Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendin hattını biliyorsan bağla, bilmiyorsan elektrikçi çağır. modemin de yoktur senin şimdi, yukarılarda çok defa modem tavsiyesi yapıldı onlara bir göz at. modemini aldıktan, hattı bağlattıktan sonra geriye kalan tek şey beklemek. hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

kendin hattını biliyorsan bağla, bilmiyorsan elektrikçi çağır. modemin de yoktur senin şimdi, yukarılarda çok defa modem tavsiyesi yapıldı onlara bir göz at. modemini aldıktan, hattı bağlattıktan sonra geriye kalan tek şey beklemek. hayırlı olsun

Benimde 17 ocakta bitiyor sozlesmem ve hemen turknete basviracagim. Telefon mart 2017 de bitecek sozlesmesi. Simdi turktelekom gelipte benim telefon hattimi kesemez dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave_tr

1 hafta sonra şükür hat çekildi ancak bu kabloyu kendim nasil bağlarım elektrikçiye para vermek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

cat6 kablo al bir ucuna rj11 soket tak takma aletın yoksa bilgisayarcıya taktır
    takılan renkler atıyorum mavı-mavı beyaz. açık olan taraftakıleride mavı-mavi beyazı o kabloya birleştir.
    yanı rj11 hangi kabloları çaktıysan diğer tarafa aynı kabloları bağla
    bende bugun hallettım.

• emin616 kullanıcısına yanıt
    turknet yalın internet vermiyor hocam, geçiş yapacaksanız telefonla beraber geçiş yapacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

kendin hattını biliyorsan bağla, bilmiyorsan elektrikçi çağır. modemin de yoktur senin şimdi, yukarılarda çok defa modem tavsiyesi yapıldı onlara bir göz at. modemini aldıktan, hattı bağlattıktan sonra geriye kalan tek şey beklemek. hayırlı olsun

Hocam ben 5. kattayım adam fiberin oraya çekmiş yukarıya kadar kablo çekmem gerekecek sanırım. Modem Air 5650 aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

suraya yazalım dursun 60tl bonusumu vermıyorlar kendılerıne ve de sıkayet vara yazdım kampanya detaylarında otomatık odemeye vercen dıyorlar parasında degılım ıs ınada bındı buyrun lınkıhttps://www.bonus.com.tr/kampanyalar/turknet-te-bonusa-ozel-60-tl-bonus kım haklı bı yorum pls

Bana ilk 30 u verdiler ama ikinci 30 dün yatması gerekirken hala yatırmadılar.

benimde bonuslar yatmadı 21 ağustos ve 8 eylülde otomatik ödeme ile ödendi.26 eylülde bonus yüklenmesi gerekiyordu.halen yüklenen bişey yok.

Garantı bonusla odedın demı

• Turk telekom bu bağlantı konusunda çakallık yapıyor resmen... kendi müşterisi olunca kablonun ucunu çakıyor, diğer firmalar olunca ucunu bağlamadan gidiyor... halbuki onu oraya çakması iki dk sini almaz... diğer firmalar bu olay için bir çözüm bulması gerekir... değilse millet telekoma mahkum olmaya devam edecek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halihazırda cepte turkcell (4gb, 500dk, 1000 SMS = 42 TL) evde internet olarak turktelekom (20 mbit, 75 AKK, VDSL =60TL) kullanan biriyim. Bu turknet tarifesini mi yoksa superonline dört dörtlük tarifelerinden birini mi önerirsiniz arkadaşlar?

Superonline 2 yıllık taahüt ile; 4gb, 500dk, 1000 SMS telefon ve VDSL 50 mbit 200 AKK olan tarifeye 104 TL istiyor. Buna geçeceğim sanırım.
  • Almadan önce 2 kere düşünün derim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

suraya yazalım dursun 60tl bonusumu vermıyorlar kendılerıne ve de sıkayet vara yazdım kampanya detaylarında otomatık odemeye vercen dıyorlar parasında degılım ıs ınada bındı buyrun lınkıhttps://www.bonus.com.tr/kampanyalar/turknet-te-bonusa-ozel-60-tl-bonus kım haklı bı yorum pls

Bana ilk 30 u verdiler ama ikinci 30 dün yatması gerekirken hala yatırmadılar.

benimde bonuslar yatmadı 21 ağustos ve 8 eylülde otomatik ödeme ile ödendi.26 eylülde bonus yüklenmesi gerekiyordu.halen yüklenen bişey yok.

