Yarbay
10 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme
Toplam: 323 (Bu ay: 5)
Gönderileri
.
Ligdeki neredeyse her takımın maçını takip ederim. Bu çocuk oynadığı her maçta zamanlama hataları, yanlış hamleler yaptı ve bir çok gol yedirdi.

12M€ gibi bir fiyata Stuttgart'a bu adamı kakalamak müthiş bir yöneticilik başarısıdır.

Fakat Ozan çok sürmez 3-4 seneye kadar Kayseri, Alanya gibi takımlara geri döner.

Naçizane fikrimdir, düzgünce tartışırsak sevinirim.
Bundan kısa bir süre önce Vodafone Net'ten Türk Telekom ev internetine geçiş yaptım. Ardından Türk Telekom tarafından arandım ve Tivibu'yu aylık 10 küsur TL ile kullanabileceğim bilgisi geldi. Seç İzle, tekrar izle, canlı yayın durdur gibi özellikler olduğu için kabul ettim.

Telefondaki bayana özellikle üstüne basa basa "hanımefendi internetim kesilince televizyon yayınımda bir sıkıntı olmayacak değil mi? " diye sordum. Bayan da ısrarla "hayır beyefendi kesinlikle kesinti olmaz. Altyapıdan bağlanıyor, ev interneti kesilse bile televizyon gitmez" dedi. 2-3 sefer sordum ve aynı cevabı aldım. Öyle olduğunun teyidini alınca da kabul ettim.

Şimdi internetim kesilince televizyonum gidiyor ve bu konu ile alakalı şikayet oluşturdum. Gelen cevap aynı şu şekilde "Ses kayıtları incelendi. Tarafımızca yanlış bilgi verildiği ve müşterinin şikayeti ile ilgili haklı olduğu tespit edildi. Fakat bu iptal hakkı doğurmamaktadır. "

Bu nasıl iştir? Dolandırıcılık, insanları kandırmak ve mağdur etmek değil de nedir bu? Şaka gibisin TT. Resmen beni kandırarak Tivibu sattılar ayrıca da cayma bedeli olarak 220 TL istiyorlar. Rezalet.

Bu konuda ne yapabilirim arkadaşlar ? Hakem heyetine başvursam bir sonuç alır mıyım ? Fikir verirseniz sevinirim.
Bakalım neler diyecek ?
Soru açık, seçenekler belli. Sebeplerini de açıklarsanız bu seçimdeki kararsızların karar vermesinde etkili olabilirsiniz.

Katılım sayısı yüksek olursa sevinirim, lütfen konuyu öne çıkaralım.
Merhabalar,

Bir arkadaşım için Hatchback A3 almayı düşünüyoruz. Öncelikle benzinli olması bizim için sorun değil. 70kr. civarı yakacağını biliyoruz. O yüzden o kısmı eleştirmezseniz sevinirim.

Bu araçların artıları nelerdir, eksileri nelerdir ? Alırken dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir ? Bunlarla ilgili bilgi almak istiyoruz.

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Araç şu ;https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-temiz-audi-576733618/detay/

Değişen yok. Boya var. Boya bizim için önemli değil.

Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar merhabalar,

Bugün itibari ile 4 yıldır sürekli, totalde 8 senedir çalıştığım iş yerimden kendi isteğim ile ayrıldım. Fakat henüz imzalar atılmadı. Muhtemelen önümüzdeki hafta halledeceğiz. Ben bu toplantıdan önce sizlerden fikir almak istiyorum.

Öncelikle işten ayrılma sebebi : İş yoğunluğu sebebi ile hafta sonu çalışması muhabbeti ortaya çıkınca iş yerinden 4 kişi hafta sonu gelemeyeceğimizi, Ramazan dolayısı ile planlarımızın olduğunu belirttik. Ancak bu hafta sonu dışında önümüzdeki hafta hem hafta içi ekstra mesai hem de hafta sonu çalışabileceğimizi belirttik. İşveren biz bu şekilde 4 kişi hareket edince teşkilat kuruyoruz sanıp işi yokuşa sürdü. Sonrasında bize 10 dakika içerisinde bu iş yerinin gereklilikleri bunlar isteyen durur istemeyene kapı orada gibi bir cümle kullandı. Ben ve bir arkadaşım üniversite mezunuyuz. Diğer arkadaşlar lise mezunu. Kendisi sanıyorum bizleri köle olarak gördü.

