Şimdi Ara

Tomb Raider (2013) (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
11
Favori
150.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu adam kızı yakalıyor boğazından orda eline doğru halkalar oluşuyor orayı ne yaptıysam geçemedim. Hep kırmızı oluyor adam kızı boğuyor orayı nasıl geçecem.
  • F ye basıcaksın zamanı gelince
    2. çemberin içine girince kırmızı yanıyor o sırada F ye bas
    aynı şey bir kez daha olucak gene aynı şekil
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

arkadaşlar bu adam kızı yakalıyor boğazından orda eline doğru halkalar oluşuyor orayı ne yaptıysam geçemedim. Hep kırmızı oluyor adam kızı boğuyor orayı nasıl geçecem.

halka içinde ünlem çıktığında F'ye basıcaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donoTreplay

F ye basıcaksın zamanı gelince
    2. çemberin içine girince kırmızı yanıyor o sırada F ye bas
    aynı şey bir kez daha olucak gene aynı şekil

çok sağol teşekkürler eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

arkadaşlar bu adam kızı yakalıyor boğazından orda eline doğru halkalar oluşuyor orayı ne yaptıysam geçemedim. Hep kırmızı oluyor adam kızı boğuyor orayı nasıl geçecem.

halka içinde ünlem çıktığında F'ye basıcaksınız.

çok sağol bende uğraşıp duruyordum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar oyunda ellerimizin bağlı olduğu bölümdeyim. Her yeri Rusça konuşan adamlar basmış durumda. Kaçıyorum ama bir yere saklandım ve liderleri beni buldu. Saklandığı yerden kız çıkıyor ve daha sonra dam boğazımıza yapışıyor. Kurtulmamız lazım fakat adam direk boğarak öldürüyor. Hangi tuşa basmamız lazım kurtulmak için

Oyunun menüsünden key haritasına bak hangi işarette hangi tuşa basılcağını orda görebilirsin.Yanlış hatırlamıyorsam önce f .

Sağol arkadaşım.
  • asansörlü bölümü nasıl geçicez bidonları atıyoruz asansör aşağıya iniyor ya o bölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

asansörlü bölümü nasıl geçicez bidonları atıyoruz asansör aşağıya iniyor ya o bölüm.

İyi bir zamanlama ile asansör yukarı çıkarken hızlıca yukarı çıkıp asansöre atlayıp ordanda karşıya zıplıyacaksın tomb daki asansörse.
  • Arkadaşlaer oyun çok güzel telsiz kulesine çıkarken aklım gitti duvara yansıtıp oynadığımdan kardeşim korkudan bakamadı..

Derenin olduğu yerde ip germemizi istiyo ipi bulamadık ok attım kırmızı alanlara ama yok oyundamı hata var aceba.. tşkler şimideden yardımlarınız için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: racer007

Arkadaşlaer oyun çok güzel telsiz kulesine çıkarken aklım gitti duvara yansıtıp oynadığımdan kardeşim korkudan bakamadı..

Derenin olduğu yerde ip germemizi istiyo ipi bulamadık ok attım kırmızı alanlara ama yok oyundamı hata var aceba.. tşkler şimideden yardımlarınız için..

mouse'un orta tuşuna bas yayı gerdikten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

asansörlü bölümü nasıl geçicez bidonları atıyoruz asansör aşağıya iniyor ya o bölüm.

O ekstra bir görev hocam, bende orada takılmıştım. Hiç gelmemiş gibi geri dön senaryoya devam et derim, oyunu bitirdikten sonra uğrarsın istersen.
  • Tesselation acinca oyundan atiyor bir süre sonra,anlamadim 2 kere Update cikti oyuna,orjinal birde oyun..Ne yani DX9 ile mi oynuyorum ben simdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahz3N

Tesselation acinca oyundan atiyor bir süre sonra,anlamadim 2 kere Update cikti oyuna,orjinal birde oyun..Ne yani DX9 ile mi oynuyorum ben simdi

bi nevi öyle zaten dx11 demek tesselation demek yani yine dx 11 de oynuyosunda tes açmadığın zaman bi anlamı yok dx11 de oynamanın.bende bekliyorum bi patch yada driver .2. defa oyuna sıfırdan başlayacağım çözüm gelince
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

quote:

Tesselation acinca oyundan atiyor bir süre sonra,anlamadim 2 kere Update cikti oyuna,orjinal birde oyun..Ne yani DX9 ile mi oynuyorum ben simdi

bi nevi öyle zaten dx11 demek tesselation demek yani yine dx 11 de oynuyosunda tes açmadığın zaman bi anlamı yok dx11 de oynamanın.bende bekliyorum bi patch yada driver .2. defa oyuna sıfırdan başlayacağım çözüm gelince

Ben ultra'da tesellation açık çökme olmadan oynadım nedense. Herkeste olmayan bir sorun sanırım, sadece 1 veya 2 küçük bölgede oyun çökmüştü onda da ayarı high'a çekip devam etmiştim ama o tesellation her bölgede çökmeye neden olmuyor bence belli yerlere özgü bi bug olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

quote:

Ben ultra'da tesellation açık çökme olmadan oynadım nedense. Herkeste olmayan bir sorun sanırım, sadece 1 veya 2 küçük bölgede oyun çökmüştü onda da ayarı high'a çekip devam etmiştim ama o tesellation her bölgede çökmeye neden olmuyor bence belli yerlere özgü bi bug olabilir.

aynı ekran kartına sahibiz sende çökme olmaması çok enteresan..belkide ilk gördüğüm kişisin gtx 6xx serisinde bu sorunu yaşamayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

oyunu oynarken tuş takılı kalmış gibi sürekli karakter sola gidiyor. ama klavyemde bir sorun yok. var mı bir sebebi? oyun mu bozuk yoksa?

