Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müşteri hizmetlerini arayıp +10 TL ye kotayı 200 yapabiliyoruz.

Tabi bu eski Türk.net müşterilerine özelde olabilir. Arayıp sormak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

Telefon ettim. Detaylı göremediklerini şikayet kaydı oluşturabileceklerini söylediler. Bende direk iptal talebi oluşturdum.

D-Smart dönüyorum tekrar. En memnun kaldığım oydu 1 ay 3mbit kısıtladılar düzeltemediler diye kapatmıştım keşke biraz bekleseymişim.

Internete fiyat olarak bakmıyorum. İşten eve geliyorum bir kaç saat oyun oynayacağım dizi film izleyeceğim diye kendimi sıkıntıya sokuyorum. Turk.net 150gb kota içerisinde upload dahil olduğunu bilsem onada hiç geçmezdim zaten.

Ping değerlerim benim hep iyi tüm iss lerde csgo 40 ms oynuyorum. Daha önce de belirtmiştim konumunuza göre değişebiliyor. Turk.net ile 60-200 arası uçtuğu çok oluyor gerçi ama...

Dsmart Mega + 200 GB AKK + 16 MBPS = 107 TL buna geçiyorum. (tek canımı sıkan 24ay tahaddüt olması)

Turk.net konusuna elveda...

Turk.net ile sorun yaşayan herkes bir konu açsa orada paylaşım yapsa daha iyi olur gibi. Ben şahsen üşenmezsem toplamak istiyorum yaşadğım sorunları.

nasıl yani 150 GB'a upload dahil mi ?

• Yaklaşık 1 yıldır turk.net kullanıyorum, bugün telekomdan aradılar aynı hizmeti (1000dk telefon vs) ilk 10 ay 30tl kalan 14ay 45tl ye verelim dediler

Yarın tekrar arayın düşünücem dedim :)
  • Hükümran kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç hafta önce TürkNet'i arayıp bu konuyu sormuştum, konuştuğum arkadaş emin olamadı, beni 5 dakika bekletip daha yetkili birisine bağladı. Sonuç olarak "böyle bir uygulamamız yok" cevabı aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Bir şey soracağım, bu ok sağdaki 3 MBit bölümünü de bitirip sona dayanınca ne oluyor?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Sözleşmede bununla ilgili bir şey yok yani birşey olmaz sadece hiz düşer. Bu tarz sorularin cevabı sözleşmede olur genelde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Yaklaşık 1 yıldır turk.net kullanıyorum, bugün telekomdan aradılar aynı hizmeti (1000dk telefon vs) ilk 10 ay 30tl kalan 14ay 45tl ye verelim dediler

Yarın tekrar arayın düşünücem dedim :)

super fiyat ayda 38,75 geliyor :)
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Senin k...dan haberin yok.

Download + Upload = 150 GB
  • Beyler dün fatura görünüyordu ama ödeyemiyordum. Şimdi baktım fatura da kaybolmuş. Nasıl iştir bu? 11 Kasımda başladı abonelik. Daha hiç fatura ödemedim. Sonra bi bit yeniği çıkmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

200 gb Kotanız nasıl oluyor?

+10 tl ile hocam müşteri hizmetlerini arayarak yaptırmıştım 2 ay önce
  • quote:

Hayatımda ilk defa upload'ın kotaya dahil olduğunu duyuyorum emin misin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColorTR

quote:

Hayatımda ilk defa upload'ın kotaya dahil olduğunu duyuyorum emin misin hocam?

Tüm operatörlerde böyle maalesef.
  • quote:

quote:

Slm.

Yaklaşık 2 ay önce Türknete geçince müşteri hizmetlerini arayıp böyle birşey varsa yaptırayım demiştim.
    Özgür iletişim kampanyasında böyle birşey olmadığı söylendi.
    +10 TL verip alanlar ise türknetin taahhütlü zamanından abone olanlara, taahhütlü olarak devam edenlere veriliyor denmişti.
  • Sözleşmede Upload'ın AKK'ye dahil olduğuna dair bir ibare göremedim arkadaşlar siz nereden öğrendiniz bu bilgiyi ?

Şuan kullandığım TTNET'de Upload kotaya dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Bir şey soracağım, bu ok sağdaki 3 MBit bölümünü de bitirip sona dayanınca ne oluyor?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Slm.

3mb hız alanının bitmesi diye birşey yok.
    Sağdaki ok bir aylık kullanımınızın sonunu temsil ediyor.

Siz 3 günde AKN'ye yakalansanız bile görselde yüksek hız alanı öyle uzun,
    ayın geri kalanını temsil eden 3m alanı ise öyle kısa olur.
    Sadece grafiksel olarak yapılmış birşey. Kafaya takmayın.

• 28/12/16 dan beri internet açılacak da kullanacağım. en az 10 kere müş. hiz. ile görüştüm hepsi farklı şeyler söylüyor dalga geçer gibi. kimisi iki iş günü, kimisi 6 gün kimisi telekom port açacak, kimisi başvuru yapıldı ne zaman açılır bilmiyoruz. kendilerinden haberleri yok. artık bugün gün içersinde de açılmazsa, açılmadan kapattıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

quote:

quote:

Slm.

Yaklaşık 2 ay önce Türknete geçince müşteri hizmetlerini arayıp böyle birşey varsa yaptırayım demiştim.
    +10 TL verip alanlar ise türknetin taahhütlü zamanından abone olanlara, taahhütlü olarak devam edenlere veriliyor denmişti.

Ben tahatdütlü üye değilim hocam 3 ay önce özgür iletişim kampanyası 1 ay ücretsiz ile başladım ve 10 tl'ye yaptılar. Neden nasıl bilmiyorum ama demek isterlerse yapabiliyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

quote:

quote:

Slm.

Ben tahatdütlü üye değilim hocam 3 ay önce özgür iletişim kampanyası 1 ay ücretsiz ile başladım ve 10 tl'ye yaptılar. Neden nasıl bilmiyorum ama demek isterlerse yapabiliyorlar.

Slm.

Gerçekten çok ilginç. Ben iki kişi ile görüştüm ikisi de olmuyor dedi. Zaten türknet uygulamasına veya online işlemlere girince de hiçbir şekilde ek paket vs. görünmüyor.

O zaman siz aylık 69,90 tl ödeyip kotayı 200 GB olarak alıyorsunuz doğru mudur?

• beyler haksız gelen faturalar yok olmuş. yoğun şikayetden olsa gerek. 45 lira bindirmişlerdi.
    24 aralıkta abone oldum normalde 24 ocakta bedava kullanım biter. 24 ocak- 31 ocak arası faturada 14 lira falan fatura gelmeli günlüğü 2 liradan :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 4 Ocak 2017; 1:29:31 >
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Genel bir durum galiba. 3,5 aylık aboneyim, benim son faturam da yok olmuş.
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Ben Kasım 11'den beri aboneyim daha hiç fatura ödemedim. Benimde dünkü 49 tl lik fatura kaybolmuş. Korkmaya başladım ben. Para ödemeden net kullaniyom. Hepsi bi anda çıkarsa kaldiramam valla
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.