Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar İnternet kullanıcı adı şifre geldi şu an isteyim deneyemiyorum ama ADSL kullanıcı Adı ve şifre yazıyor. VDSL yazmıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suan speedtest sonucum 24 mbit down. 2 mbit up.

hat degerlerim

Upstream Downstream
    Mevcut Hız (Kbps) 3068 32749
    Maks. Hız (Kbps) 14953 39378
    SNR Margin (dB) 24.6 11.1
    Hat Zayıflaması (dB) 36.5 17.8

hizimin artmasi icin bi talepte bulunabilir miyim acaba genelde arayanlar bi sonuc alamamisti
  • Şu konu kapatılsın artık

• Nike kullanıcısına yanıt
    problem olmaz .herkese o şekilde geliyor. 5xxxxxxadsl@turk.net olarak.
  • Arkadailar bu ay ttnet ile olan sözleşmem bitiyor. Türk.net in 1 aylık deneme kullanmak istiyorum. Ne gibi işlemler yapmam gerekli ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Arkadailar bu ay ttnet ile olan sözleşmem bitiyor. Türk.net in 1 aylık deneme kullanmak istiyorum. Ne gibi işlemler yapmam gerekli ??

turknetin sitesinden başvuru yap.sabit hattım var seçeneğini seç.
    sözleşme mail adresine gelecek.
    çıktısını al. gerekli yerleri imzala. nüfüs cüzdanı fotokopisiyle evrakları turknete kargola.

vdsl destekliyorsa hattın vdsl modem alman gerekebilir.
  • speedtest 24 mbit cikiyor ama idm ile saniyede 3.2 mb indiriyor speedtest degerleri dusuk cikanlar idm hizlarina bakabilirler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Arkadailar bu ay ttnet ile olan sözleşmem bitiyor. Türk.net in 1 aylık deneme kullanmak istiyorum. Ne gibi işlemler yapmam gerekli ??

çıktısını al. gerekli yerleri imzala. nüfüs cüzdanı fotokopisiyle evrakları turknete kargola.

Sabit hattım yok yalın hat kullanıyorum. Sabit hat şart mı ??

HUAWEİ HG630 modemim var üzerinde ADSL2+ / VDSL2 yazıyor büyük ihtimalle vdsl destekliyordur.

• Basvuru kisminda hattimin VDSL destekledigini gordum. Suan TTNET yalin adsl kullaniyorum. TurkNe`e gecersem apartman kutusundan daireye hat mi cekmem gerekecek? Cok kafam karisti.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Sabit hattım yok yalın hat kullanıyorum. Sabit hat şart mı ??

HUAWEİ HG630 modemim var üzerinde ADSL2+ / VDSL2 yazıyor büyük ihtimalle vdsl destekliyordur.

yalın hattanda taşıyabilirsin.
    hizmet numarası istiyor sanırım o seçenekte.

vdsl yazıyorsa kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 29 Eylül 2016; 13:30:01 >

• Adresinizde şu an boş port olmadığı için internet hizmeti veremiyoruz.Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

buna çözüm yok mu
  • sabit hat sart degil fakat pakette sabit telefonda var yani basvurunca size otomatik olarak sabit hat tahsis edecekler
  • Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

hizmet kalitesi
  • Evet beyler 1 saatlik uğraşmanın sonunda kabloyu bağladım ve internete nihayet girebildim. Şuan da 60 mbps hız aldım benim için gayet yeterli inşallah sıkıntı çekmem.

25 metre kablo aldım tam yetti, başına da konnektör taktırdım o şekilde bağladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

suan speedtest sonucum 24 mbit down. 2 mbit up.

hat degerlerim

Upstream Downstream

hizimin artmasi icin bi talepte bulunabilir miyim acaba genelde arayanlar bi sonuc alamamisti

hattınız adsl galiba 24 mb kadar alıyorsunux.. vdsl geçerseniz hız 39 kadar çıkar..

• SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Sizinle aynı durumdaydım Hg630 modem kullanıyordum geçen cuma başvurdum dün akşam ttnet otomatik sonlandı turknet kullanıcı adı şifre geldi. Bence hiç düşünmeden başvurun taşıma işlemini onlar hallediyor zaten. Ben çok memnunum şimdilik.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

bugun saat 5 te aradilar kablonuzu cekecez baglantiyi turknet yapacak diye hemen asagi indim bi baktim kabloyu cekmisler isim ve numara yi yazip gitmisler beni aradiginda isleri bitmis zaten turkneti aradim kendi elektrikcinizle halledin diyo panoya da ellemek istemiyorum simdi 40-50 lira kablo baglamaya alir elektrikci

fırsatçı onlar zaten gidin kablosunu alın.. pano da size ayrılan 2 kabloya bağlayın diğer ucuna da soket çaktınız 11lik lerden modeme girin.. takılırsanız sorun ben veya başkaları yanıtlar ufak bi iş için pars vermeyin kimseye

Aparmanin on tarafinda 4 tane hukuk burosu var krone cakisi da yok benim dairenin kablosu panoya bagli dairede de 2 odada 2 li telefon girisi var asagidan kabloyu baglasam bile dairede hangisi calisiyor bulmam lazim bi de avukatlik ofislerinin internetini bozma ihtimalim varki hic istemiyorum

tt gelip hattınızı göstermediler mi? 2 kablo olcak kağıt koyuyorlar.. öyle yapmadıysalar bulamazsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: Paulo Coelho

Arkadaşlar hizmeti düzenli olarak kullanabilen var mı? Her ay mutlaka bir gün sıkıntı çıkar mı ne diyorsunuz

Son 3 aydır sıkıntısız gün geçmiyo saolsunlar. Pingi ayrı dert stabilite ayrı dert indirdiğin uygulama hiç stabil bi hızda inmiyo iniş çıkışlı sürekli.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bugun saat 5 te aradilar kablonuzu cekecez baglantiyi turknet yapacak diye hemen asagi indim bi baktim kabloyu cekmisler isim ve numara yi yazip gitmisler beni aradiginda isleri bitmis zaten turkneti aradim kendi elektrikcinizle halledin diyo panoya da ellemek istemiyorum simdi 40-50 lira kablo baglamaya alir elektrikci

fırsatçı onlar zaten gidin kablosunu alın.. pano da size ayrılan 2 kabloya bağlayın diğer ucuna da soket çaktınız 11lik lerden modeme girin.. takılırsanız sorun ben veya başkaları yanıtlar ufak bi iş için pars vermeyin kimseye

Aparmanin on tarafinda 4 tane hukuk burosu var krone cakisi da yok benim dairenin kablosu panoya bagli dairede de 2 odada 2 li telefon girisi var asagidan kabloyu baglasam bile dairede hangisi calisiyor bulmam lazim bi de avukatlik ofislerinin internetini bozma ihtimalim varki hic istemiyorum

tt gelip hattınızı göstermediler mi? 2 kablo olcak kağıt koyuyorlar.. öyle yapmadıysalar bulamazsınız..

o konuda degil apartman kutusundan benim daireye olan kabloyu bulmakta zorlandik

• quote:

quote:

suan speedtest sonucum 24 mbit down. 2 mbit up.

hat degerlerim

Upstream Downstream

hattınız adsl galiba 24 mb kadar alıyorsunux.. vdsl geçerseniz hız 39 kadar çıkar..

basvururken vdsl olarak basvurdum ve kurulumu vdsl olarak yaptim musteri temsilcisi 32 mbit kullaniyorsunuz dedi

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.