Binbaşı
14 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 123 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar herhangi bir sıvı soğutma Radyatörü sprey boya ile başka bir renge boyasam soğutma performans kaybı olurmu. Beyaz renge boyamayı düşünüyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, Sistem toplayacağım. Uzun zamandır teknolojiyi son dönemde takip etmedim. 3080 Ekran kartı ile 1080p'de Darboğaz yapmayacak işlemci önerinizi alabilirmiyim. Onunla beraber anakart öneriside olur ise sevinirim. Aklımda 5600x, 10600k gibi işlemciler var, bunlar 1080p'de sorun yaşatır mı

Merhaba arkadaşlar, daha önce bilgisi olan var mı bu konular ile ilgili, Şuanda hazırda kullandığım sistem Ryzen 1800X + GTX 1080Tİ mevcut. Ben oyunları bu sistemle oynayacağım ekstra başka bir bilgisayar alıp yayını ordan vereceğim. Yani yayın ayrı PC, Oyun ayrı PC üzerinden oynamış olacağım. bu durumda bana yayın için bir bilgisayar önerir misiniz, Yayın Bilgisayarı sadece yayın için kullanılacağından Ekran kartı O kadar önemli bir unsurmu..

Merhaba sevgili dostlar, Ryzen serisi için anakart tavsiyelerine ihtiyacım var. Aklımda bir kaç anakart modeli var fakat bunların arasında ne gibi bir farklar var açıkcası pek incelemedim, incelemek için zaman ihtiyacım var. Hani kullanan arkadaşlar var ise daha iyi bileceklerinden burada sormak istedim.

Şimdi 2 tane anakart modeli lazım biri evde kullanacağım 1800X için, diğeri işte kullanacağım 1600X için. ASUS CROSSHAIR VI HERO alabilirim ama bir taraftanda okadar para vermeye değermi diye kendimi sorguluyorum. Bu sebep ile aşağıda kafamda olan kartları yazıyorum sizlerin farklı bir önerisi var ise oda olabilir.

1600X için Ram tavsiyeside almak istiyorum, 1800X için mevcutta olan Corsair DDR4 16GB(2x8GB) Vengeance 3200MHz - CMU16GX4M2C3200C16 kullanacağım.

Ryzen 7 1800X için aklımda olanlar
ASUS CROSSHAIR VI HERO
GIGABYTE GA-AX370-Gaming K5
ASUS PRIME X370-PRO

Ryzen 5 1600X için aklımda olanlar
ASUS PRIME B350M-A
MSI B350M BAZOOKA AM4
ASUS PRIME B350-PLUS
Merhaba arkadaşlar, evde 6700K sistemli bir bilgisayarım mevcut, fakat ben iş yerinde kullanmak için bir sistem tavsiyesi istiyorum. Şuanda işte kullandığım Bilgisayar İ5-3470, Asus H61M-K anakart ve 8GB DDR3 1600Mhz Ram.

Başlıktada yazdığım gibi Render, Photoshop, ve Benzeri ihtiyaclarımı giderecek bir Pc ihtiyacım var, boş vakitlerimde oyunda oynarım. herşeyden önce İ5 3470 İşlemcili bir sistemden başka bir sisteme gecilirmi. Yada şuanki sisteme Ram gibi şeyler ekleyerek güncelleme mi yapsam. Hepinize şimdiden çok teşekkürler.
İstediğim temel parçalar, İşlemci,Anakart,Ram,Ekran Kartı.

NOT : Bütçe sorun değil ama sırf bu yüzdende 6900K filan demeyin, Hatta 2 sistem tavsiyesi olabilir. 1 Tane F/P ürünü diğeri direk Performans.

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır aklımda olan bir Youtube Kanal projesiydi. Tam olarak hayata geçirmiş bulunmaktayım. Zamanla daha fazla içerik ve tecrübe edineceğim. Kanalım için eksiklerimi görüp yazarsanız sevinirim. Abone olmayı da unutmayın.Herkese iyi oyunlar.

OyunMuhbiri TIKLA
Arkadaşlar bir arkadaşa sistem toplayacağız. Ben önerimi kendisine yaptım alması gereken parçaları. Fakat ısrarla forumada yazarmısın onların fikirlerine de bakalım dedi. Bu sebep ile sizlerden güzel bir öneri bekliyorum. Kendisi oyun oynamak istiyor. Duruma göre bütceyi yükselte bilir. Bence gerek yok ama işte manyak.

ANAKART
İŞLEMCİ
RAM
EKRAN KARTI
SSD
İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU
KASA

Dünkandaki ürünler masaüstünde olduğu gibi güncelleyemiyoruz. Dükkandaki ürünleri uygulamada da ile güncelleme eklenmeli

Cihaz: iPhone8,1 (9.3.3)
Sürüm: 2.0 (13459)
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aklımda olan PC değişikliğini gerçekleştireceğim. DDR4 Bellekli, I7 6700K bir sisteme geçiyorum. Sistem alındığında fotoğraf ve performans testleri ile birlikte burada yayınlayacağım hem görsel, hemde video destekli olarak.

İŞLEMCİ : I7 6700K ALINDI
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANAKART : MSI Z170A GAMING M7 ALINDI
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RAM : CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 3200MHz ALINDI
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EKRAN KARTI : MSI GAMING Z 1080, yada ASUS ROG 1080 İkisinden birini alacağım hangisinin fiyatı uygun ise.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MONİTÖR : ASUS 27" PG279Q yada ASUS 27" PG278Q İkisi arasındayım. Yada sizlerin önereceği başka bir monitör
POWER SUPPLY : Corsair Enthusiast RMx 1000W Full Modüler 80+ GOLD ALINDI
İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU : Corsair Hydro Series™ H115i ALINDI
KASA : Aynı Şekilde kasa içinde tavsiylerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar. Capture Card alacağım. Haricimi alayım yoksa Dahilimi. Birde öneriniz ne olur, 1080p 60fps kayıt yapabilecek.
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.205
İkinci El Bölümü Mesajları: 604
Konularının görüntülenme sayısı: 248.575 (Bu ay: 524)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 889 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.