Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.085
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2348 Mesaj

Bende aynı süreçte bekliyorum , 3 iş günü içerisinde nakil olur dediler. Yarın bitiyor o 3 iş günü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    asker_31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dün itibari ile aboneliği iptal ederek kurtuldum allaha şükür.mahalle ağzı edasında müşteri hizmetleri karşılaması,sorularıma cevap bulamayan müşteri temsilcileri,her otu tt' ye atıp baştan savmalar kabus gibiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snlthlk -- 3 Ocak 2017; 19:54:5 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: integer

Banada 6 gune21 kusur fatura kesmısler. Sehır ıcı ve mobıl ıkı numara ıcın ucret yazmıslar. Oysa aynı numaralar 50 kez aranmıs onda ucret yok.

Yanlıs hatırlıyor olabilirm ama 2 saat mi ne sınırı vardı sanırım bir araştırın her çağrıda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

1000 dk yı geçmiş olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 3 Ocak 2017; 20:05:10 >
    |
    |
    integer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    503 Mesaj

şimdi tekrar baktım
    426 dakika olmuş

internet kullanımı üzerine 10 tl almışlar. sanırım oda telefon için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi integer -- 3 Ocak 2017; 20:25:15 >
    |
    |
    Michael Scofield kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4323 Mesaj

200 gb Kotanız nasıl oluyor?
    |
    |
    ColorTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

D-Smart dönüyorum tekrar. En memnun kaldığım oydu 1 ay 3mbit kısıtladılar düzeltemediler diye kapatmıştım keşke biraz bekleseymişim.

Internete fiyat olarak bakmıyorum. İşten eve geliyorum bir kaç saat oyun oynayacağım dizi film izleyeceğim diye kendimi sıkıntıya sokuyorum. Turk.net 150gb kota içerisinde upload dahil olduğunu bilsem onada hiç geçmezdim zaten.

Ping değerlerim benim hep iyi tüm iss lerde csgo 40 ms oynuyorum. Daha önce de belirtmiştim konumunuza göre değişebiliyor. Turk.net ile 60-200 arası uçtuğu çok oluyor gerçi ama...

Dsmart Mega + 200 GB AKK + 16 MBPS = 107 TL buna geçiyorum. (tek canımı sıkan 24ay tahaddüt olması)

Turk.net konusuna elveda...

Turk.net ile sorun yaşayan herkes bir konu açsa orada paylaşım yapsa daha iyi olur gibi. Ben şahsen üşenmezsem toplamak istiyorum yaşadğım sorunları.

• Onbaşı
    18 Mesaj
    Vay be yapılan Uploadlar 150gb AKK 'den mi düşüyormuş bak bunu bilmiyordum. O zaman ne anlamı kaldı 150 gb kotanın. Şimdi soğudum bu Türknetten. Biraz bakayım süperonlineye geçerim olmazsa. Türk Telekoma asla bulaşmam bi daha. Bildigin dolandırıcı türk Telekom
    |
    |
    |
    |
    Viewsonic VX2457-MHD 23.6 || i5 6600K || ASUS Z170 PRO GAMING || CORSAIR 16GB DDR4 3200Mhz CL16 || ASUS ROG STRIX RX 480 8GB OC || CORSAİR LS 240GB || CORSAIR CX 80PLUS 750W || CORSAİR H100i v2 EXTREME) || ZALMAN Z11 PLUS HF1 MOD || LOGİTECH G303 || Corsair Strafe RGB, Black, RGB LED, Cherry MX Silent || Corsair Gaming VOID USB RGB-Carbon || SteelSeries QcK MEDİUM||
  • Yarbay
    2420 Mesaj
    Turknet mayısa kadar çerezlik kullanılır taahhüt yok yeni paketler çıkana kadar kullanırız.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

5 günlük kullanima 22 tl ucret cikmis nasil oluyor anlamadım

benim 4 günlük kullanımıma da 20 tl çıkarmışlar!
    fatura inceleme talebi açtım, olmadı şikayet edecem artık...
    |
    |

Müşteri hizmetlerini arayıp +10 TL ye kotayı 200 yapabiliyoruz.

Tabi bu eski Türk.net müşterilerine özelde olabilir. Arayıp sormak lazım
    |
    |
    Archelot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: acbold

Telefon ettim. Detaylı göremediklerini şikayet kaydı oluşturabileceklerini söylediler. Bende direk iptal talebi oluşturdum.

D-Smart dönüyorum tekrar. En memnun kaldığım oydu 1 ay 3mbit kısıtladılar düzeltemediler diye kapatmıştım keşke biraz bekleseymişim.

Internete fiyat olarak bakmıyorum. İşten eve geliyorum bir kaç saat oyun oynayacağım dizi film izleyeceğim diye kendimi sıkıntıya sokuyorum. Turk.net 150gb kota içerisinde upload dahil olduğunu bilsem onada hiç geçmezdim zaten.

Ping değerlerim benim hep iyi tüm iss lerde csgo 40 ms oynuyorum. Daha önce de belirtmiştim konumunuza göre değişebiliyor. Turk.net ile 60-200 arası uçtuğu çok oluyor gerçi ama...

Dsmart Mega + 200 GB AKK + 16 MBPS = 107 TL buna geçiyorum. (tek canımı sıkan 24ay tahaddüt olması)

Turk.net konusuna elveda...

Turk.net ile sorun yaşayan herkes bir konu açsa orada paylaşım yapsa daha iyi olur gibi. Ben şahsen üşenmezsem toplamak istiyorum yaşadğım sorunları.

nasıl yani 150 GB'a upload dahil mi ?
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924

• Yüzbaşı
    772 Mesaj
    Yaklaşık 1 yıldır turk.net kullanıyorum, bugün telekomdan aradılar aynı hizmeti (1000dk telefon vs) ilk 10 ay 30tl kalan 14ay 45tl ye verelim dediler

Yarın tekrar arayın düşünücem dedim :)

Hocam birkaç hafta önce TürkNet'i arayıp bu konuyu sormuştum, konuştuğum arkadaş emin olamadı, beni 5 dakika bekletip daha yetkili birisine bağladı. Sonuç olarak "böyle bir uygulamamız yok" cevabı aldım.
    |
    |
    Hükümran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Bir şey soracağım, bu ok sağdaki 3 MBit bölümünü de bitirip sona dayanınca ne oluyor?

Sözleşmede bununla ilgili bir şey yok yani birşey olmaz sadece hiz düşer. Bu tarz sorularin cevabı sözleşmede olur genelde :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Reobig

Yaklaşık 1 yıldır turk.net kullanıyorum, bugün telekomdan aradılar aynı hizmeti (1000dk telefon vs) ilk 10 ay 30tl kalan 14ay 45tl ye verelim dediler

Yarın tekrar arayın düşünücem dedim :)

super fiyat ayda 38,75 geliyor :)
    |
    |

Senin k...dan haberin yok.

Download + Upload = 150 GB
    |
    |
    MüdavimBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASARAY
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Lastik Fiyatları
üniversite
SEO
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.