Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ANZ

TurkNet telefonu ve interneti kapatmak istediğinizde çok sorun çıkartıyor. Haberiniz olsun. Ben BTK'dan 3 defa imzalı kapatma dilekçesi gönderip zorla kapattım. Kapatmamak için yeni evin faturasını ve tapusunu bile istediler. Üstelik BTK'ya yalan cevap yazmışlar. Kapatmayı onlar teklif etmiş gibi yazmışlar.

kapatma gerekçesini taşınma değil de hizmet almak istemiyorum şeklinde yapsaydınız ev tapusuna gerek kalmazdı bence.
    istemiyorum kardeşim bahanem bu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunu merak ettim; Uzun süre türknet abonesi olupta memnun olan var mı?
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Aslında ilk önce sadece bir tane nakil dedik ama o imzalı dilekçe değildi. Telefondan söyledik. Sonra altyapı yapılmayınca telefonla iptal istedik kabul etmediler ve hattı dondurdular. Daha sonra da BTK'dan 3 defa imzalı kapatma dilekçesini farklı zamanlarda gönderdik. İlk 2'sine cevap vermediler. Üçüncü imzalı kapatma dilekçesini önceki 2 imzalı kapatma dilekçesini belirterek yazdım. Bugün kapattılar. Daha önce cevap vermedikleri mesajlarımada bugün cevap verdiler. Sadece 3 defa BTK'ya değil, TurkNet'in mail adresinede BTK ile eş zamanda 3 defa mail yolladım.
  • internet bugün açıldı fakat dowload 3,5 mb upload 0,66 mbt ttnet kullanırkende 4 e sabitlemişlerdi hat desteklemiyor diye buna çözüm yok mu 4 yıl onceki kullandıgım hız hiç mi bu altyapıda degişiklik olmaz bazıları 60 mbt demiş nasıl oluyor bu kadar fark binadaki kabloları değiştirsem hız artar mı biraz..

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• quote:

Orijinalden alıntı: kuralkan

internet bugün açıldı fakat dowload 3,5 mb upload 0,66 mbt ttnet kullanırkende 4 e sabitlemişlerdi hat desteklemiyor diye buna çözüm yok mu 4 yıl onceki kullandıgım hız hiç mi bu altyapıda degişiklik olmaz bazıları 60 mbt demiş nasıl oluyor bu kadar fark binadaki kabloları değiştirsem hız artar mı biraz..

Modem değerlerini paylaş sana altyapının nasıl olduğunu söyleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

Orijinalden alıntı: kuralkan

internet bugün açıldı fakat dowload 3,5 mb upload 0,66 mbt ttnet kullanırkende 4 e sabitlemişlerdi hat desteklemiyor diye buna çözüm yok mu 4 yıl onceki kullandıgım hız hiç mi bu altyapıda degişiklik olmaz bazıları 60 mbt demiş nasıl oluyor bu kadar fark binadaki kabloları değiştirsem hız artar mı biraz..

Modem değerlerini paylaş sana altyapının nasıl olduğunu söyleyelim

buradan belli olur mu

• kuralkan K kullanıcısına yanıt
    Değerler 8 mbit civarı alabilirsin gibi gözüküyor hocam. Ben de benze değerlerle 8 alıyordum altyapı çalışması yapılmadan önce
  • Bende ttnet biraktim daha dogrusu tahattut doluyor kadin birde arayip 8 mb 63 tl 24 dedi guldum 27 ay 16 mb cok avantajli 65 tl mis biri ttnet soylesin yolunacak kaz degiliz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANZ

Aslında ilk önce sadece bir tane nakil dedik ama o imzalı dilekçe değildi. Telefondan söyledik. Sonra altyapı yapılmayınca telefonla iptal istedik kabul etmediler ve hattı dondurdular. Daha sonra da BTK'dan 3 defa imzalı kapatma dilekçesini farklı zamanlarda gönderdik. İlk 2'sine cevap vermediler. Üçüncü imzalı kapatma dilekçesini önceki 2 imzalı kapatma dilekçesini belirterek yazdım. Bugün kapattılar. Daha önce cevap vermedikleri mesajlarımada bugün cevap verdiler. Sadece 3 defa BTK'ya değil, TurkNet'in mail adresinede BTK ile eş zamanda 3 defa mail yolladım.

aklıma gelen sizden taahhüt cayma bedeli almak için o belgeleri istemiş olabilirler. taahhüt iptalinde altyapı yetersiz ise cayma bedeli ödemiyorsunuz.
    normal şartlarda iptal için ev tapusu istemek yasalara aykırı ve suç.

