Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam elektrikçiye hangi kabloları değiştirdiniz? bina içimi yoksa evinizin içindeki kablolarmı ne dememiz lazım elektrikçiye? Birde fibermi sizinki bizimki normal adsl ultranet destekliyor?
  • neman N kullanıcısına yanıt
    aynen hocam. 24 ay taahhüt verdim türk telekom a yarın gelip bağlayacaklar. peşin peşin düzülmek en mantıklısı böyle taksit taksit olmasındansa. size de çok geçmiş olsun.
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    evet hocam, zaten benim daha evvel iki tane aboneliğim vardı, biri ankarada diğeri memlekette. hiç böyle sıkıntılar yaşamadım. fakat ben zaten herkes böyle sıkıntılar yaşayacak demiyorum. bu ihtimal her zaman mevcut diyorum. çünkü bu adamlar kurumsal değil. sistemli çalışmıyorlar. daha bugün iptal dilekçesini mail yoluyla musterihizmetleri@turk.net e yolladım. sonra çağrı merkezini aradım. dedim size ulaştı mı teyit etmek için arıyorum. dedi ulaştığı takdirde bir iş günü içinde sisteme yüklenir, bundan sonra iki iş günü içinde size dönüş yapılır. iyi de ben size bunu sormadım ki, ulaştı mı diye sordum dedim. maile bakamıyoruz dedi. dedim siz maile de bakamıyorsunuz yani, ne yapabiliyorsunuz ya siz? türk telekom mu sizin maillerinize bakıyor? dedi ki biz müşteri hizmetleriyiz işimiz bu. ben de zaten musterihizmetleri@turk.net adresine yolladım zaten. dedi mail birimimiz ayrı. şaapar mısın sabaha mı saklarsın bu nasıl bir mallıktır yaa...

internetlerinde sıkıntı yaşayıp aylarca problemi çözülmeyen insanlar var hocam bunların sistemsizliği yüzünden. 45 dakika içinde 1346 kayıt açtım. düşününsene herkesin böyle yaptığını. oraya bi captcha koymaktan aciz bu adamlar. hatta captcha nedir bilmiyorlar. ip telefon kullanmayı bilen maksimum 200 kişilik bir asgari ücretli kadrosu oluşturmuşlar, bline interactive diye adı sanı bilinmeyen bi şirkete kıytırık bi web sitesi yaptırmışlar. çağrı merkezi otomasyonları perişan halde. mail okumaktan aciz bir şirketten bahsediyoruz hocam. bence daha önceki iki seferde başıma bi iş gelmemesi şanslılık asıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: engink

hattım 13 mbps adsl destekliyor,onuda tam alıyorum. şu AKK da kalksa bu hız yeter.

hocam bende geçmek istiyorum benim de hattım adsl destekliyor da nasıl memnun musunuz? hızda yoğun saatlerde düşme oluyor deniyor çok fazla düşme var mı yada (+) (-) lerini yazar mısınız?
  • papift kullanıcısına yanıt
    hocam bu faturanıza yansıyacak dsl sinyali gelmese dahi size şifre göndererek fazladan bikaç günü kitlemeye çalışıyorlar size. itiraz edin. çok başınız ağrıyacak bu muhabbete ama sabredecem diyosanız böylesi en mantıklısı. kolay gelsin.
  • bende de tam tersi adsl ışıkları yanıyor, şifre ve kullanıcı adı verdiler ama aktivasypn bekleniyor, internet yok anlamadım gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enJr E kullanıcısına yanıt
    Almadigim hizmetin parasini odemem hocam.

Cuma gunune kadar acilmazsa ben onlara bi kitliyecem felekleri şaşacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enJr

hocam bu faturanıza yansıyacak dsl sinyali gelmese dahi size şifre göndererek fazladan bikaç günü kitlemeye çalışıyorlar size. itiraz edin. çok başınız ağrıyacak bu muhabbete ama sabredecem diyosanız böylesi en mantıklısı. kolay gelsin.

Buda extra olsun. sikayet bildirisi olarak gonderdim ayaklarini denk alsinlar.

