Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ümit5858 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.214
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    55 Mesaj
    1 hafta sonra şükür hat çekildi ancak bu kabloyu kendim nasil bağlarım elektrikçiye para vermek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kenan35

suraya yazalım dursun 60tl bonusumu vermıyorlar kendılerıne ve de sıkayet vara yazdım kampanya detaylarında otomatık odemeye vercen dıyorlar parasında degılım ıs ınada bındı buyrun lınkıhttps://www.bonus.com.tr/kampanyalar/turknet-te-bonusa-ozel-60-tl-bonus kım haklı bı yorum pls

Bana ilk 30 u verdiler ama ikinci 30 dün yatması gerekirken hala yatırmadılar.

upload için her mbit in hesabını yaparım ama, zaten verdikleri hız ne canlı yayına ne başka bir halta yarıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

suraya yazalım dursun 60tl bonusumu vermıyorlar kendılerıne ve de sıkayet vara yazdım kampanya detaylarında otomatık odemeye vercen dıyorlar parasında degılım ıs ınada bındı buyrun lınkıhttps://www.bonus.com.tr/kampanyalar/turknet-te-bonusa-ozel-60-tl-bonus kım haklı bı yorum pls

benimde bonuslar yatmadı 21 ağustos ve 8 eylülde otomatik ödeme ile ödendi.26 eylülde bonus yüklenmesi gerekiyordu.halen yüklenen bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 27 Eylül 2016; 14:18:47 >

• Binbaşı
    1412 Mesaj
    Beyler yardımcı oluverin, 20 eylülde belgeleri gönderdim ellerine geçtiğine dair onayladılar lakin bugüne kadar arayan soran olmadı. Bugün de adamın biri Türk Telekom'dan geldi ''ben kablonuzu çektim, isinizi yazdım gerisini Turk Net ekibi gelip eve bağlayacak'' dedi. Şimdi ne yapmalıyım beyler ?

kendin hattını biliyorsan bağla, bilmiyorsan elektrikçi çağır. modemin de yoktur senin şimdi, yukarılarda çok defa modem tavsiyesi yapıldı onlara bir göz at. modemini aldıktan, hattı bağlattıktan sonra geriye kalan tek şey beklemek. hayırlı olsun
    |
    |
    BurakYZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1072 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

kendin hattını biliyorsan bağla, bilmiyorsan elektrikçi çağır. modemin de yoktur senin şimdi, yukarılarda çok defa modem tavsiyesi yapıldı onlara bir göz at. modemini aldıktan, hattı bağlattıktan sonra geriye kalan tek şey beklemek. hayırlı olsun

Benimde 17 ocakta bitiyor sozlesmem ve hemen turknete basviracagim. Telefon mart 2017 de bitecek sozlesmesi. Simdi turktelekom gelipte benim telefon hattimi kesemez dimi?
    Ipad PRO 9.7
    Sony KDL-55W805C
    DELUXE POWER İNVERTER MSZ-SF35VE Klima
    Midea Mission MSMBBU12 Klima
    Bosch Condense 2500W Kombi
  • Yarbay
    3026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brave_tr

1 hafta sonra şükür hat çekildi ancak bu kabloyu kendim nasil bağlarım elektrikçiye para vermek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

cat6 kablo al bir ucuna rj11 soket tak takma aletın yoksa bilgisayarcıya taktır
    takılan renkler atıyorum mavı-mavı beyaz. açık olan taraftakıleride mavı-mavi beyazı o kabloya birleştir.
    yanı rj11 hangi kabloları çaktıysan diğer tarafa aynı kabloları bağla
    bende bugun hallettım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    509 Mesaj

turknet yalın internet vermiyor hocam, geçiş yapacaksanız telefonla beraber geçiş yapacaksınız.
    |
    |
    emin616 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1412 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

Hocam ben 5. kattayım adam fiberin oraya çekmiş yukarıya kadar kablo çekmem gerekecek sanırım. Modem Air 5650 aldım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

quote:

benimde bonuslar yatmadı 21 ağustos ve 8 eylülde otomatik ödeme ile ödendi.26 eylülde bonus yüklenmesi gerekiyordu.halen yüklenen bişey yok.

Garantı bonusla odedın demı

• Binbaşı
    1002 Mesaj
    Turk telekom bu bağlantı konusunda çakallık yapıyor resmen... kendi müşterisi olunca kablonun ucunu çakıyor, diğer firmalar olunca ucunu bağlamadan gidiyor... halbuki onu oraya çakması iki dk sini almaz... diğer firmalar bu olay için bir çözüm bulması gerekir... değilse millet telekoma mahkum olmaya devam edecek...

Halihazırda cepte turkcell (4gb, 500dk, 1000 SMS = 42 TL) evde internet olarak turktelekom (20 mbit, 75 AKK, VDSL =60TL) kullanan biriyim. Bu turknet tarifesini mi yoksa superonline dört dörtlük tarifelerinden birini mi önerirsiniz arkadaşlar?

Superonline 2 yıllık taahüt ile; 4gb, 500dk, 1000 SMS telefon ve VDSL 50 mbit 200 AKK olan tarifeye 104 TL istiyor. Buna geçeceğim sanırım.

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

quote:

Garantı bonusla odedın demı

Evet garanti bonus ile ödeme yaptım.Şikayet kaydı oluşturdum.Bekliyorum.

• Yarbay
    2136 Mesaj

Her turknetin yeni abonesi bunu yapmak zorunda mı hocam? Şimdi benim evimde vdsl altyapı Varmış başvuruyu Felan yaptım ben yapılacak başka birşey yok diye biliyordum? Bu bahsettiğiniz durum kimler için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yasin613 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İsmet İNÖNÜ
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Beyler yardımcı oluverin, 20 eylülde belgeleri gönderdim ellerine geçtiğine dair onayladılar lakin bugüne kadar arayan soran olmadı. Bugün de adamın biri Türk Telekom'dan geldi ''ben kablonuzu çektim, isinizi yazdım gerisini Turk Net ekibi gelip eve bağlayacak'' dedi. Şimdi ne yapmalıyım beyler ?

bende dün sabah tt ekibi geldiğinden beri bekliyorum.benim de kutuda ismimin ve daire numaramın yazdığı bir kağıt mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yok hocam en temizi ttnet vdsl den turknet vdsl e geçmek toplamda 2-3 saat kesinti anca oluyor ttnet kapanıyor öteki geliyor, ama öteki türlü ttnet adsl kapanıyor hizmet alamadığınız gibi ttnet ekiplerinin sizin portunuzu vdsl portuna geçirmeleri gerekiyor

velev ki yoğun yerdeyseniz kabinde az port kaldıysa işiniz uzuyor da uzuyor, ama ilk seneryoda sadece sistem üzerinden aktarım gerçekleşir ben öyle yaptım 1 saat içinde tekrar bağlanmıştım.
    |
    |
    Aska tovbeli adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Her turknetin yeni abonesi bunu yapmak zorunda mı hocam? Şimdi benim evimde vdsl altyapı Varmış başvuruyu Felan yaptım ben yapılacak başka birşey yok diye biliyordum? Bu bahsettiğiniz durum kimler için?

Burada yazilanlara bakılırsa ttnet harici internet kullananlar yapmak zorunda... sırf isi yokuşa sürmek için yapıyorlar..

|
    |
sohbet
son dakika
üniversite
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,451
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.