Şimdi Ara

TOFAŞ SERÇE HAKKINDA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
36.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR SERÇE ALMAK İSTİYORUM SİZCE YEDEK PARÇA SORUNU OLURMU

ARKADAŞIN BABASININ ARABASINI KULLANDIM ÇOK HOŞ BİR ARABA

CVPLAR İÇİN TŞK EDERİM..

• Bence olabilir.
  • yedek parçada çok sorun olacağını zannetmiyorum. bence alabilirsiniz...
  • ilk arabam 90 model serçe idi. 10 ay bindim ve tek masrafım kışın marş motorunun kömürlerinin bitmesiydi ve 50 tl ye halloldu. kesinlikle parça sıkıntısı çekmezsin. ön arka tampon ikisi birden 25 tl.gerisini sen hesapla artık. vergisi diye birşey yok zaten :) bence uygun bir serçeyi kaçırma derim. (lpg li olmasına dikkat et )
  • arkadaşlar bende 94 model bir serçe buldum temiz ve tuplu bir serçe ilk arabam olcagı için bide acemi şöför olduğum için serçe almayı düşünüyorum ama çevremdeki herkez serçe alırsan yedek parça bulamazsın bulsanda çok fahiş fiyata alırsın diyorlar gerçekten boylemi ?
    Bu aracın parçalarını bulmak sıkıntımı,
    İnternette 84-85 model doğan ve şahin parçasını bile rahatlıkla bulabiliyorum ama serçe parçalarına raslıyamadım ,
    Tofaş artık bu aracın yedek parçalarını üretmiyormu acaba?
  • arkadaslar bende 92 model bir serçe var aracı aldıgımda yurumuyordu 300tlte aldım araca 9700 tl masraf yaptım herseyını buldum fakat orjınal aynalarını bulamadım masraf acmayan bınılıcek bır araba türkiyede tek bir arac yaptım akında resmını atarım slmlr
  • bende uzun süre bindim serçeye en sevdiğim araçlar sırasında ilk3 te dir.

halende param olsa zevk için alıp binmek isteyeceğim araçtır.

lpg li olursa daha iyi olur.

hele bi de beyaz olursa ki genel de beyazdır. fıstık gibi olur. (ah bi de kliması olsaydı)

yukarıda bir arkadaşın verdiği tampon fiyatı gerçektir

alın zevkle binin.
  • Artık parçalarını bulmak eskisi kadar kolay değil, ama yinede bulunur. Çıkma vs bir şekilde halledilir.
  • tofaş serçenin parça sorunu yok. mekaniğinde kronik hiçbir problemi yok. bakımı ucuz. lpg takınca yakıtı fena değil. insanlar bu arabayla alay etmese gayet binilebilir güzel bir araba.

işte tüketim toplumu böyle oluşuyor. ucuz serçe almak işini görür insanın aslında. 3000 tl'ye alıp üstüne 1000 tl masraf edersin 5 sene götürür o araba adamı. ama birileri çıkıyor "serçe hahahaha" diyor ve insanı bankalara borçlanmaya zorluyor. gururu için gidip parayı basıyor. güvenlik problemi de rallicilik oynanmasa yok. efendi efendi süren insan için güvenlik sorunu çok azdır. risk düşüktür.

bu başlığı görünce birden hüzünlendim.

