Teğmen
11 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

Evimde 75mbps vdsl internetim var. Elimde de tp-link td-w9970 v2 vdsl modem ve tplink tl-wa860re var. Kablolu 60-70 hiz alıyorum ama iş kablosuza gelince evimde internet çekmiyor. modem ayni odadayken 30-40 hiz veriyor ama yan odayaya kablosuz internet veremiyor. Servise verdim başta, direkt yenisini verdiler sonuç aynı.

Bana tavsiyeniz nedir, bu modem ayarla vs ile adam olur mu. Eger olmazsa; sıfır/ikinci el fark etmez, 200-300tl ye kadar wi-fi kapsama alani en geniş modem hangisidir ?

Örneğin; 2 el airties 5650 de olur, sıfır zyxel vmg1312 de. Bana lazim olan internet hızı ve geniş kapsama alani daha fazlası değil.

Benzer arayışta olan ev kullanıcısı arkadaşlara da fikir verir inşallah bu başlık. Teşekkürler

Merhabalar,

Malum 11.11 e az kaldı ama ben bu telefonlar arasında kaldım. 9t yi pop-up kamerası yüzünden eledim.

Önceliklerim;
1- Kamera
2-Batarya
3- Stabil sorunsuz çalışma

Benim gördüklerim;

mi9 lite;
+Tasarım
+Ekran kalitesi
+Kamera lensleri daha iyi deniyor.(Sony)

Note 8 pro;
+Testlerde gördüğüm kadarıyla daha hızlı
+64mp kamera

Benim gibi oyun oynamayan arkadaşlar siz hangisini tercih edersiniz veya ettiniz?
Merhaba,

Bugün arabam için kasko teklifi aldım. Genişletilmiş Kasko olarak verilen teklifler ;

-Generali Sigorta 1060tl
-Ziraat Sigorta 1200tl
-Halk Sigorta 1270tl
-Ray Sigorta 1400tl

Generali'nin fiyatı iyi ama zor durumda sıkıntı yaşarmıyız acaba.
Siz olsanız ne yapardınız?
Arkadaslar oto.net adli internet sitesinden arac satisi yapiyorlar. Araclari gidip goremiyormusuz. Parasini yatirinca arac kapimiza geliyormus. 10 gun iade hakkımız varmis. Sikayet sitelerinde yaptiklari ekspertizinin dogru olmadigina dair bazi sikayetler de var.

Sizin bilginiz var mi site hakkında.
Merhaba arkadaşlar,

Otomatik dizel sedan bir araca karar vermem gerekiyor. Bu yazılanlar veya haricinde siz olsanız ne alırdınız ?
Normalde 45000tl civarı benim için ideal rakamlar ancak 'şu araba çok iyi 15000tl fazla vermeye değer' derseniz, istemesem de 60bintl ye kadar borçlanabilirim.

Fikirleriniz benim için önemli. Teşekkürler.
Merhaba arkadaslar,

Çift hatli bir telefon lazim oldu.
Bu iki telefon arasinada kaldim biraz.

Önemli olan şeyler; batarya, kamera, sorunsuzluk.

Iki sim kartin ayni anda aktif olmasi, biriyle görüşürken diger hattin kapali anonsu vermemesi tercih sebebi ayrica.

Hangisini seçerdiniz veya baska bir telefon mu alirdiniz?

Karsilastirma linkini de koydum aşağıya.
http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/30652-42731/lenovo-vibe-p1_samsung-galaxy-j7-2016/
Merhaba arkadaşlar,

50.000-tl bilemedin 55.000-tl limitimle, dizel, sedan, bagaj hacmi az olmayan, mümkünse otomatik vites bir araç arıyorum.

focus, astra, fluence, toledo, accent blue veya tavsiye ettiniz bir araç...

siz olsanız ne alırdınız ?
Merhaba arkadaşlar,
Kahramanmaraş'ta, aile ile kalınacak residence / apart daire tarzı bildiğiniz düzgün yer var mıdır ?

Teşekkürler şimdiden...
merhaba arkadaşlar,

2 yıldır böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.
bir kaç hafta önce yağ ve filitre değişimini yaptıktan bir kaç gün sonra araba çalışmadı.
ateşleme yapıyor sonrasında araba stop ediyordu. lpg tuşuna basılı tutsam da lpgde benzinde araba çalışmadı.
yoldan bir usta çağırdım biraz uğraştı araba çalıştı. distribötür kapağılı ile tevzi makarasının arızalı olduğunu söyledi bunları değişti.
araba iki gün çalıştı ancak yine arıza verdi. lpg tuşuna basılı tutunca araba lpgde çalışıyor ama benzinde çalışmıyordu.
bu sefer özel bir volksawagen servise götürdüm arabayı. benzin pompasına iki çekiç vurdu araba benzinde de çalıştı. sorunun benzin pompasında olduğunu söyledi.
benzin pompasını değiştik. araba yine 2 gün çalıştı sonra yine benzinde çalışmamaya başladı. röleden olabileceğini söyledi usta , onu kontrol etti ama yeni röle denemesine rağmen sorun devam etti.

ne yapacağımı bilemiyorum arkadaşlar. yardımcı olabilen olursa sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
Sorunsuz Alışverişlerim: Hacıkemal , Hakkı1983 , Carnivale , kadir_trabzon , GandZ , furkandr
Forum İkinci El İmzası:
Sorunsuz Alışverişlerim: Hacıkemal , Hakkı1983 , Carnivale , kadir_trabzon , GandZ , furkandr, meltem2780, TinyAngel, Cool_boy10
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 505
İkinci El Bölümü Mesajları: 98
Konularının görüntülenme sayısı: 18.163 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 98 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.