Yarbay
15 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba değerli arkadaşlar. Ürünü anne lere alacağım. 42 inç olsun istiyorum. Aman aman özelliğe ihtiyacımız yok. Görüntü kalitesi iyi olsun. Ne onerirsiniz ? Birde dahili uydu alıcılı olsun. Aklımda ki ürün vestel 8200 modeli. Düşünceleriniz için teşekkürler
Arkadaşlar Merhaba. Ayın 28 inde (ctesi günü) N11 üzerinde spotdünyası diye bir firmadan airfel marka klima aldım. Klima geldi, servisi falan çağırdım bu sırada. Klimanın dış ünitesi çok büyük olduğu için montajın yapılamayacağını (balkon duvarı 80 cm, klima dış ünite 91 cm) ve daha küçük dış üniteli ürün almam konusunda rapor verdiler. Neyse bende işlerin yoğunluğu nedeniyle ayın 12 sinde (ctesi) ürünü firmanın anlaşmalı olduğu kargo ile gönderdim. N11 üzerinden de iade talebi yaptım. Bu sabah kontrol edeyim dedim, bi baktım talebi reddetmiş firma. Aradım hemen. 3 gün cevap verme süremiz var (ctesi, pazar, ptesi) o yüzden reddetmiş. Dur bakalım kargo daha gelmedi sana. Zaten cumartesi günü vermişim. Az bekle gün içinde teslim edilecek zaten. Neyse.. Dediler ki tekrar iade talebi oluşturun. Tekrardan oluşturdum bende N11 den. Bu sefer hemen cevap yollamışlar; cayma hakkı süresi geçtiği için reddedilmiştir diye. İşe bakın. Kargoyu beklemeden reddet, sonra birdaha talep oluşturun de sonra da hemen cayma hakkı bitti de. düpedüz yalan söyleyip kandırdılar yani. N11 müşteri hizmetleri de kaç kez iade talebi oluşturdu adamların verdiği cevaba bakın; sn. n11 yetkilileri daha fazla iade talebi oluşturmayın, cayma hakkı bitmiştir. en son n11 in çözüm yetkililerine aktardılar durumu. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Bu yol harici nasıl bir yol izlememi tercih edersiniz? sonuçta ilk talebimi zamanında yapmışım ve karşı taraf cayma hakkımı kullanamam için sebepsiz reddetmiş kargoyu beklemeden.
Merhaba Değerli Forum arkadaşlarım. DRY İstanbul firmasından ütü hizmeti almaktayım. İlk anlaşma yaklaşık 1 yıl önceydi ve hizmetten-fiyatlarından çok memnundum. Yaklaşık 5 ay önce yeniden aradılar bakiyemin azaldığını söylediler. Bu imkansızdı ayda verdiğim ürünlerin sayısı belliydi. Bana ilk aramada söyledikleri fiyat; ürün farketmeksizin parçabaşı 1,5 TL şeklindeydi. Fakat fiyatlandırma yaparken sadece gömlek ile pantolon 1,5 TL den diğerleri normal fiyatlarından hesaplanmış. Bu yüzden bakiyem bitme aşamasına gelmiş. Bende buna istinaden görüşme kaydının incelenmesini istedim. Yaklaşık 1 ayda defalarca görüşme sonucu ürün farketmeksizin 1,5 TL fiyat verdikleriniz kabul ettiler. Bende gerekli bakiyenin düzeltilmesi ve 1,5 TL ücretin devam ettirilmesi durumunda yeniden anlaşabileceğimi söyledim. Bunun mümkün olmadığını ama buna yakın fiyat verebileceklerini söyledi şef Erhan Bey. Oda şu şekilde aldığım paket 360 TL. ama yüklenen bakiye 720 TL. Ürünler 4,5 TL civarı yani 2,25 TL civarına gelecekti fiyat. Bir hata sonucu tamam dedik. Gerekli bakiyeyi yüklediler ama eski bakiyemi bir türlü düzeltmediler. Herşey bundan sonra başladı. Anlaşmanın üzerinden 2 