Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.318
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SSERKAN78

nerdeyse tüm sayfaları okudum, tam anlamıyla bir vds modem tavsiyesi göremedim, sorunsuz çok fazla pahalı olmayan hangi modemi tavsiye edersiniz.
    birde benim 1 yıl öncesine t.telekom kadar sabit hat bağlantım vardı, internet bağlantısıda çok önceki yılalr oldu yine telekomdan ayrıca telefon ve internet bağlantısı için kablo filan çekecekler mi.

Adsl 2+ Vdsl2 modemler

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-degistirelebilir-antenli-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594

http://www.hepsiburada.com/asus-dsl-n16-300mbps-ewan-vpn-ebeyn-kontrolu-destekli-vdsl-adsl-fiber-modem-router-p-BD804525

Evinde önceden bir telefon hattı var ise turknet için gelen ekip apartman ankastresinde size ait uçları bir kağıt ile işaretliyor ve kablo uçlarını belli ediyor.Kendiniz yada bir elektrikçi size ait kablolayı evinize giden kroneye çakması gerekiyor.Ev içinde bir işlem yapmanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 28 Eylül 2016; 13:04:41 >
    |
    |

• Binbaşı
    1412 Mesaj
    Beyler kafama takıldı soruyorum, şimdi VDSL ile ADSL Line kablosu aynı mı ?

telefon numarası tahsis edilmişti

internet için kullanıcı adı ve şifre gelmemişti

bakalım neler olacak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Az önce ttkom arızadan aradılar şikayetiniz için geldik 76 mbit almam lazım demişsiniz ama biz en fazla 51 verebiliriz onuda ayarlıoz dediler bende benim şikayet kaydım vs yok dedim olsun biz yapıoz dediler

Şimdi eve geldim ve net gitmiş dsl ışığı vs yanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

kablo aynı, sadece modem vdsl ile uyumlu olmalı.
    |
    |
    BurakYZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türk tekekomdan hattı bağlamaya geleceklerini haber veriyorlar mı ?

Orijinalden alıntı: mtasova

Arkadaşlar sorunsuz kkullanıyorum diye dillendirdim ya illa sorun çıkacak olamaz böyle birley en ufak sıkıntı olmadan kullanıyordum hızımda 40-50 mbit gidip geliyorsu resimleride atmıştım
    Az önce ttkom arızadan aradılar şikayetiniz için geldik 76 mbit almam lazım demişsiniz ama biz en fazla 51 verebiliriz onuda ayarlıoz dediler bende benim şikayet kaydım vs yok dedim olsun biz yapıoz dediler

Şimdi eve geldim ve net gitmiş dsl ışığı vs yanmıyor

cagırsan gelmez sen armamısın zorla ası yapcaz dıye gelen saglık memuru gıbı tovbe yarabbım
    |
    |
    |
    |
    İnanılmaz memnun olduğum türknet de aksilik yaşadim. Karşı apartmanı dozer ile yıkarlarken telefon direğini de yıkmış adam. Şuan ne internet var nede telefon. Türk Telekom ekibi geldi. 2 günü bulabilirmis tamir olması. Bütün kablolar kopmuş. Ben türknetı aramadım. Acaba arayıp arıza kaydı çıkarsam mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Beni aramışlardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Beni aramışlardı

Geldiklerinde evden gelen kabloyu bağlatmak lazım

|
    |
    Süreç Nasıl isliyor?

|
    |

Cevap için teşekkürler hocam
    |
    |
    smilyben kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bina altında T11 kabin var hız max 128mbit, 76 mbit bağlı görünüyor ama 60mbit i geçmiyor hız. (belki kapattırmak istiyorum vs diyerek 100mbit alınabilir belki)
    {Bina sıfır, bölge yeni yerleşim Ankara Bağlıca}

TTNET il mukayese edersek;

-CGN (Carrier Grade NAT - Yani onlarca kullanıcı tek bir ip adresi üstünden internete çıkarıyor, voip veya online oyun oynayanlar [belki] sorun çıkarabilir [ping vs]) Ayrıca bu durumu belirtince statik ip verelim yoksa bizim şartlarımız bu diyor ve çıkıyor işin içinden
    -76 demesine rağmen maximum 60mbit
    +Fiyatına performansı çok iyi
    +Taahhüt olmaması (bağlantı ücreti damga vergisi cart curt)
    -Kendi DNS sunucuları şimdilik iyi fakat bana pek stabil gelmedi.
    -Yoğun bölgelerde sıkıntı çıkabilir, benim bulunduğum bölge full fiber altyapı

• Yüzbaşı
    442 Mesaj

19 unda evraklar ulaştı. 24 ünde modem kullanıcı adı şifresi geldi. telefon çalışıyor ama hala internet ışığı yanmıyor. şanslıymışsınız hocam. müsait port bulunmadığından şüpheleniyorum.
    |
    |
    TekniKerim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu arada Airties 5650 VDSL2 modem satın aldım 157 TL ye Teknosadan.
    |
    |

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
    System.out.print("Beşiktaş JK");
  • Yarbay
    4565 Mesaj
    Turknetten daha dandik bir firma yoktur zannımca piyasada. Aklı olan bulaşmasın.

|
    |
    Üç yıldır kullanıyorum her hangi bir sıkıntı yok memnum.
    |
    |
    beyler şu an telefon için ttnet adsl yaklaşık 30tl+65tl internet veriyorum. türknete geçtikten sonra süreç nasıl işleyecek? Telefon aboneliğim sürecek mi yoksa sadece 60tl'ye türknet'li mi olacağım acaba?
    |
    |
    TTnet yalın vdsl kullanıyordum geçen hafta cuma başvurdum bugün bağlantım sağlandı çok memnunum şimdilik modemde 63 mb bağlantı görünüyor testlerde yaklaşık 50 mbps hız alıyorum. Bu kadar hızlı hizmet vereceklerini düşünmüyordum buradaki yorumlardan. Bence mevcut bağlantısı olanlar düşünmeden alsınlar. Sanırım sıfırdan bağlantılarda problem oluyor bazen.

|
    |
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.