Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.923
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1412 Mesaj
    Evet beyler 1 saatlik uğraşmanın sonunda kabloyu bağladım ve internete nihayet girebildim. Şuan da 60 mbps hız aldım benim için gayet yeterli inşallah sıkıntı çekmem.

25 metre kablo aldım tam yetti, başına da konnektör taktırdım o şekilde bağladım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: speedyrazors

suan speedtest sonucum 24 mbit down. 2 mbit up.

hat degerlerim

Upstream Downstream
    Mevcut Hız (Kbps) 3068 32749
    Maks. Hız (Kbps) 14953 39378
    SNR Margin (dB) 24.6 11.1
    Hat Zayıflaması (dB) 36.5 17.8

hizimin artmasi icin bi talepte bulunabilir miyim acaba genelde arayanlar bi sonuc alamamisti

hattınız adsl galiba 24 mb kadar alıyorsunux.. vdsl geçerseniz hız 39 kadar çıkar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sizinle aynı durumdaydım Hg630 modem kullanıyordum geçen cuma başvurdum dün akşam ttnet otomatik sonlandı turknet kullanıcı adı şifre geldi. Bence hiç düşünmeden başvurun taşıma işlemini onlar hallediyor zaten. Ben çok memnunum şimdilik.
    |
    |
    SaWYeR53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

bugun saat 5 te aradilar kablonuzu cekecez baglantiyi turknet yapacak diye hemen asagi indim bi baktim kabloyu cekmisler isim ve numara yi yazip gitmisler beni aradiginda isleri bitmis zaten turkneti aradim kendi elektrikcinizle halledin diyo panoya da ellemek istemiyorum simdi 40-50 lira kablo baglamaya alir elektrikci

fırsatçı onlar zaten gidin kablosunu alın.. pano da size ayrılan 2 kabloya bağlayın diğer ucuna da soket çaktınız 11lik lerden modeme girin.. takılırsanız sorun ben veya başkaları yanıtlar ufak bi iş için pars vermeyin kimseye

Aparmanin on tarafinda 4 tane hukuk burosu var krone cakisi da yok benim dairenin kablosu panoya bagli dairede de 2 odada 2 li telefon girisi var asagidan kabloyu baglasam bile dairede hangisi calisiyor bulmam lazim bi de avukatlik ofislerinin internetini bozma ihtimalim varki hic istemiyorum

tt gelip hattınızı göstermediler mi? 2 kablo olcak kağıt koyuyorlar.. öyle yapmadıysalar bulamazsınız..

• Teğmen
    161 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paulo Coelho

Arkadaşlar hizmeti düzenli olarak kullanabilen var mı? Her ay mutlaka bir gün sıkıntı çıkar mı ne diyorsunuz

Son 3 aydır sıkıntısız gün geçmiyo saolsunlar. Pingi ayrı dert stabilite ayrı dert indirdiğin uygulama hiç stabil bi hızda inmiyo iniş çıkışlı sürekli.
    |
    |

quote:

quote:

quote:

bugun saat 5 te aradilar kablonuzu cekecez baglantiyi turknet yapacak diye hemen asagi indim bi baktim kabloyu cekmisler isim ve numara yi yazip gitmisler beni aradiginda isleri bitmis zaten turkneti aradim kendi elektrikcinizle halledin diyo panoya da ellemek istemiyorum simdi 40-50 lira kablo baglamaya alir elektrikci

fırsatçı onlar zaten gidin kablosunu alın.. pano da size ayrılan 2 kabloya bağlayın diğer ucuna da soket çaktınız 11lik lerden modeme girin.. takılırsanız sorun ben veya başkaları yanıtlar ufak bi iş için pars vermeyin kimseye

Aparmanin on tarafinda 4 tane hukuk burosu var krone cakisi da yok benim dairenin kablosu panoya bagli dairede de 2 odada 2 li telefon girisi var asagidan kabloyu baglasam bile dairede hangisi calisiyor bulmam lazim bi de avukatlik ofislerinin internetini bozma ihtimalim varki hic istemiyorum

tt gelip hattınızı göstermediler mi? 2 kablo olcak kağıt koyuyorlar.. öyle yapmadıysalar bulamazsınız..

o konuda degil apartman kutusundan benim daireye olan kabloyu bulmakta zorlandik
    |
    |

• Yüzbaşı
    745 Mesaj
    quote:

quote:

hat degerlerim

Upstream Downstream

hizimin artmasi icin bi talepte bulunabilir miyim acaba genelde arayanlar bi sonuc alamamisti

hattınız adsl galiba 24 mb kadar alıyorsunux.. vdsl geçerseniz hız 39 kadar çıkar..

basvururken vdsl olarak basvurdum ve kurulumu vdsl olarak yaptim musteri temsilcisi 32 mbit kullaniyorsunuz dedi

• Yüzbaşı
    706 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

hat degerlerim

Upstream Downstream

basvururken vdsl olarak basvurdum ve kurulumu vdsl olarak yaptim musteri temsilcisi 32 mbit kullaniyorsunuz dedi

39 mb geliyor 32 sınırlanmış daha da fazla hızlanabilir.. paket 32 idi galiba ondan 32 den fazla vermiyorlar..

