Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    787 Mesaj

Benim TTNet adsl vardı. ADSL olarak taşıdılar. Telefon ettim, 15 dakika içinde modem kendi kendine yeniden başladı. Sonra baktım VDSL olmuş.

Geçişin hiçbir aşamasında kesinti yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 27 Eylül 2016; 18:12:42 >
    |
    |
    Aska tovbeli adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Acaba kendimiz yapabilir miyiz ? İlla birilerini beklemek mi gerekiyor ?
    |
    |
    gokhansar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Acaba kendimiz yapabilir miyiz ? İlla birilerini beklemek mi gerekiyor ?

kolay iş zorlugu yok bende bugun hallettım
    ankastreye turktelekom 2 adet kablo çakıyor, sizde en ıyısınden cat6 kablo alın, onun bir ucuna rj11 çakın yada çakma aletı yoksa bilgisayarcıya çaktırın (ben kendım çaktım oda zor değil) diğer ucu boş bırakın rj11 sokete hangi renk kablo çakılmışsa o renk kabloları turktelekomun ankastreye çaktıgı kablolaya bağlayın. onlar ankastreye kablo çakmak sorundalar zaten siz sadece iki ucu birbirine bağlayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_67 -- 27 Eylül 2016; 18:23:11 >
    |
    |

VDSL'ye geçişi siz mi talep ettiniz? Benim interneti habersiz VDSL yapmışlardı; modem ADSL idi. 10 gün arıza kaydı bıraktım; sonradan anladım sinyalin değiştiğini. Şimdi modem aldım; ama bu sefer de VDSL yapma talebi halen işlemde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    -Nautilus- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu 1000 Dk yi hiç yurt dışına kullanan varmı yani inanasim gelmiyor Cunki öyleyse benim çok ihtiyacımı gorecek

İsmet İNÖNÜ
  • Binbaşı
    1332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Arka sayfalarda cevapsız kaldı ama tekrar yazayım

Bu 1000 Dk yi hiç yurt dışına kullanan varmı yani inanasim gelmiyor Cunki öyleyse benim çok ihtiyacımı gorecek

*1 Adet (HerYöne 1000) paketiniz bulunmaktadır. Ücretsiz olan tarifenizde yer alan dakika miktarı taahhüdünüz boyunca 1000`dir. Şehiriçi,Şehirlerarası,GSM,Milletlerarası 1.Kademe Sabit Telefon,Diğer Operatör görüşmeleri
    tarifeniz kapsamında yer almaktadır

https://turk.net/yurtdisi-arama-kademeleri/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 27 Eylül 2016; 19:35:02 >

• Yarbay
    2139 Mesaj

Tesekkurler hocam

|
    |
    zaltun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İsmet İNÖNÜ
  • Yarbay
    2448 Mesaj
    Gönderdiğim belgeler 26 ağustos'ta ellerine ulaşmış olmasına rağmen hala ne bir gelişme var ne de bu firmanın mh'sini aradığımda bilgi alabiliyorum şu işe bakar mısınız ya, bunlar yüzünden taahhütümün bitmesinden ötürü taahhütsüz fiyattan 120 tl ödeyeceğim turk telekom denen firmaya. Bu memlekette internet kullanmak bu kadar zor ve pahalı olmamalı. Taahhüt denilen saçmalık neden var, 1 sene sonra yurt dışına yerleşeceğim diye hiçbir şeyi alamıyorum akn'li internete 120 lira ödemek zorunda kalıyorum böyle firmaların lakayıtlığı yüzünden.

İşiniz aceleyse, zamanınız kısıtlıysa kesinlikle güvenmeyin bu firmaya. MH'yi arıyorum lakayıt birisi hayatından bezmiş bir şekilde papağan gibi önünde yazanları okuyor bilgi dahi vermiyor. Biz bulaştık, taahhüt yok diye ama zamanımızı çalıyorlar. Olan 11 lira kargo ücretine oldu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    787 Mesaj