Yeminle ayni sorun bende de var hic bi tusa basmadigim halde boyle donuyor dedigin gibi bide fareden sag tusa hedef aldigimizda oynayip duruyor oyle silah hedef bile alamiyom adam akilli isin en kotusu oyun orginal bende benim fare de yada klavyede sorun oldugunu saniyordum hatta bu sorun sonradan geldi bana once oyle degildi kureklide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

quote:

oyunu oynarken tuş takılı kalmış gibi sürekli karakter sola gidiyor. ama klavyemde bir sorun yok. var mı bir sebebi? oyun mu bozuk yoksa?

Yeminle ayni sorun bende de var hic bi tusa basmadigim halde boyle donuyor dedigin gibi bide fareden sag tusa hedef aldigimizda oynayip duruyor oyle silah hedef bile alamiyom adam akilli isin en kotusu oyun orginal bende benim fare de yada klavyede sorun oldugunu saniyordum hatta bu sorun sonradan geldi bana once oyle degildi kureklide

bilgisayarınıza joystick takılımı?ondan olmasın
  • Oyunun başarılı grafiklerine,Kamera açılarına,Sinema tadında ki atmosferine
    10 üzerinden 10.

Yalnız TOMB RAIDER dedin mi LARA ile mağaralarda saatlerce kapalı kalır BULMACA çözerdik.
    Oyun da 2-3 yerde mini bulmaca var gerisi tamamen İlerle adamları vur ilerle adamları vur git kapıyı aç şeklinde olmuş.

Bu Tomb Raider olmamış biraz UNCHARTED a benzetmişler ve içine de etmişler.
    Gizli öğeler bulduğunda çıkan müzik sesi yok, farklı sonlar yok.

Yazacağım birçok eleştirim var lakin oyundan hiç zevk almadım grafikleri hariç.
    Ciddi söylüyorum boşuna oynadım.

Bulmacasız Laranın anlamı yok.
    Ayrıca Laranın gençliğini ele alsa da Küpe yakışmamış.

Bu başarılı grafikleri güzel bir senaryo ile desteklemeli olaylar birden bir gelişmemeliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 14 Mart 2013; 7:35:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Oyunun başarılı grafiklerine,Kamera açılarına,Sinema tadında ki atmosferine
    10 üzerinden 10.

Yalnız TOMB RAIDER dedin mi LARA ile mağaralarda saatlerce kapalı kalır BULMACA çözerdik.
    Oyun da 2-3 yerde mini bulmaca var gerisi tamamen İlerle adamları vur ilerle adamları vur git kapıyı aç şeklinde olmuş.

Bu Tomb Raider olmamış biraz UNCHARTED a benzetmişler ve içine de etmişler.
    Gizli öğeler bulduğunda çıkan müzik sesi yok, farklı sonlar yok.

Yazacağım birçok eleştirim var lakin oyundan hiç zevk almadım grafikleri hariç.
    Ciddi söylüyorum boşuna oynadım.

Bulmacasız Laranın anlamı yok.
    Ayrıca Laranın gençliğini ele alsa da Küpe yakışmamış.

Bu başarılı grafikleri güzel bir senaryo ile desteklemeli olaylar birden bir gelişmemeliydi.

Sinema filmlerin de olan şeylerin aynı olmuş desene. Bir film yada oyun yeni den uyarlandığı zaman yada film ve oyunun hikayesini en başından anlatan bir versiyon çıkınca hep aynı şey oluyor. Konu tamamen değişiyor. Örneğin Eski Batmen serisinde Batmen'in Anne ve Babasını gençlik dönemin de hırsızlık yapan Joker öldürürdü ama yeni çekilen seri de bir kiralık katil öldürmüştü. Oyunlarda da aksiyon ve bulmacalar olan oyunların konusunu en başa dönerek anlatan versiyonlarında da sadece aksiyon kısmı oluyor.

Bu arada Tomb Raider serisini çok seven biride sayılmam. Çok eski halini yani 1 ve 2 oyunları deneyip hemen sıkılıp bırakmıştım. Bu oyunu ise sevdim sayılır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

quote:

bilgisayarınıza joystick takılımı?ondan olmasın

hocam cok yasa emi. Soruyu sorduktan sonra bi baktim kol takiliymis ve sola dogru takili kalmis. Ancak tek sorunda bu olsa keske. Ekran kartim 4800 hd 2gb saphire olmasina ragmen isinip pc yi kapatiyor. Birdaha nvidia haric hic bir kart almam. 8 yil dayandi eskisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.