Şimdi Ara

Çirkin, fakir, düşük zekalı bir adam kendini hayata karşı nasıl motive edebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 0/10 tipe sahip, fakir, eli kız eline değmemiş, beyinsiz, gübür, çirkin bir erkek bu ezikliğin üstesinden nasıl gelebilir?

• Guest-25E21FF01 G kullanıcısına yanıt
    G Guest-25E21FF01 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-25E21FF01

çirkin, fakir, düşük zekalı bir kadın da olabilirdin, en azından erkeksin.

Şükret.

Bu nasıl bir argüman aga. Sanki kadınların hayatı zormuş gibi yazmışsın. En çirkin karı bile cennet gibi bir hayata sahip çünkü abaza erkek çok. Hatta geçende onlyfansdan haftada 2000 dolar kazanan şişko çirkin bir kadının haberini görmüştüm. Keşke kadın olsaydım tutorial modda yaşıyorlar hayatı.

equallyworthless kullanıcısına yanıt
    equallyworthless demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

Bu nasıl bir argüman aga. Sanki kadınların hayatı zormuş gibi yazmışsın. En çirkin karı bile cennet gibi bir hayata sahip çünkü abaza erkek çok. Hatta geçende onlyfansdan haftada 2000 dolar kazanan şişko çirkin bir kadının haberini görmüştüm. Keşke kadın olsaydım tutorial modda yaşıyorlar hayatı.

Alıntıları Göster

zeka seviyeni de görmüş olduk  

• black pill
  • quote:

Orijinalden alıntı: qew1978

black pill

Blackpill hakkında bilgi sahibiyim ama intihar etmeye g*tüm yemiyor.

• equallyworthless kullanıcısına yanıt

oylesine yazmistim zaten.

• çirkin, fakir, düşük zekalı bir kadın da olabilirdin, en azından erkeksin.

Şükret.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-25E21FF01

çirkin, fakir, düşük zekalı bir kadın da olabilirdin, en azından erkeksin.

Şükret.

• quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Fırıldak_68

Alıntıları Göster

Ee yalan mı bu ama?

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 18 Mart 2021; 3:5:8 >
  • Kendinden büyük bir şeyle kendini avutmaya çalış

Milliyetçilik din falan filan işte
  • Düşük zekalı insanlar kendilerini olabileceğin en mükemmeli olduğuna inanır. Siz inanmamışsınız bu düşük zeka maddesini siler. Yakışıklı olmasanız da fit bir bedene ve bakımlı bir dış görünüşe sahip olabilirsiniz. Bu da kimi yakışıklı ama bakımsız kişilerin önüne geçmenizi sağlar. Düşünürleri takip edin kitaplarını okuyun bilgi düzeyi nispeten yüksek gruplara dahil olmaya çalışın. Konuşmak için değil sadece dinleyip gelişiminize katkı olmasını sağlayın. Bilen konuşabilen insanlar doğal olarak dinleyiciye ihtiyaç duyarlar. Siyasetten olabildiğince uzak durun. Her konuyu bilmenize gerek yok ama sevdiğiniz bir konuyu uzmanı olacakmış gibi iyi öğrenin. Mesela yemek yapmayı mı seviyorsunuz? Dünya mutfaklarından tutun da, meşhur şeflere, ilginç yemek bileşenlerine, meşhur yemek yorumcularına kadar her şeyden konuşacak bilgi birikimi edinmeye başlayın. Böylece bilginizi geliştiğiniz konuya ilgi duyan fakat araştırmak için zaman ayıramamış insanların sizin de ilgi duyup zaman ayıramadığınız konulardaki o kişinin bilgisine takaslayabilirsiniz. İkinizden de bir şey eksilmez. İngilizceyi iyi öğrenin kursa gitmeye gerek yok online çokça kaynak var. Kolay gelsin. Uzun ve yer yer zorlu bir süreç ama çok şey vaadediyor inanın.

• Kesinlikle :D

• quote:

Orijinalden alıntı: physFx

Kesinlikle :D

Düşük zekalı olduğunu kabul ediyorum ama söylediğimi curutecek karşı bir argümanin var mi?