Sizin durum biraz farklıymış. Ben VDSL için başvuru yapmıştım. Aktivasyonu ilk başta ADSL olarak yaptılar. Sonra ben arayinca hemen VDSL'ye geçirdiler. Ama sonuçta yapacakları işlem aynı. Çok bekletmemeleri lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 27 Eylül 2016; 21:07:30 >
    |
    |
    sonurakar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

suraya yazalım dursun 60tl bonusumu vermıyorlar kendılerıne ve de sıkayet vara yazdım kampanya detaylarında otomatık odemeye vercen dıyorlar parasında degılım ıs ınada bındı buyrun lınkıhttps://www.bonus.com.tr/kampanyalar/turknet-te-bonusa-ozel-60-tl-bonus kım haklı bı yorum pls

Bana ilk 30 u verdiler ama ikinci 30 dün yatması gerekirken hala yatırmadılar.

benimde bonuslar yatmadı 21 ağustos ve 8 eylülde otomatik ödeme ile ödendi.26 eylülde bonus yüklenmesi gerekiyordu.halen yüklenen bişey yok.

Garantı bonusla odedın demı

Evet garanti bonus ile ödeme yaptım.Şikayet kaydı oluşturdum.Bekliyorum.

Sonuç ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    442 Mesaj

cumartesi günü hizmet aktif edildi. telefon çalışıyor ama modemde dsl ışığı yanmıyordu. mesajı görünce bugün kablolarla uğraştım. modemi kutunun oraya götürdüm, direk bağlayıp denedim. sonuç aynı. yarın farklı bir modemle denicem bir sonuç alamazsam turknetin benden çekeceği var.
    |
    |

Orijinalden alıntı: thorondor06

Halihazırda cepte turkcell (4gb, 500dk, 1000 SMS = 42 TL) evde internet olarak turktelekom (20 mbit, 75 AKK, VDSL =60TL) kullanan biriyim. Bu turknet tarifesini mi yoksa superonline dört dörtlük tarifelerinden birini mi önerirsiniz arkadaşlar?

Superonline 2 yıllık taahüt ile; 4gb, 500dk, 1000 SMS telefon ve VDSL 50 mbit 200 AKK olan tarifeye 104 TL istiyor. Buna geçeceğim sanırım.

Önerisi olan?

Cepteki tarifenizi değiştirmeyecekseniz (zira epey pahalı), ve ev telefonuna ihtiyacınız yoksa bence yazdığınız turkcell paketine geçin.
    |
    |
    thorondor06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kimlik resmini mail atmistim evraklarida kargoya vermistim.ertesi gun 9 da evraklar ulasti mesaji 11 de eksik evrak mesaji gelmisti.musteri hizmetleri sorun olmaz dedi arayinca cunku kargo ogleden sonra ulasti.pazartesi sabah tekrar mesaj geldi inceleme asamasinda diye 3 gundur ses seda cikmadi. Musteri hizmetlerini ariyorum. Abonelik islemleri icin 2 ye basin diyo basiyorum hatali tuslama yaptiniz diye basa atiyo surekli. Tekrar sormak icin baglanamadim acaba benim telefondan mi diyecegim ama daha once baglanmistim. Turknet gercekten garip bir firma.

|
    |

Son başvuru tarihi var mı bu kampanyanin, zira taahhüttun bitmesine 2 ay civarı var?

|
    |

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Benim TTNet adsl vardı. ADSL olarak taşıdılar. Telefon ettim, 15 dakika içinde modem kendi kendine yeniden başladı. Sonra baktım VDSL olmuş.

Geçişin hiçbir aşamasında kesinti yaşamadım.

Hocam modeminizin marka modelini pmden yada burdan söyler misiniz

Airties Air 5650 torrentli olan model.

|
    |
    Ryo41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    nerdeyse tüm sayfaları okudum, tam anlamıyla bir vds modem tavsiyesi göremedim, sorunsuz çok fazla pahalı olmayan hangi modemi tavsiye edersiniz.
    birde benim 1 yıl öncesine t.telekom kadar sabit hat bağlantım vardı, internet bağlantısıda çok önceki yılalr oldu yine telekomdan ayrıca telefon ve internet bağlantısı için kablo filan çekecekler mi.

Apartman kutusuna da baktim eve kablo cikiyo kablolarda yerlerine bagli panoda daire numaralari ve slot tablosunu kapagina boyamislar insallah fazladan ugras cikartmazlar

|
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
3,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.