Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de turk.net'e 7 Eylül'de evrakları postaladım. Kullanıcı adi ve şifrem 15 Eylul'de geldi. 24 Eylül'de ise TT'dan kaynakli gecikme olduğu bilgisini arayarak verdiler. TT'da sadece telefon aboneligim vardi. Bakalım süreç nasıl gelişecek?

Benim gibi sadece telefon aboneliği olan arkadaşlar a ufak bir sorum var.Bağlantı yapıldığında direkt telefon hattına modemi baglamak yeterli oluyor mu yoksa TT bina kutusuna yeni hat mi çekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forcsf F kullanıcısına yanıt
    Telefon hattınıza modemi doğrudan bağlayabilirsiniz. Telefon ve internet kullanacaksanız splitter üzerinden bağlamanız gerekir. TT kutusuna ayrı bir hatta gerek yoktur.
  • Arkadaşlar bende 35 mbit super hızlı internet çıktı. Bugün başvurdum. Modemim yok. Bunlar modem veriyorlar mi. Vermiyolarsa en uygun modem nedir bu hız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syttnc -- 27 Eylül 2016; 0:7:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • syttnc S kullanıcısına yanıt
    Maalesef modem vermiyorlar hocam, modem olarak;

MühendisMurat hocamın konusu var, inceleyebilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/m_91268552/tm.htm
  • Yorumlardan sonra direk sogudum ozellikle teslanin malesefki tr de hepsi gercek

• forcsf F kullanıcısına yanıt
    Telefon çalışıp internet mi çalışmıyor? Ben de böyle bir sorun var. Modem şifresini de mesaj ve mail olarak gönderdiler. Diğer konuda bir arkadaş adsl portu türk Telekom tarafından daha açılmamıştır dedi.
    Bu sorunu yaşayan ben dahil 3-4 kişi var forumda. Sanırım hepsi geçen hafta başlarında başvurmuş.
    Çözülmezse türk Telekom müdürlüğüne gideceğim.

Bağlandığım müşteri hizmetleri yetkilisi hiçbir şeyden anlamıyor. Daha benim internetim açık mı değil mi onu söyleyemiyor. Kendisinin bunu kontrol edebilmesi gerek.

• Klitz kullanıcısına yanıt
    Sordum tabi. Hattiniza guncelleme yapiyoruz falan dediler.(Degisiklik olmadi). Alabileceginiz maksimum deger bu vs dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • syttnc S kullanıcısına yanıt
    Linkteki modem vdsl degil adsl+. Almisken vdsl alin. En yuksek hiz icin.

Ben airties 5650 kullaniyorum. 2.el aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan9999 -- 27 Eylül 2016; 9:37:53 >
  • zattirik kullanıcısına yanıt
    Bana haklı sebeplerle gelsinler doğru açıklamalarda bulunsunlarda 1 ay sürsün önemli deil aslında :) (Bu arada bizim santrele kaldıysak yandık TTdeyken 2 ay binadaki kutularına gelip kendi gelen hatlarına bakmalarını ve bana görsel olarak hatlarının kaç mbit geldiğini göstermelerini istemiştim kimse gelmemişti santralden direk halletmişlerdi 4-5 mbitlik bir düşüşüm vardı :))
  • arkadaslar asagidaki degerlere gore benim alabilecegim dowload ve upload hizi ne kadar olacak acaba? Adsl2 kullanicisiyim VDSL e gecmek istiyorum ve 150 GB AKK olmasi beni cezbediyor. adsl de genelde indirme hizim 14-16 Mbps. Hattim ne kadar hizi destekledigini nereden ogrenebilirm?

Update Counter : 29023
    Modulation : ADSL2+
    Annex Mode : Annex M
    Line State : up
    Lan Tx : 21281202
    Lan Rx : 13982511
    ADSL Tx : 2160772
    ADSL Rx : 2989805
    CRC Down : 0
    CRC Up : 0
    FEC Down : 0
    FEC Up : 0
    HEC Down : 0
    HEC Up : 0
    SNR Up : 29.7
    SNR Down : 11.8
    Line Attenuation Up : 8.2
    Line Attenuation Down : 6.0
    Data Rate Up : 799
    Data Rate Down : 16381

asagidaki modemlerden hangisini tercih etmeliyim. 3 kulanici var ve ben diger kullanicilarin baglanti hizini azaltmak istiyorum. Hangi modem bana baglanti bandini daraltmaya izin verecek?

Asus DSL-N16

TP-LINK TD-W9970

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 27 Eylül 2016; 11:20:26 >

• Yaklaşık 1,5 ay sonra Altyapınız ile ilgili Türk Telekom ile anlaşmanız olmadığı gerekçesiyle sözleşmemizi iptal ediyoruz diye arandım. 1,5 süre içerisinde sürekli arayıp bağlantınızı en kısa sürede yapacağız diye oyalandım.
  • Arkadaşlar bu 1000dk yuyrt disindadami geçerli? Katakulleye gelmeyelim?

Telefonda ses kaydı aldım geçerli dedi dedi ama inanmadım hala deneyen varmı dogrumu

• suraya yazalım dursun 60tl bonusumu vermıyorlar kendılerıne ve de sıkayet vara yazdım kampanya detaylarında otomatık odemeye vercen dıyorlar parasında degılım ıs ınada bındı buyrun lınkıhttps://www.bonus.com.tr/kampanyalar/turknet-te-bonusa-ozel-60-tl-bonus kım haklı bı yorum pls
  • 1 hafta sonra şükür hat çekildi ancak bu kabloyu kendim nasil bağlarım elektrikçiye para vermek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Bonuslar ne zaman yüklenecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

suraya yazalım dursun 60tl bonusumu vermıyorlar kendılerıne ve de sıkayet vara yazdım kampanya detaylarında otomatık odemeye vercen dıyorlar parasında degılım ıs ınada bındı buyrun lınkıhttps://www.bonus.com.tr/kampanyalar/turknet-te-bonusa-ozel-60-tl-bonus kım haklı bı yorum pls

Bana ilk 30 u verdiler ama ikinci 30 dün yatması gerekirken hala yatırmadılar.
  • download için 75 olsa ne olur 100 olsa ne olur, yani 16 kullanan birisi olarak 50 bile uçmaktır bana. bir iki dakika fazla sürer herhalde en fazla.

upload için her mbit in hesabını yaparım ama, zaten verdikleri hız ne canlı yayına ne başka bir halta yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

suraya yazalım dursun 60tl bonusumu vermıyorlar kendılerıne ve de sıkayet vara yazdım kampanya detaylarında otomatık odemeye vercen dıyorlar parasında degılım ıs ınada bındı buyrun lınkıhttps://www.bonus.com.tr/kampanyalar/turknet-te-bonusa-ozel-60-tl-bonus kım haklı bı yorum pls

Bana ilk 30 u verdiler ama ikinci 30 dün yatması gerekirken hala yatırmadılar.

benimde bonuslar yatmadı 21 ağustos ve 8 eylülde otomatik ödeme ile ödendi.26 eylülde bonus yüklenmesi gerekiyordu.halen yüklenen bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 27 Eylül 2016; 14:18:47 >

• Beyler yardımcı oluverin, 20 eylülde belgeleri gönderdim ellerine geçtiğine dair onayladılar lakin bugüne kadar arayan soran olmadı. Bugün de adamın biri Türk Telekom'dan geldi ''ben kablonuzu çektim, isinizi yazdım gerisini Turk Net ekibi gelip eve bağlayacak'' dedi. Şimdi ne yapmalıyım beyler ?
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.