Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Trafikte hem suçlu hem güçlü olanlara karşı tutumunuz nedir ?

11
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Trafik ve Biz >> Trafikte hem suçlu hem güçlü olanlara karşı tutumunuz nedir ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    540 Mesaj
    Adam hız sınırının 50 olduğu yerde 80-90 ile basıp geliyor ışıklardan sağa döneceğim için sağ sinyal verip sağ şeride geçtim 100mt sonra kırmızı ışık var zaten o şahıs birde kornaya abanıyor kırmızıda mı geçeceksin ne bu acele?
    Bir başka olay sağ şeritte seyrederken hız sınırının 70 olduğu yolda 65 ile gidiyorum arkamdan selektör ve korna yiyorum tabi tampona dayananlar da cabası takip mesafesinden kimsenin haberi yok galiba bu şehirde, bu arada 2 şahıs da önüme kırdı birinin plakasını not ettim ihbar için, bide önüme kırdığı yetmiyormuş gibi frene basıp hız azaltıyorlar amaç nedir ? Dikkatli olmasam kaza yapacağım arkadan vurduğum içinde otomatikman ben suçlu olacağım ben mi bir hata yapıyorum ? Ek olarak dönel kavşaklarda olan araca yol verilir her dönel kavşağın girişinde de kocaman tabela vardır dönel kavşaktaki araca yol ver diye fakat bugün 4 kez sert fren yapmak zorunda kaldım dönel kavşakta olmama rağmen yol vermeyenler sebebiyle. Sanırım bende artık şerit değiştirirken sinyal vermeyip herkesin önüne kıracağım dönel kavşaktaki araçlara yol vermeyeceğim...
    Bu arada bu olaylar misafir olarak geldiğim Konya'da ve hepsi bugün yaşanmıştır.

|
    |

• arkadaşlar kimseyle kapışmayın
    siz güçlüyseniz illaki daha güçlüleri çıkıyor
    millet park yeri kavgası için birbirini vuruyor,eyvallah deyip geçin kimseyle takışmaya lüzum yok..

• Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Cevap sorunun içinde gizli suçlu ama GÜÇLÜ bize düşen tırsıp sessiz kalmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    DH Konsey

Avm önündeki kavşaktan çıkmama izin vermediler. Biraz zorlayınca refüje çıkmıştım. Kaldırımlar alçak olduğu için hasar yok.

Dönüş adasında kaldırıma çıkanlar, sola dönüşü dar alanlar ve daha niceleri. Konyaya selam.

|
    |
    geçen köy dolmuşu 100 metre korna çaldı. hissettim karşılık versem sopayı çıkarıp kafamı yaracak.
    hanım: niye öyle yapıyor
    ben: acemi heralde asdashdfgrbsa
    |
    |

arkadaşlar kimseyle kapışmayın
    siz güçlüyseniz illaki daha güçlüleri çıkıyor
    millet park yeri kavgası için birbirini vuruyor,eyvallah deyip geçin kimseyle takışmaya lüzum yok..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: AsiretinMarjinalCocugu

Her zaman söylerim, bu olay tamamen arabayla alakalı.Millet kurala göre değil arabaya göre iltimas gösteriyor.
    Ne alakası var, her çeşit araç şoföründen dengesiz, maganda çıkıyor. İster tofaşa binsin, ister ferrariye. Maganda magandadır.

Arabaya iltimas gösteriyor arabaya göre davranıyor arabaya göre davranmak arabaya göre tutum içerisine girmek Passat'la Clio'ya bir davranmamak.

|
    |
    Why Shy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Alkışlıyorum bugün iş çıkışı bir tane hanımefendiyle birbirimizi alkışladık kavgaya dövüşe ne gerek var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    971 Mesaj
    İte bulaşacağına çalıyı dolaş.

|
    |
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
google reklamları
SEO
instagram takipçi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.