• Kendini düşük zekalı görmekle yanlış yaptığını düşünüyorum. Aşağı yukarı hepimiz aynı zeka seviyesine sahibiz. Kimimiz biraz daha fazla veya az farklara sahip ama neredeyse aynı zekaya sahibiz. Ondan ötürü onu geç derim. Ama düşük zeka belirtisi gösteren davranışlarda bulunmazsan, kimse senin düşük zekalı olduğunu düşünmez.
  • quote:

Alıntıları Göster

ben duble düşük zekalı olmak açısından demiştim.

zaten düşük zekalısın, bari erkek ol da dengelesin.

hem düşük zekalı hem kadın olunca dibi görmek gibi bir şey.

• Jordan Peterson yardımcı olur ama iş sende biter.
  • equallyworthless kullanıcısına yanıt

Şaka yapıyorum hocam. Ama söylediğin şey yanlış bence. En azından bazı yönlerden. Bu ülkede kadın olmak cidden erkek olmaktan daha zor. Sen diyorsun ya erkekler daha ilgili davranıyor, daha doğrusu abazalar ve simpler. Bu ilgi gerçekten gereksiz ve bir süre sonra eminim ki sıkıcı ve rahatsız edici hâle geliyordur. Çünkü telefonu açıyorsun, iki dakika meme sayfalarında gezeyim, azıcık eğleneyim diyorsun bir sürü eli şeyinde, ağzından salya akan morukların iğrenç türlü mesajlarını görüyorsun. Beni kesinlikle rahatsız ederdi bu durum. Belki başta hoş, ne güzel ilgi var dersin ama bu ilgi de gerçekten ilgi değil ki, oradaki abazalar sadece kendi açısından işini görmek için ilgi veriyor. Diğer bir anti-tez ise erkekler dışarıda, evde ve internette daha az rahat bie şekilde gezinebiliyor/eğlenebiliyor. Erkek olarak istediğimiz vakit, tek başımıza gece veya gündüz dışarı çıkıp kafa dağıtabiliyoruz. Ama kadınlar için öyle mi, özellikle gece vakti? En fazla çıkıp sitenin bahçesinde veya evlerinin avlularında ya da apartman girişinde oturup biraz kafa dağıtabilirler. Gerçekten kötü bir durum. Diğer bir anti-tez sürekli baskı altındalar, üzerlerinde her an istenmedik gözler. Kimisi davranışlarını, kimisi giydiklerini, kimisi söylediklerini gözlüyor ve buna karşı atak yapmaya daha yatkınlar.

Feminist filan değilim, gerçi hoş şuan varolan feministlerin birçoğu gerçek kadınlardan yeterli destek bulamıyor, davaları çok saçma ve gereksiz yani. O sebeple, benim söylediklerim ile feministliğin hiçbir alakası yok. Tek demek istediğim, gerçekten eşit yaşam şartlarına sahip değiliz. Erkekler olarak mağdur olduğumuz birçok alan var bu tür şeylerden ötürü ama yapabilecek bir şey yok. Bu durumun üstesinden ancak ve ancak birbirimizi farklı kılmayarak gelebiliriz diye düşünüyorum. Başta birbirimizin yaşamlarına saygı duymamız gerekiyor, en önemli bu yani.

• çirkinliğinin farkına varmak berbat birşey. dünyanın en çirkini de olsan kendini beğenirsin ama artık blackpill diye bir nane var. çenenin geri de küçük olduğunu farkedersin ölçüp biçersin. çenesi senin gibi subhuman olan hiç yakışıklı güzel insan göremezsin. kafayı sıyırır kendini 100 kere profilden çekersin.

yavaş yavaş acı gerçeği kabullenirsin. hiçbir şeye motivasyonun kalmaz. diziden filmden zevk almazsın artık kendini başrol yerine koyup izleyemezsin çünkü. sonra elinde kemer kendini kapıya asarsın son anda vazgeçip ayağın yere basar. ölmek istemiyorum ama yaşamakta istemiyorum dersin. böyle salak bi olayın içindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: physFx