Garantı bonusla odedın demı

Evet garanti bonus ile ödeme yaptım.Şikayet kaydı oluşturdum.Bekliyorum.

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Her turknetin yeni abonesi bunu yapmak zorunda mı hocam? Şimdi benim evimde vdsl altyapı Varmış başvuruyu Felan yaptım ben yapılacak başka birşey yok diye biliyordum? Bu bahsettiğiniz durum kimler için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Beyler yardımcı oluverin, 20 eylülde belgeleri gönderdim ellerine geçtiğine dair onayladılar lakin bugüne kadar arayan soran olmadı. Bugün de adamın biri Türk Telekom'dan geldi ''ben kablonuzu çektim, isinizi yazdım gerisini Turk Net ekibi gelip eve bağlayacak'' dedi. Şimdi ne yapmalıyım beyler ?

bende dün sabah tt ekibi geldiğinden beri bekliyorum.benim de kutuda ismimin ve daire numaramın yazdığı bir kağıt mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Her turknetin yeni abonesi bunu yapmak zorunda mı hocam? Şimdi benim evimde vdsl altyapı Varmış başvuruyu Felan yaptım ben yapılacak başka birşey yok diye biliyordum? Bu bahsettiğiniz durum kimler için?

Burada yazilanlara bakılırsa ttnet harici internet kullananlar yapmak zorunda... sırf isi yokuşa sürmek için yapıyorlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim TTNet adsl vardı. ADSL olarak taşıdılar. Telefon ettim, 15 dakika içinde modem kendi kendine yeniden başladı. Sonra baktım VDSL olmuş.

Geçişin hiçbir aşamasında kesinti yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 27 Eylül 2016; 18:12:42 >
  • gokhansar kullanıcısına yanıt
    Acaba kendimiz yapabilir miyiz ? İlla birilerini beklemek mi gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Acaba kendimiz yapabilir miyiz ? İlla birilerini beklemek mi gerekiyor ?

kolay iş zorlugu yok bende bugun hallettım
    ankastreye turktelekom 2 adet kablo çakıyor, sizde en ıyısınden cat6 kablo alın, onun bir ucuna rj11 çakın yada çakma aletı yoksa bilgisayarcıya çaktırın (ben kendım çaktım oda zor değil) diğer ucu boş bırakın rj11 sokete hangi renk kablo çakılmışsa o renk kabloları turktelekomun ankastreye çaktıgı kablolaya bağlayın. onlar ankastreye kablo çakmak sorundalar zaten siz sadece iki ucu birbirine bağlayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_67 -- 27 Eylül 2016; 18:23:11 >
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    VDSL'ye geçişi siz mi talep ettiniz? Benim interneti habersiz VDSL yapmışlardı; modem ADSL idi. 10 gün arıza kaydı bıraktım; sonradan anladım sinyalin değiştiğini. Şimdi modem aldım; ama bu sefer de VDSL yapma talebi halen işlemde...

• Arka sayfalarda cevapsız kaldı ama tekrar yazayım

Bu 1000 Dk yi hiç yurt dışına kullanan varmı yani inanasim gelmiyor Cunki öyleyse benim çok ihtiyacımı gorecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Arka sayfalarda cevapsız kaldı ama tekrar yazayım

Bu 1000 Dk yi hiç yurt dışına kullanan varmı yani inanasim gelmiyor Cunki öyleyse benim çok ihtiyacımı gorecek

*1 Adet (HerYöne 1000) paketiniz bulunmaktadır. Ücretsiz olan tarifenizde yer alan dakika miktarı taahhüdünüz boyunca 1000`dir. Şehiriçi,Şehirlerarası,GSM,Milletlerarası 1.Kademe Sabit Telefon,Diğer Operatör görüşmeleri
    tarifeniz kapsamında yer almaktadır

https://turk.net/yurtdisi-arama-kademeleri/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 27 Eylül 2016; 19:35:02 >

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.