Şimdi Ara

Tomb Raider (2013) (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
11
Favori
150.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar kasma devam ediyor normal degil kurekli versiyonda oynadim 1920-1080 da hic kasma yoktu simdi steam uzerinden oynuyom ciddi sekilde kasmalar mevcut resimde guncelleme yapilmadigi gorunuyor degil mi

Tomb Raider (2013)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

quote:

Yav burada hangi tuşa basıyorduk unuttum bir türlü geçemiyorum

Tomb Raider (2013)

F

Eyvallah peki devamında da aynı tuşamı basıcam çünkü olay devam edecek

olay devam edicekse biz kalkalım ,resimde görülen sadece F basmak yeterli olmayacak gibi

Neyse hallettim
  • beyler oyunun başında mağarada kayanın altında ezilip duruyorum . hangi tuş kombinasyonu gerekli kaçabilmek için ?
  • Beyler şuan lara ve bi adam helikopter kazası yapıyor ve adam lara nin hayatını kurtarıyor ama adamın sırtına balta saptanıyor sonra diğer arkadaşları geliyor lara yi bırakıp gidiyorlar. Burada ne oluyor anlamadim neden larayi bırakıp gidiyorlar burayi anlatabilecek varmi. Ve oyunun bitmesine ne kadar var. Daha iki gün oldu keşke daha az oynasaydim diyorum inş daha cok vardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Beyler şuan lara ve bi adam helikopter kazası yapıyor ve adam lara nin hayatını kurtarıyor ama adamın sırtına balta saptanıyor sonra diğer arkadaşları geliyor lara yi bırakıp gidiyorlar. Burada ne oluyor anlamadim neden larayi bırakıp gidiyorlar burayi anlatabilecek varmi. Ve oyunun bitmesine ne kadar var. Daha iki gün oldu keşke daha az oynasaydim diyorum inş daha cok vardir.

Hocam orada ölen adam "rorth" . bize babamız öldukten sonra bı nevı babalık yapmıs adam aynı zamanda kızı olmadıgı ıcın bızı kızı gıbı sahıplenmıs bır cok konuda yardımcımız olmus gecmıste(oilk ok kullandıgımız zaman gecmısten bı anısını anlatıyor mesela roth ona ogretmıs ok kullanmayı) bizim heci abi öldukten sonra arkadaslarımız bu adadan gıtmemız lazım bu kadar kıyım yeter dıyorlar . bi tane bozuk bot var imiş sahilde onu tamir edip yola koyulalım dıyorlar bızde bu adadan ayrılmanın bır tapınaktakı hapsolmus ; fırtınalara sepeb olan ; ruhları serbest bırakmadan olası olmadıgını soyluyoruz ancak ınanmıyorlar bıze Sam harıc . onlar sahıle dogru yola koyulyorlar senle yada sensız buradan gıdecez dıyorlar Samda sensız bıyere gıteyız merak etme dıyor . Bizde tamam ben cenaze ile biraz daha zaman gecırıp yanınıza gelırım dıyoruz....oyunu bıtırmene daha 3 saat civarı var hocam ttakıldıgın anlamadıgın bı yer olursa yardımcı oluruz .

edit: imla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 11 Mart 2013; 21:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afkazankayaa

quote:

Beyler şuan lara ve bi adam helikopter kazası yapıyor ve adam lara nin hayatını kurtarıyor ama adamın sırtına balta saptanıyor sonra diğer arkadaşları geliyor lara yi bırakıp gidiyorlar. Burada ne oluyor anlamadim neden larayi bırakıp gidiyorlar burayi anlatabilecek varmi. Ve oyunun bitmesine ne kadar var. Daha iki gün oldu keşke daha az oynasaydim diyorum inş daha cok vardir.

[spoiler]{Hocam oradaki olem adam rorth olması lazım adı. bize babamız öldukten sonra bı nevı babalık yapmıs adam aynı zamanda kızı olmadıgı ıcın bızı kızı gıbı sahıplenmıs bır cok konuda yardımcımız olmus gecmıste(ok kullana falan) hacı öldukten sonra arkadaslarımız bu adadan gıtmemız lazım dıyorlar . bi tane bozuk bot var imiş sahilde onu tamir edip yola koyulalım dıyorlar bızde bu adadan ayrılmanın bır tapınaktakı hapsolmus ; fırtınalara sepeb olan ; ruhları serbest bırakmadan olası olmadıgını soyluyoruz ancak ınanmıyorlar bıze Sam harıc . onlar sahıle dogru yola koyulyorlar senle yada sensız buradan gıdecez dıyorlar Samda sensız bıyere gıteyız merak etme dıyor . Bizde tamam ben cenaze ile biraz daha zaman gecırıp yanınıza gelırım dıyoruz....oyunu bıtırmene daha 3 saat civarı var hocam ttakıldıgın anlamadıgın bı yer olursa yardımcı oluruz =)}