evet belki de aldın ama başka alacaklara söyleyelim. google da bu başlığı bulup o arabayı almak isteyenlere. serçe güzel arabadır. iyidir. hoştur. iş görür. 80 kiloluk bir adamı taşımak için 3 tonluk bir suv'a binmekten daha efektiftir. pazara gider alışverişini yapar bagajını doldurur ve evine gidersin. sabah işine gider akşam evine dönersin. bunların hepsini yapar. düzenli bakımları yapıldıktan sonra da yolda bırakmaz. hiçbir araba bakımlı olursa ve düzgün kullanılırsa kolay kolay yolda bırakmaz.
  • + 1500
  • serçenin temizine 4000 5000 tl istiyorla normali 3000 tl fakat 3 üzzeri vercekseniz 89 90 model şahin öneririm çekmemezlik vs problem kolay kolay çıkarmaz
  • aramayın arayınca çok para istiyorlar ama o sizi bulursa yarı fiyatına geliyor
  • Serçeye 5.000 tl biraz fazla degilmi ya. Düz motor araba sonuçta. Serçeye 5.000 tl vericegime 97 şahin alırım 8.000 tl'ye. Patır patır yırta yırta gidiyo valla tempra motor olduğu için. Çekme , bayılma gibi problemler fazla olmuyo.
  • arkadaşlar bende de serçe var güzel hoşuma gidiyor ama tampon fiyatı nasıl doğrudur ya şuan kaç para bilen varmı
  •  TOFAŞ SERÇE HAKKINDA
     TOFAŞ SERÇE HAKKINDA
     TOFAŞ SERÇE HAKKINDA
     TOFAŞ SERÇE HAKKINDA

Merhaba Arkadaşlar yıllar önce bu konuyu açmışım en sonunda aldım
  • Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan.MAŞALLAH cok temiz görünüyor.
    Bende bugün biriyle anlastim eskisehirden,yarin gidip aracın satışını alacağım. Şimdiden modifiye ekipmanlarına bakıyorum ne yapabilirim diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow men

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan.MAŞALLAH cok temiz görünüyor.
    Bende bugün biriyle anlastim eskisehirden,yarin gidip aracın satışını alacağım. Şimdiden modifiye ekipmanlarına bakıyorum ne yapabilirim diye

Teşekkürler hocam Hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekorasyonankara

tofaş serçenin parça sorunu yok. mekaniğinde kronik hiçbir problemi yok. bakımı ucuz. lpg takınca yakıtı fena değil. insanlar bu arabayla alay etmese gayet binilebilir güzel bir araba.

işte tüketim toplumu böyle oluşuyor. ucuz serçe almak işini görür insanın aslında. 3000 tl'ye alıp üstüne 1000 tl masraf edersin 5 sene götürür o araba adamı. ama birileri çıkıyor "serçe hahahaha" diyor ve insanı bankalara borçlanmaya zorluyor. gururu için gidip parayı basıyor. güvenlik problemi de rallicilik oynanmasa yok. efendi efendi süren insan için güvenlik sorunu çok azdır. risk düşüktür.

bu başlığı görünce birden hüzünlendim.

evet belki de aldın ama başka alacaklara söyleyelim. google da bu başlığı bulup o arabayı almak isteyenlere. serçe güzel arabadır. iyidir. hoştur. iş görür. 80 kiloluk bir adamı taşımak için 3 tonluk bir suv'a binmekten daha efektiftir. pazara gider alışverişini yapar bagajını doldurur ve evine gidersin. sabah işine gider akşam evine dönersin. bunların hepsini yapar. düzenli bakımları yapıldıktan sonra da yolda bırakmaz. hiçbir araba bakımlı olursa ve düzgün kullanılırsa kolay kolay yolda bırakmaz.

Şu o kadar doğru ki doğan veya şahin alayım dedim ve hemen yakıır mı sana vs diyenler vardı. Haliyle bir ton borca girip modelli doğan şahin aldım yani linea
  • Hocam bı tane serçe 94 model 6.500 yazmış. Nasıl sizce. Eder mi. Çok parça sıkıntisi yaşar mıyım. 1 buçuk sene muanesi var. Ben bir sene ancak bineceğim. Param da pek yok . Kenara en fazla bin lira koyabiliyorum. Aldıktan sonra çabuk satabilir miyim. Oda bir sorun benim için. Çünkü satışı kolay olmalı. Yorumlarınızı bekliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

fiyat normal parçası ucuz elinde kalması zor ama alırken motoruna baktır bir difransiyel onun dışında pazarlıkla 6 bine alırsan seni üzmez
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.