04/01/17 tarihinde kullanici sifrem geldi ama dsl baglantisi gelmedi. İnternet baglantim tam olarak aktif olmadigi gunler icin fatura oluşturmayacaginizi temenni ediyorum. Eger ki bu gunler icin fatura çıkaracak olursanız ilk işim aboneliğimi iptal ettirmek ve tuketici haklari mahkemesine basvurmak olacaktir.Yapilan butun islemleri btk sistemine es zamanli olarak giris yapmaktayim.
  • Baştaki yorumlar fena para versen almam
  • bu turknet benimle kafa buluyor galiba?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • Bu konu sayesinde turknet diye birseye bulasmamamiz gerektigini ogrendik, eyvallah kardes gercekten cok basarili bir reklam olmus :D
  • Bende 75mbit paketini kullanıyorum (100 vermediler hat kaldırmasına rağmen) kablosuz 55-60 mbit arası geliyor hız testleri ping 7-8 genelde.İlk ay bedavaydı 14kasım-14 aralık fatura gelmedi 14 kasım-1ocak arası için 33 tl fatura geldi.Ayrıca avantajix iademde gelecek baya karlı oldu bu fiyata.
  • Gerçekten inanmaya başladım...
    Türknet o kadar olumsuz yorumlar arasında ara sıra iyi yorum da olsun diye elemanlarından foruma özel üye yerleştirmilş.....
    10 gündür rezalet ötesi bir diyaloglar zincirinin içindeyim.. . tam bir komedi dünyasında yaşıyorum şu an.

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer internet sağlayıcılarında da emin ol bu kadar olumsuz yorum var. Bende buradaki nadir beğenenlerin
    yorumlarına bakarak başvurdum. 4 güne kuruldu yaklaşık 10 - 12 gündür gayet memnunun hatta her eve geldiğimde
    paranoyak oldum hanıma soruyorum hiç kesildi mi? kopma var mı? javascript:;
    Burada yapılanlar bağlayıcı olabilir ama herkesin başına gelecek diyede birşey yok. Belki 1 ay sonrada ben aynısı olacam bilmiyorum
    birazda şans olacak insanda bu bir gerçek javascript:;
  • Önemli olan eski üyelerin yorumları daha 1-2 mesaj yazıp övenleri kimse kaideye almıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Arkadaşlar süreci adım adım sizinle paylaşacağım, daha önceden hat aboneliğim yoktu.

01.01.2017 Pazar, günü online başvuru yaptım,
    02.01.2017 Pazatesi, başvuru evraklarını kargo ile gönderdim,

03.01.2017 Salı, evrakların ellerine ulaştığına dair mail geldi,
    04.01.2017 Çarşamba, aktivasyon işlemleri yapılmaya başlandı,

03.01.2017 Salı, evrakların ellerine ulaştığına dair mail geldi,
    04.01.2017 Çarşamba, aktivasyon işlemleri yapılmaya başlandı,
    05.01.2017 Perşembe, online işlemleri kontrol ettiğimde son durumun "Telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı. Başvuru sonucunu size bildireceğiz." olarak güncellendiğini gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

Hocam diğer internet sağlayıcılarında da emin ol bu kadar olumsuz yorum var. Bende buradaki nadir beğenenlerin
    yorumlarına bakarak başvurdum. 4 güne kuruldu yaklaşık 10 - 12 gündür gayet memnunun hatta her eve geldiğimde
    paranoyak oldum hanıma soruyorum hiç kesildi mi? kopma var mı? javascript:;
    Burada yapılanlar bağlayıcı olabilir ama herkesin başına gelecek diyede birşey yok. Belki 1 ay sonrada ben aynısı olacam bilmiyorum
    birazda şans olacak insanda bu bir gerçek javascript:;

geçiş mi yaptınız, yeni kurulum mu?

• enJr E kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Elektrikçi geldiğinde önce dış ankastredeki kabloların dış kısmı açık idi oksitlenmiş bakır kablolar siyaha dönmüştü. Elektrikçi önce bunları yapayım eğer kopmalar devam ederse bina içinde prize gelen kabloları değiştiririz dedi. Sadece ankastre dışındaki kabloları onardığında muazzam bir verim aldık. Hergün 10 defa kopan internet bağlantısı 3 günden beri 1 defa bile kopmadı.

Not:Kablolar en az 10 senelikti.

Eğer sık kopma yaşayan arkadaşlar var ise;
    1- altyapı o hızı kaldırmıyordur hızınızı geri çekin(Ben 50Mbit'den 40Mbit'e çektik)
    2- Hala kopmalar yaşanıyor ise bina içi ve dışı telefon kablonuzu elektrikçiye yeniletin. Sorununuz %90 oranında
    düzelecekti. Babamların evinde D-smart internet vardı aynı şekilde evin içine gelen telefon kablosunu değiştirmemiz
    ile 10 aylık kopma problemleri 1 gecede çözüldü.
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Adsl hizmeti alıyorsunuz sanki...
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    TTNET taahhütünün bitmesine 5 gün kala yaptım süperonlinedan fiyat almıştım ki buradan Trkneti öğrendim
    itiraf edeyim böyle bir internet servisinin varlığından haberim yoktu :)
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.