Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.917
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    3327 Mesaj
    26 aralıktan beri bekliyorum, adsl ışıkları hepsi yanıyor sadece aktivasyon bekleniyor port işi hikaye.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    430 Mesaj
    arkadaşlar ocak ayı faturası 10 tl gelmiş aynı durumda olan varmı
    |
    |

Evet sonradan fark ettim modu,sanırım yeni hat bağlanınca ve de modem ayarlarını yaptıktan sonra değerler belli olacak.Ondan sonra bakmak lazım değerlere.

Dün belgeler ulaşmıştı ellerine,bugün aradım sitede belge bekleniyor olarak gözüküyor dedim,teyit için sizi arayacaklar dedi.Bakalım ne kadar sürecek.Bilgilendirme yapayım dedim takip edenler için.
    |
    |
    Bahsedilenler: onurguner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör hellowen334
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Er
    1 Mesaj
    Normal ttnet 16 mb hiz 50 gb akkli yalin internet paketine 59 tl oduyorum. 9 ocakta ttnet ile tahhutum bitiyor. 30 aralikta internet uzerinden basvurdum. Bugun de belgeri ptt kargo ile gonderdim 9 tl tuttu ankaradan. Tum gelismeleri burdan yazacam ona gore diger arkadaslar bilgi sahibi olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

tamam hocam önemli değil. pinglerle ilgili pek iyi yorumlar okumadığımdan merak etmiştim. biri bf1 oynayamadığından bahsediyordu. en düşük ping 150 diyordu. biri interneti iki kişi kullanamadığından bahsediyordu. biri kulanıyorken, diğerinde çok yavaşlamıyormuş. biri 50 mgbit mi ne kullanmasına rağmen youtube'ta videoların dolmasının çok uzun sürdüğünü, dona dona izlediğinden bahsediyordu. eğer yutdışı pingler sorunlu ise bantgenişliğinin pek anlamı kalmıyor ne yazık ki.
    türk telekom ping konusunda iyi. arada bir sorun çıktığında arıza kaydı bırakıyorum, diğer gün düzelmiş oluyor. sanırım risk almaya gerek yok. tt ile devam edeceğim.
    |
    |
    Bahsedilenler: onurguner

Teşekkürler hocam bilgi için.Yakın zamanda bende işlemleri başlatıcam.
    |
    |
    infidel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: deneme1

26 aralıktan beri bekliyorum, adsl ışıkları hepsi yanıyor sadece aktivasyon bekleniyor port işi hikaye.....

büyük ihtimal olduğu bölgede vdsl var gözüküyor ama yok olduğundan ışık yanıp sönüyor vdsl değilde adsl isityorum söyleyin büyük ihtimal 5 dk içinde internet gelir
    BAĞLANIP kullanmaya başlayalı 8-9 gün oldu online işlemlerden baktım 45 TL lik bir fatura gözüküyor. müşteri hizmetlerini aradım ben daha deneme sürecindeyken nasıl ücret yansıtılır diye. ücrete itiraz başvurusu yapıldı. Hiçbir şey anlamadım. bakalım nasıl düzeltecekler
    |
    |

Orijinalden alıntı: asker_31

cumartesi günü evrakları gönderdim
    bugün evraklar teslim olmuş ( kargo takipten öğrendim daha türknetin sistemine teslim edildi yazmıyor)
    sabit hat ile birlikte geçiş yapacağım bakalım süreç nasıl olucak

bugün evraklar ellerine geçmiş turknet e-pasta gönderdiler aktivasyon talebi alınmış diye mesaj geldi şuan aktivasyon ve şifreyi bekliyorum ttnet hala aktif kesinti yok

Orijinalden alıntı: asker_31

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

büyük ihtimal olduğu bölgede vdsl var gözüküyor ama yok olduğundan ışık yanıp sönüyor vdsl değilde adsl isityorum söyleyin büyük ihtimal 5 dk içinde internet gelir

sözleşmede 16mbit adsl yazıyor zaten burası köy
    vdsl olayı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    450 Mesaj
    arkadaşlar 3.yılıma girdim türknet kullanıyorum herşey güzel 100mbps paketimden 80mbps felan hız alıyorum internette sorun yok ama ping çok yüksek doğru düzgün cs go oynayamıyorum defalarca arıza talebi oluşturdular arayıp sorun sizde deyip kapatıyorlar cep telefonunun internetini paylaşıma açınca sorunsuz oynuyorum evden bağlanıpca takılıp duruyor.türknete geçecek arkadaşlar ping olayını dikkate alsınlar.ping dışında herşey süper.
    |
    |

Orijinalden alıntı: acbold

quote:

Orijinalden alıntı: ColorTR

Yılbaşında 1 gün 50 gb hediye diye ortalığı yaygaraya verdiler, kullandım dün gece saat 12'yi geçer geçmez akk'ya sokmuşlar. Diyorum yanlışlık var download'ın 45 gb'ını hediye olan günde yaptım benim daha en az 30 gb hakkım olması lazım, yok düzeltemiyorlar. 3 mbit internetle iş yapmaya çalışıyorum kafayı yiycem sefilleri oynuyorum ya lanet olsun hediyesine gerçekten.

Aynı sorun bende de var yılbaşı kampanyası diye 50 GB download koydum. Şimdi kota bitmiş diyorlar. Zaten 50 GB civarındaydı kota. 150 nasıl oldu anlamadım.

Turk.net almayın dememize rağmen halen ısrarla alan arkadaşlara selam olsun.