• Bahsettiğin durum aynen başıma geldi. ilk zamanlar 9.5 mbiti sorunsuz alıyordum şimdi 3.4 mbiti sorunsuz alamıyorum. Sık sık bağlantım kopuyor.Bağlantımın kopmasının nedeni olarakta modemimin bozuk olduğunu söylediler. Allahtan modemimi arkadaşımın hattına takıp kontrol ettimde yeni bir modem parası bayılmaktan kurtuldum.
  • hep mağdurlar mesaj atmış ben memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeblion -- 13 Ocak 2017; 15:40:37 >
  • Xeblion X kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Tarifeniz kaç mbps?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmeaR

Hayırlı olsun. Tarifeniz kaç mbps?

Tarife 72 mbps ama fiyatına göre gayet iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: spy_hunter

Bahsettiğin durum aynen başıma geldi. ilk zamanlar 9.5 mbiti sorunsuz alıyordum şimdi 3.4 mbiti sorunsuz alamıyorum. Sık sık bağlantım kopuyor.Bağlantımın kopmasının nedeni olarakta modemimin bozuk olduğunu söylediler. Allahtan modemimi arkadaşımın hattına takıp kontrol ettimde yeni bir modem parası bayılmaktan kurtuldum.

Bu gibi durumlar sıkıntı oluyor ne yazık ki oraya yazılan 100 Mbps'e aldanıpta geçmek doğru değil, birçok şey bahane edilerek hattınızın alabileceği maksimum hızın da altında verebiliyorlar. Sizin adınıza üzüldüm gerçi taahhütsüzdü çıkmışsınızdır belki. 3-4 Mbps aldıktan sonra kalmanın bir anlamı yok zaten kotayı aştığımızda 3 Mbps 'e düşüyoruz. Sanıyorum ki yapılan yorumlara göre geçmeyi düşünmüyorum aynı şekilde şikayetvar da da durum geçerli. Türk Telekom Fiber'e geçmek şu durumda en mantıklısı olacak ne zaman Uydunet gelipte altyapısını kurar ise o zaman Uydunet'e geçmeyi düşünüyorum. Bu özel şirketler fasa fiso ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Kendimden biliyorum Vodafone SüperNet kullanıyorum. İptal için bile oyalıyorlar sizi 1 hafta sonra Türk Telekom Fiber'e geçeceğim en azından kurumsal, verdiği hizmet ne olursa olsun diğer durumlarda kafam rahat olur.

• 2 hafta spnunda ilk kezekran görüntüsü değişti...

bugün eleman gelip hattı açtı, telefon aktif oldu numaramız geldi, ekran belgelerinizde eksik yok şekline döndü. telefon aktif

internet henüz aktif değil bekliyoruz

• Xeblion X kullanıcısına yanıt
    2 aydır kullanıyorum bende memnunum. Benimde 51 mbps. 40 down 1.6 up alıyorum. Upload degeriniz için ekstra birşey yaptınız mı acaba?
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Boş yere sinir krizlerine girdiniz hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Boş yere sinir krizlerine girdiniz hocam...

daha kriz bitmedi, internet ne zaman açılacak belli değil, bir de esas kriz bağlantı kopukluğu v. s gibi olursa gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: OmeaR

2 aydır kullanıyorum bende memnunum. Benimde 51 mbps. 40 down 1.6 up alıyorum. Upload degeriniz için ekstra birşey yaptınız mı acaba?

Hayır yapmadım tarifede 4 mbps upload
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

2 hafta spnunda ilk kezekran görüntüsü değişti...

bugün eleman gelip hattı açtı, telefon aktif oldu numaramız geldi, ekran belgelerinizde eksik yok şekline döndü. telefon aktif

internet henüz aktif değil bekliyoruz

Sayfaları zımbaladım üstüne kimlik fotokopisini zımbaladım en üste imzalı sözleşmeyi koydum görsünlür diye gelen mesaj hatalı/eksik evrak arıyorum kampanya bilgi forumu yokmuş diyor adam dedim kimlik fotokopisi ve 6 sayfalık kampanya formu zımbalı şekilde gönderdim nasıl sadece forum eksik olabiliyor felan derken arkadaşlar hata yapmış olabilir dedi sizi arayacaklar kayıt oluşturdum vs. vs. dedi.

Abone istemiyor adamlar

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.