Şimdi Ara

Tomb Raider (2013) (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.885
Cevap
11
Favori
150.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne sahil çizmişler be yutan adamız iş başındaymış

Tomb Raider (2013)

Tomb Raider (2013)

Tomb Raider (2013)

Tomb Raider (2013)
  • Oyunu %75 bitirdim fakat diğer görevelerin haritada görüyorum fakat nasıl gidicem oraya kapıya gidiyorum açılmıyor fast travel yazıyor kamp alanları için ama onada tıklanmıyor varmı bilen oyunu %100 bitirmek istiyorum. Yani biryerde tıkılıp kaldım ne geriye ne ileriye gidiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

ne sahil çizmişler be yutan adamız iş başındaymış

Tomb Raider (2013)

Tomb Raider (2013)

Tomb Raider (2013)

Tomb Raider (2013)

Mountain Village, Shanty Town bi de bu sahil anasını ağlatıyo insanın collectibleları tamamlamak için, koskoca haritayı didik didik karıştırmak gerekiyor en gıcık yerlere koymuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakyeke

beyler bu videodaki 05,32 deki gibi ipli oku atmıyor kız bi türlü napmam lazım

beyler belirttiyim yeri yeni geçmiş olan varsa save dosyasını atamı bi zahmet
  • ben de asansördew kaldım ne yapacağız asansör yükselirken atlayıp hemen düşmesi beklemeden diğer tafamı atlayacağız ne yapacağız
  • @busterr
    evet çok karışık bir bölge olmuş aynı zamanda ben şimdilik fazla kurcalamıyorum oyun bitsin eksikleri tamamlayacam mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 12 Mart 2013; 20:02:21 >
  • Az önce oynarken şu hatayı verdi ve kapandı.

Tomb Raider (2013)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memocan2468 -- 12 Mart 2013; 20:21:49 >
  • Beyler geminin içerisine girdim Alex orada esir kalmış elektriği nasıl kapatacağım ?
  • Hanım kızımızın seksi ahhh ohhh ıggghh sesleri yüzünden sesi açamıyorum bu olmamış
  • Beyler oyunun artık sonlarındayım fakat okum bitti bir yerden başka yere atlayamıyorum, geride dönemiyorum ne yapacağım ? :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Arkadaşlar beğendiğiniz güzel wallpaperları paylaşırsanız çok iyi olur. Google'da okadar güzel çok wallpaper yok maalesef

ilgili linkte baya güzel paylaşımlar var...

Tomb Raider (2013)

http://www.deviantart.com/morelikethis/353152417
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartoon

Beyler geminin içerisine girdim Alex orada esir kalmış elektriği nasıl kapatacağım ?

Tavandaki zımbırtı ile oyna tavana çıkıp boroyu iktircektin galiba sonra aşağı imip tavandakı zımbırtıyı kapıya iktir .
  • bug tan sonra sıfırdan başladım %94 ile oyunu tamamladım
  • Bu update sonra problem yaşayan tek benmiyim.
  • arkadaşlar oyun gereksiz saçma sapan kasıyor. ekran kartı çok iyi olmasada 60 fps olan oyun hafif mousu döndürünce 20 fps ye düşüyor. çözünülük degiştriyorum 1024x768 bile yapsam hala daha aynı fps hiç artış olmuyor. Sizde de böyle bir sorun var mı ? + bu oyunun cfg dosyalarına nerden ulaşabilirim ? son olarak yayınlana patch performans artışı sağlıyor mu ?
  • anniversary deki tomb raider

underworld daki

Tomb Raider (2013)
  • Yeni çıkan update daha fazla bozuyor diyenler var en büyük sorun da Multiplayer serverlar boş hatası veriyormuş.Ben daha yüklemedim.
  • Oyunu oynamya simdilik ara vermek zorunda kaldim cunku inanilmaz kasmaya basladi ayarlari kistim fayda etmedi crysis 3 oynadigim sistemde bu oyunu oynuyamiyom ilginc kurekli versiyonda kasmadan oynuyordum gittim orginal aldim oynamaya baslamistim steam uzerinden ne oldiyda deli gibi kasiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüzde 20 lerindeyim oyunun ekran durduk yere sallanmaya başladı. neden olabilir acaba? oyunun ekranı bir türlü sabitlenmiyor. feci başım dönüyor öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Oyunu oynamya simdilik ara vermek zorunda kaldim cunku inanilmaz kasmaya basladi ayarlari kistim fayda etmedi crysis 3 oynadigim sistemde bu oyunu oynuyamiyom ilginc kurekli versiyonda kasmadan oynuyordum gittim orginal aldim oynamaya baslamistim steam uzerinden ne oldiyda deli gibi kasiyor

TreesFX'i kapa hocam Nvidia ekran kartlarında cıvıtıyor bazen bende o kadar sorun yaratmadı ama kimisi 690 ile bile TreesFX açıkken rahat oynayamıyormuş.Bir de son update olan sorunları iyice büyütmüş diyorlar.O yüzden korsan iken sorun çıkartmazken şimdi sorun çıkartıyor olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.