hafta geçti ki ilk siparişim yaklaşık 50 TL civarı tutması gerekirken 100 TL yi ekstrede görünce şok oldum. Aradım hemen. Dediler ki fiyatlar bu şekilde değişti. Dedim daha 2 hafta önce şu fiyattan anlaştık Erhan bey ile. Dediler yapacağımız birşey yok maalesef. Neyse dedim. Bakiyeyi bitireyimde kurtulayım moduna girdim artık. Fakat bu konuştuklarımızı bir yere not alıyorlar heralde ki o gün bugündür yaklaşık 6-7 siparişim oldu sadece 2 sinde gelip aldılar ürünleri ve teslim ettiler. Son 4 siparişimde ise en az 20 kez firma ile görüşmeme rağmen kimse ürünleri almaya gelmedi. Az önce aradılar hizmetten memnun musunuz diyorlar yeni kampanyalarımız var. Tabiri caizse dolandırıldım yani. şu an içeride bakiyem var ama hizmet alamıyorum. Bu konuda nereye kimlere şikayet etmeliyim. Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarını esirgemezseler sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar. Dreamstar Mini HD uydu alıcım var. Vestel VHP 1000 kablosuz kulaklığı bu uydu alıcıya bağlayabilir miyim? Veste TV de çift ekran için kullanacağım harici uydu alıcıyı. HDMİ ile bağlayacağım TV ye ama ses zorunlu olarak kulaklıktan gelecek. Fakat bu uydu alıcıya kulaklığı nasıl takacağım?
Arkadaşlar severek bindiğim mpv aracımı nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. Değişeni ve boyası kesinlikle yoktur. Diğer bütün bilgiler malum sitede ki ilanımdadır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-fiyat-dustuuu..sahibinden-1-gr-boyasiz-tertemiz-aile-arabasi-188334207/detay/
Arkadaşlar. Bayrampaşa Yıldırım Mahallesinde 3 katlı bir binamız var her biri yaklaşık 100 m2. Eski bina olduğu için müteahhite vermeyi düşünüyoruz. Fakat karşılığında kaç daire alırız ? Maksimum 5 kata kadar izin veriliyor. En üstü dubleks oluyor. Şartlar ortalama ne olur. Bilgisi olan arkadaşlara cevapları için şimdiden teşekkür ederim.
http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/25431797.asp

nokia android tabanlı yapacakmış artık telefonu :D
SELAMUN ALEYKUM ARKADAŞLAR. BUGÜN İTİBARİ İLE PANASONİC TX-P42C2 ÜRÜNÜNDEN ALMIŞ BULUNMAKTAYIM. SATURNDEN 5 YIL GARANTİLİ 1,099 TL. AMACIM ÇOK BASİT. SD YAYINI PROBLEMSİZ BİR ŞEKİLDE İZLEMEK. ZATEN GÜNDEN EN ÇOK 4-5 SAAT İZLEYECEĞİM O DA AKŞAMLARI. YAKLAŞIK 2,5 M İLE 3 M MESAFEDEN. UYDU ALICIM STANDART BİR ALICI. SCART İLE BAĞLANTI YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM. FAKAT HDMİ İLE BAĞLANTIDA DAHA İYİ BİR GÖRÜNTÜ ALACAKSAM HDMİ ÇIKIŞLI BİR RECEİVER ALABİLİRİM. TABİ Kİ ARADA LAP TOP İLE TV BAĞLANTISI YAPIP FİLM İZLEMEK İSTERİM. BU ÜRÜN İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI TECRÜBELERİNİZİ AKTARIRSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN ELLERİNİZE SAĞLIK.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Basketbol
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.582
İkinci El Bölümü Mesajları: 103
Konularının görüntülenme sayısı: 6.032 (Bu ay: 102)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.206 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.