Bizde bu değersizleştirme ve aşağılamaya karşı durarak işi bıraktığımızı bildirdik. Daha doğrusu hafta sonu çalışmadığımız için işten çıkmaya zorlandık.

Şimdi bu durumda ben kıdem tazminatımı alabilir miyim ? Muhtemelen vermemek için direnecektir fakat internetten araştırdığım kadarıyla işveren bu tarz bir zorlama ile istifa ettirirse kıdem hakkı doğuyormuş.

Detaylı bilgi verebilecek birileri varsa çok iyi olur.

Şimdiden teşekkürler
Bakalım sonuç olarak ne çıkacak ? Neler konuşulacak ?

Şahsen ben merak ediyorum. Başlığı elimden geldiğince güncel tutmaya çalışacağım.

edit :

edit 2:

Görüşme sona erdi.

Muharrem İnce : AKP'ye yarışta başarılar, sohbet ettik, dertleştik.

Açıklama bu kadar.

Mustafa Elitaş : Güzel bir sohbet oldu, ikisi de Rizeli imiş
Herkese merhabalar,

Daha önce forum üzerinden yaptığım araştırmalar ve açtığım konuya gelen mesajları dikkate alarak babama ticari araç segmentinde bir seçim yaparak Berlingo almıştım. Tabii ticariyi aldığımız zamanlarda biraz da bütçe düşüklüğü sebebi ile MPV'ye geçemeyip iç hacim geniş olduğu için Berlingo tercih etmiştik. Şimdi artık aile eşrafında bir azalma olduğu için binek bir araç arıyoruz.

Bütçe max. 55.000TL. 4 kişinin rahatlıkla kullanabileceği, fazla masraf çıkartmayacak, mümkün olduğunca sorunsuz olarak binebileceğimiz araçlar arasında en çok dikkatimizi çeken Civic FD6 kasa oldu. Araç ile ilgili çok araştırma yaptım fakat hiç bir yerde net bilgi yok. Daha doğrusu tüm bilgiler net gibi gözüküyor ancak kullanıcı yorumları fazla yok diyebilirim.

Bu araç hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
Yaşanan olaylar sonrası İlker Yağcıoğlu ve Gürcan Bilgiç gibi satılık ve yağcı oğlu yağcı kalemler "Bu işin içinde bir iş var" falan diyorlar. Ulan utanmasanız FETÖ yaptı diyeceksiniz.

Trabzonda olunca futbol teröristi diyen adamlara bak. Şimdi diyorlar ki işin içinde bir şey var. Ne olabilir ya ? FETÖ'mü yaptı bunu da ?

Sırf Trabzon'a uygulanan ambargo ve o ağır hakaretleri etmemek için kıvırıyorlar DANSÖZ gibi.

Yazıklar olsun satılık kalemlere...
Hakkında
Meslek: Teknisyen
Forum İmzası:
Hakkımda:
Bu ülke insanı bardaktaki son damla taşana dek oturduğu yerde oturup "ya Sabır!" çekmeyi bildiği gibi, son damla taştığında oturduğu yerden kalkıp taş üstünde taş, omuz üstünde baş bırakmamayı da bilir.
1991-Kartal 5 Vites-Beyaz
2012-Citroen Berlingo Combi SX-Beyaz
2001-Peugeot 306 Platinum-Gri
2005-Peugeot 307 XT-Kül Gri
2000-Mercedes-Benz C200 Komp. Elegance-Gri

Bu araçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere yardımcı olmak amaçlı yazılmıştır. Kesinlike GÖSTERİŞ DEĞİLDİR!!!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Mercedes-Benz W202 C200 Komp. Elegance
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Trabzonspor
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19.050
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 664.844 (Bu ay: 3.420)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.310 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.