Çok teşekkür ederim hocam sağolasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: afkazankayaa

quote:

[spoiler]{Hocam oradaki olem adam rorth olması lazım adı. bize babamız öldukten sonra bı nevı babalık yapmıs adam aynı zamanda kızı olmadıgı ıcın bızı kızı gıbı sahıplenmıs bır cok konuda yardımcımız olmus gecmıste(ok kullana falan) hacı öldukten sonra arkadaslarımız bu adadan gıtmemız lazım dıyorlar . bi tane bozuk bot var imiş sahilde onu tamir edip yola koyulalım dıyorlar bızde bu adadan ayrılmanın bır tapınaktakı hapsolmus ; fırtınalara sepeb olan ; ruhları serbest bırakmadan olası olmadıgını soyluyoruz ancak ınanmıyorlar bıze Sam harıc . onlar sahıle dogru yola koyulyorlar senle yada sensız buradan gıdecez dıyorlar Samda sensız bıyere gıteyız merak etme dıyor . Bizde tamam ben cenaze ile biraz daha zaman gecırıp yanınıza gelırım dıyoruz....oyunu bıtırmene daha 3 saat civarı var hocam ttakıldıgın anlamadıgın bı yer olursa yardımcı oluruz =)}

Çok teşekkür ederim hocam sağolasın.

Ne demek ustad vazıfemız =)
  • hacılar çok mühim bi sorunla karşı karşıyayım.

bu lara ya nasıl bikini yada iç çamaşırı flan giydiririz oyunu oynarken oyundan zevk almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

beyler oyunun başında mağarada kayanın altında ezilip duruyorum . hangi tuş kombinasyonu gerekli kaçabilmek için ?

bende 50 kere flan ezildikten sonra çözdüm kendi kendime hacı. kafese omuz atıyorduk ya F ile. sağ sol yaptıktan sonra F ye bas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

hacılar çok mühim bi sorunla karşı karşıyayım.

bu lara ya nasıl bikini yada iç çamaşırı flan giydiririz oyunu oynarken oyundan zevk almak istiyorum

Hem korsan indir, hem abazalık yap... En olmayacak şey
  • 18% e geldim oka nasıl ip bağlanıyor .Bir trlü olmadı. hiç bir harf seçeneğide çıkmıyor .Karşıya geçemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 12 Mart 2013; 16:59:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

hacılar çok mühim bi sorunla karşı karşıyayım.

Hem korsan indir, hem abazalık yap... En olmayacak şey

lara croft milf dlc paketi gelecekmiş kardeş sen onu bekle güldürdün lan gece gece. + bilgi için sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 11 Mart 2013; 22:27:12 >
  • ilk başlarda her gödüğünüz yere ulaşamayabilirsiniz ilerleyen bölümlerde bulduğunuz yeni araç ve gereçlerle geçtiğiniz daha önceki bölümlere gidip o ulaşamadığınız yerlere ulaşabilirsiniz.

aşağıdaki resim ilk oyundaki kapıyı bi an anımsattı.

Tomb Raider (2013)
  • 3 günüm çok güzel geçti ara ara oynayarak bitti ama keşke bitmeseydi her güzel şeyin bitmesi gibi bu oyunda bitti işllah uzun sürmez yeni oyunun çıkması.
  • Beyler şurda ipi nasıl bırakıcaz ?
     Tomb Raider (2013)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyfnkrvl07

Beyler şurda ipi nasıl bırakıcaz ?
     Tomb Raider (2013)

Shift
  • Arkadaşlar Oyunun 1.0.718 Update`sini yapınca oyun kilitlenmelere yavaşlamaya başladı sebebini bilen varmı nedir.
  • oyun bitti güzeldi.. creditslerden sonra birşey var mıydı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tyfnkrvl07

Beyler şurda ipi nasıl bırakıcaz ?
     Tomb Raider (2013)

Shift

Tamam saol cevabın için , oyuna girince denerim
  • Arkadaşlar Update den sonra oyunu oynanmaz hale geldi lara' nın saçları bulanık ara videolar aşırı derecede kasıyor neden acaba?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.