Dsmart kapattırdığıma milyon kere pişmanım... AKK bile girmiyordu :S

Turk.net internet sitesinde 95 TL fatura gözüküyor. Mobile bankacılık ile ödeme yap dediğimde 55 TL gözüküyor. Siteden ödesem 40 TL fazla ödeyeceğim.

Telefon edip memmnun musunuz diyorlar anlatıyorum kafaları basmıyor ne geri dönüş var ne özür var.Sürekli telefon ile taciz ediyorlar fatura için. Ödediğim fatura için taciz ediliyoruz. Banka üzerinden e-mail göndertiyorum geri dönüş yapılacak diyorlar yapmıyorlar.

En kısa zamanda Turk.Net den kurtulacağım.

Edit : Resimler eklendi...

Hediye 50GB 30 Aralık Cuma günü gece yarısından başlayıp,1 Ocak Pazar gece yarısına kadar kullanımda geçerlidir.(kotalı ve limitsiz hizmetler hariç) .Faydalanan müşterilerilerimize SMS ve email yoluyla bilgi verilmektedir.

Evet halen burada TURK.NET konusuna yorum atıp nasıl diye soran arkadaşlar olursa küfür etmek lazım !

Verem ediyorlar hocam adamı. Ben hesapladım 45 gb download koydum, onun haricinde 35 gb da kendi kotam vardı. Kullansam kullansam 5 gb'ını kullanmışımdır çünkü hiç download yapmadım güncelleme olmadı şak diye kestiler neti. Allah belesını versin hediyesinin onu da beceremediler sürünüyorum 3mb ile. Bütün ay kota hesaplayarak ay sonunu getirmeye çalışıyoruz düştüğümüz duruma bak ya daha 3 günüm var..
    |
    |

• Yüzbaşı
    787 Mesaj

Hediyeyi şöyle tasarlamışlar: 31 Aralık günü için kotayı 200'e çıkarmışlar. Yani o günden önce ve o gün içinde 150'yi aşanlar kullandı. 1 Ocak'a girerken kotaları 150'ye geri çektiler, bizim de indirme miktarı 150'nin içinde patladı.

Kısacası Robin Hood usulü yaptılar. 31 Aralık'ta AKN'yi geçmiş olana 50 GB hediye verdiler, AKN'yi geçmemiş olana da 50 GB kazık attılar. İyi niyetli olsalar özür dileyip hatayı düzeltirlerdi ama değiller, düzeltmediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 3 Ocak 2017; 17:25:51 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ColorTR , acbold
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj

Bu fiyata başka öneriniz ne ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    acbold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

tamam hocam önemli değil. pinglerle ilgili pek iyi yorumlar okumadığımdan merak etmiştim. biri bf1 oynayamadığından bahsediyordu. en düşük ping 150 diyordu. biri interneti iki kişi kullanamadığından bahsediyordu. biri kulanıyorken, diğerinde çok yavaşlamıyormuş. biri 50 mgbit mi ne kullanmasına rağmen youtube'ta videoların dolmasının çok uzun sürdüğünü, dona dona izlediğinden bahsediyordu. eğer yutdışı pingler sorunlu ise bantgenişliğinin pek anlamı kalmıyor ne yazık ki.
    türk telekom ping konusunda iyi. arada bir sorun çıktığında arıza kaydı bırakıyorum, diğer gün düzelmiş oluyor. sanırım risk almaya gerek yok. tt ile devam edeceğim.

yinede farklı şekilde baktım cmd komutuna ping tr.leagueoflegends.com -t

yazdım ping 44ms gösterdi.
    birisinde 64ms haberiniz olsun.

• Yarbay
    3115 Mesaj
    5 günlük kullanima 22 tl ucret cikmis nasil oluyor anlamadım

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

Ben sürekli bf1 oynuyorum hocam pingler genelde 60-70 civarında daşa aşağı gördüğüm pek olmuyor ama bazen ülkesine göre 100-150 lere de çıkabiliyor. O serverlarda oynamazsınız olur biter %80 serverlar 60-70 civarı dediğim gibi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    626 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Hediyeyi şöyle tasarlamışlar: 31 Aralık günü için kotayı 200'e çıkarmışlar. Yani o günden önce ve o gün içinde 150'yi aşanlar kullandı. 1 Ocak'a girerken kotaları 150'ye geri çektiler, bizim de indirme miktarı 150'nin içinde patladı.

Kısacası Robin Hood usulü yaptılar. 31 Aralık'ta AKN'yi geçmiş olana 50 GB hediye verdiler, AKN'yi geçmemiş olana da 50 GB kazık attılar. İyi niyetli olsalar özür dileyip hatayı düzeltirlerdi ama değiller, düzeltmediler.

Şerefsizlik. Benim kota zaten 200gb onun için ben komple sorunluyum. Benim problemi açıklayamıyorlar bile çünkü bu olayı tamamen 150'ye göre ayarlamışlar.

Orijinalden alıntı: onurguner

Sizin pingler iyiymiş. colortr arkadaşta ta sorun görünmüyor. yine kararsız kaldım şimdi :) neyse nisana kadar taahhüt yüzünden geçemem zaten, btk'nın şu yeni akk kararı da uygulamaya geçtikten sonra tarifelere bakıp kararımı veririm artık. cevaplarınız için çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire.Sword -- 3 Ocak 2017; 19:9:19 >
    |
    |
Reklamlar
sohbet
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.