• Yüzbaşı
    745 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

hat degerlerim

Upstream Downstream

39 mb geliyor 32 sınırlanmış daha da fazla hızlanabilir.. paket 32 idi galiba ondan 32 den fazla vermiyorlar..

vodefone da sorguladigimda hiz max 33 mbit gozukuyor basvururkende 2 secenek vardi adsl ve 32 mbit vdsl vardi onu sectim suan idm ile 3.2 mb /sn indirme yapiyor zorlamanin anlami yok

• Yüzbaşı
    706 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hat degerlerim

Upstream Downstream

vodefone da sorguladigimda hiz max 33 mbit gozukuyor basvururkende 2 secenek vardi adsl ve 32 mbit vdsl vardi onu sectim suan idm ile 3.2 mb /sn indirme yapiyor zorlamanin anlami yok

tr koşullarında hız ort. iyi kaş yaparken göz çıkarmakta var..
    ben 8-9 zor alıyorum.

|
    |

• Yüzbaşı
    983 Mesaj
    Okadar sorunlu bir firma ki üyeliğim sonlandığı halde bana fatura gönderdi aradım mh'yi sorun olmaz dedi oradaki çok bilgili arkadaşlar! sonra baktım benden para kesmişler 2 haftadır inceliyolar bakalım ne zaman iade edecekler
    |
    |

20.09.2016 evrakları imzaladım gönderdim

22.09.2016 evraklar ellerine ulaştı

29,09,2016 telefon bağlandı internetim aktif değil internet ile ilgili mesaj gelmedi

Orijinalden alıntı: LuKeNs

Arkadaşlar telefon hattı bağlandıktan sonra internet hizmetini ne kadar sürede açıyorlar.

20.09.2016 evrakları imzaladım gönderdim

22.09.2016 evraklar ellerine ulaştı

29,09,2016 telefon bağlandı internetim aktif değil internet ile ilgili mesaj gelmedi

benim dun hat cekildi numara tahsis edildi bugun internetiniz aktif olmustur diye kullanici adi ve sifre geldi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    442 Mesaj
    sonunda internetim geldi. hattınız aktif edilmiştir dedikten 5 gün sonra. şimdi de 8 mbit hız tanımlamışlar onunla uğraşıyorum. müşteri hizmetleri kendi ekranında 36 mbit olduğunu söyledi. performans sorunu var diye arıza kaydı bırakıyorum dedi ama bir türlü tanımlanan hızda sıkıntı olduğunu anlatamadım. inşaallah düzelir.

Mode: ADSL2+
    Traffic Type: ATM Mode
    Link Uptime: 0 day: 0 hour: 58 minutes

ADSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 0.807 Mbps 8.223 Mbps
    Actual Net Data Rate: 0.797 Mbps 8.191 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 15.4 dB 27.3 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: 12.6 dBm 19.4 dBm
    Receive Power: 4.7 dBm 4.7 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 6.1 dB 8.5 dB
    Attainable Net Data Rate: 1.143 Mbps 22.500 Mbps

rahat 50mbit için zorlar diye düşünüyorum.

• Yüzbaşı
    976 Mesaj
    Yerleşimin fazla olmadığı bir yerden geçiyordum kafayı apartmana bi çevirince fiber internet kutusu gördüm.O an içim kan ağladı inş bizede gelir yakında.

Orijinalden alıntı: Atmin

Yerleşimin fazla olmadığı bir yerden geçiyordum kafayı apartmana bi çevirince fiber internet kutusu gördüm.O an içim kan ağladı inş bizede gelir yakında.

yeni yerleşim yerlerine direk fiber bağlıyorlar şehir merkezi dışında bir ev almıştım apartmanın girişinde merdiven hemen altına turuncu kablo ile bağlı fiber kutusu vardı aboneliğim adsl idi taşıma yapınca fibere çevirdiler dsl girişi olmayan fiber modem verdiler evi satıp şehir merkezinde ev aldım apartmana bakır kablo geliyor taşındığımda aboneliğimi iptal etmiştim.

bakalım turknet nasıl olacak
    |
    |

• Binbaşı
    1867 Mesaj

Neden? Sorun yasayanlar kadar sorunsuz faydalananlar da var.

|
    |
    muratoloji64 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Modeminiz VDSL mi?
    |
    |
    crazyofc1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet, bu modemi kullanıyorum VMG3312-B10B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 29 Eylül 2016; 17:22:34 >
    |
    |
    prisonbrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tavsiye eder misiniz yoksa çok fazla sıkıntı çıkaran bir firma mı?
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.