapınız da sorun var, bina altyapınız yetersiz kalıyor gibi sözlerle de geçiştirilmek istemem açıkçası. 100 Mbps'e kadar deyipte 3 Mbps verip 150 GB Akn verdikten sonra AKK ye düşünce sabahlara kadar bilgisayarı açık tutup download yapmak daha cazip geliyor.

Genede kullanan arkadaşların yorumlarını almak daha iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyunusoglu -- 10 Ocak 2017; 20:2:44 >
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    20.30 itibariyla turknete gecisim yapildi ttnetten. Modemi kurdum skintisiz suan eskisi gibi 13 14 mb hiz aliyorum. Ben ttnetle tahhudumun dolmasina 10 gun kala basvurdum dun ttnet ile tahhudum doldu bugun gecisim yapildi.. Simdiye kadar bi skinti yasamadim. Bakalim ilk ay ucretsiz olucak neye gore ayarliyacaklar onuda bilmiyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: TitaNicc

20.30 itibariyla turknete gecisim yapildi ttnetten. Modemi kurdum skintisiz suan eskisi gibi 13 14 mb hiz aliyorum. Ben ttnetle tahhudumun dolmasina 10 gun kala basvurdum dun ttnet ile tahhudum doldu bugun gecisim yapildi.. Simdiye kadar bi skinti yasamadim. Bakalim ilk ay ucretsiz olucak neye gore ayarliyacaklar onuda bilmiyorum..

ön ödemelidir. ilk ay ücretsiz yani 10 ocak dan 10 şubata kadar beleş .. 10 şubatdan şubat sonuna kadarda 20 günlük bi fatura çıkar 40 lira... sonrası hep 60
    |
    |
    Türk net yetkilileri bilsinler ki Türk telekom ekipleri geldiğinde özellikle benim bağlantım kesiliyor arayıp getirince biz yapmadık diyorlar. Özellikle hedef alıyorlar sizi bilin
    |
    |

Orijinalden alıntı: TitaNicc

İnşallah memnun kalırsınız bende geçmeyi düşünüyorum ama halen kararsızım. Vodafone SüperNet'ten dilim yandı birkere :)
    |
    |
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: jesusozz

Canli Destek ile gecen gorusmemiz:

...

Ya hocam hepsini tanıyorum artık inan o kadar sorunlu ki şu Türk.net tuna olan gene cevap veriyor bir şekilde özellikle düzgün davrananlar zaten bayanlar oluyor birde bir herif var 2-3 kere denk geldim bir şeyden anlamıyor üstelik biraz ters cevap verince ''dank'' diye kapatıp gidiyor babasının şirketi sanki
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    60 Mbps ve üzeri hız limitlerine erişebilmek için yanılmıyorsam VDSL 2 destekli modem gerekiyordu ? gerçi birde altyapınızın olması lazım dediler. Acaba bu 60 Mpbs alan arkadaşın bölgesinde altyapı varmı. Değerler fiyatına göre gayet iyi şu devirde ADSL'e 54-55 lira ödediğimizi düşünürsek, birde 150 gb AKN bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyunusoglu -- 10 Ocak 2017; 22:27:48 >

Mümkünse fiber en iyisi en ucuzu.
    Önceden yazmıştım 50mbit kullanıyordum şimdi 100 mbite çıktı fiyatı da 100 lira altında aylık, 250gb da AKK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazgomlek -- 10 Ocak 2017; 22:37:6 >
    |
    |
    uyunusoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
haberler
SEO
son dakika
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,382
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.