Şaka yapıyorum hocam. Ama söylediğin şey yanlış bence. En azından bazı yönlerden. Bu ülkede kadın olmak cidden erkek olmaktan daha zor. Sen diyorsun ya erkekler daha ilgili davranıyor, daha doğrusu abazalar ve simpler. Bu ilgi gerçekten gereksiz ve bir süre sonra eminim ki sıkıcı ve rahatsız edici hâle geliyordur. Çünkü telefonu açıyorsun, iki dakika meme sayfalarında gezeyim, azıcık eğleneyim diyorsun bir sürü eli şeyinde, ağzından salya akan morukların iğrenç türlü mesajlarını görüyorsun. Beni kesinlikle rahatsız ederdi bu durum. Belki başta hoş, ne güzel ilgi var dersin ama bu ilgi de gerçekten ilgi değil ki, oradaki abazalar sadece kendi açısından işini görmek için ilgi veriyor. Diğer bir anti-tez ise erkekler dışarıda, evde ve internette daha az rahat bie şekilde gezinebiliyor/eğlenebiliyor. Erkek olarak istediğimiz vakit, tek başımıza gece veya gündüz dışarı çıkıp kafa dağıtabiliyoruz. Ama kadınlar için öyle mi, özellikle gece vakti? En fazla çıkıp sitenin bahçesinde veya evlerinin avlularında ya da apartman girişinde oturup biraz kafa dağıtabilirler. Gerçekten kötü bir durum. Diğer bir anti-tez sürekli baskı altındalar, üzerlerinde her an istenmedik gözler. Kimisi davranışlarını, kimisi giydiklerini, kimisi söylediklerini gözlüyor ve buna karşı atak yapmaya daha yatkınlar.

Feminist filan değilim, gerçi hoş şuan varolan feministlerin birçoğu gerçek kadınlardan yeterli destek bulamıyor, davaları çok saçma ve gereksiz yani. O sebeple, benim söylediklerim ile feministliğin hiçbir alakası yok. Tek demek istediğim, gerçekten eşit yaşam şartlarına sahip değiliz. Erkekler olarak mağdur olduğumuz birçok alan var bu tür şeylerden ötürü ama yapabilecek bir şey yok. Bu durumun üstesinden ancak ve ancak birbirimizi farklı kılmayarak gelebiliriz diye düşünüyorum. Başta birbirimizin yaşamlarına saygı duymamız gerekiyor, en önemli bu yani.

Kadınların özgür olmadığını düşünmüyorum. Özellikle son dönemlerde artan dejenerasyon sebebiyle kadınlar daha fazla haklara sahip ve istedikleri gibi özgürce davranabiliyorlar hatta bokunu çıkarıyorlar. Ayrıca ben yaşam kolaylığı açısından değerlendirdim. Bir kızın iş görüşmesinde -ki buna gerek bile yok, internetteki abazalar üzerinden de yüksek bir miktarda para kazanabilir- normal bir erkekten daha fazla şansı var örneğin. Zorunlu askerlik, sünnet gibi çağ dışı uygulamalara maruz kalmıyorlar, daha bunun gibi erkeklerin dezavantajlı olduğu bir sürü şey yazabilirim yani. Kadınlar hukuktan bile üstün durumda. Bir erkeğin sırf bir kadına merhaba dediği için tacizden hapse girebileceği bir ülkede yaşıyoruz. Dünya kadar malın olacağına fındık kadar şeyin olsun durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

çirkinliğinin farkına varmak berbat birşey. dünyanın en çirkini de olsan kendini beğenirsin ama artık blackpill diye bir nane var. çenenin geri de küçük olduğunu farkedersin ölçüp biçersin. çenesi senin gibi subhuman olan hiç yakışıklı güzel insan göremezsin. kafayı sıyırır kendini 100 kere profilden çekersin.

yavaş yavaş acı gerçeği kabullenirsin. hiçbir şeye motivasyonun kalmaz. diziden filmden zevk almazsın artık kendini başrol yerine koyup izleyemezsin çünkü. sonra elinde kemer kendini kapıya asarsın son anda vazgeçip ayağın yere basar. ölmek istemiyorum ama yaşamakta istemiyorum dersin. böyle salak bi olayın içindeyim

Düşüncelerimiz aynı. İşin kötü yani BDD'ye bile sahip değilim. Objektif olarak çirkinim ve bunun farkındayım. Hayatım boyunca aile, okul fotoğraflarından kaçındım çünkü normal bir yüze sahip değilim ve aynada kendimi her gördüğümde kendimi tavana asasım geliyor. İnsanlar dış görünüşüm yüzünden benimle sürekli dalga geçti. Normal bir hayat yaşayamadım. Çirkin erkek olmak sadece kadınlarla olan etkileşimini değil genel olarak toplumdaki izlenimini de etkiliyor. Toplumdan aldığın tek şey negatif tepkiler. Çirkin insanlara kimse saygı duymuyor. Tipin varsa kralsın bu dünyada.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.