Teğmen
26 Aralık 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar havalı tabanca tavsiye eder misiniz ? pelet ve boncuk atan modeller varmış daha iyi dediler. Gerçek silah hissiyatına yakın bir şey istiyorum arada zevkine sıkmak için. Tesiri ve menzili güzel bir şey . Birde varmıdır bilmiyorum ama ses olarakta kuvvetli bir şey olsa fena olmaz.

Arkadaşalar merhaba,Türk Telekom'da olan iki yıllık tahaaütüm 11.11.2021'de bitiyor. Bulunduğum adreste 16 mbite kadar adsl internet hizmeti kullanabiliyorum . Fiber vb. yoktur.

Türk Telekom bana 120 tl fiyat sundu. Alternatif olarak;

Netspeed 71 tl (yıl bazında aylık ortalama),

Türk Net 100 tl

Gıbır net 75 tl

millennicom 87 tl ( yıl bazında aylık ortalama)

Şok Net 70 t ( yeni çıkmış galiba ön ödemeli falan diye yorumlar okudum)

Bulunduğum il Kahramanmaraş . Bu internet sağlayıcaların hepsi bildiğim kadarıyla aynı alt yapıyı kullanıyor . Sıkıntı yaşar mıyım ? Hangisini tercih etmeliyim ? Kullanmakta olduğunuz veya tavsiye ettiğiniz var mı ?

Arkadaşlar merhaba ben bu gün lazer ameliyatı için muayene olmaya gittim . Dünyagöz hastanesine gözlerimi ölçtürdüm. Kalınlık sağ gözümde 618 , sol gözümde 543 çıktı. Yanlız göz yapısındaki sivrilikten dolayı Prk Wavefront yöntemi size uygun dedi. i lasik yapamayız dedi. Bu Prk Wavefront yöntemi eski yöntem mi ? Riski fazla olan mı ? Agrı sızı olmaz dedi . 1 aya düzelir batma olmaz dedi.

Arkadaşlar merhaba, temiz 2009-2012 model arası 1.4-1.2 benzin lpg'li bir palio mu? 2004-2005 arası 1.6 benzin lpg'li bir accent 1.6 admire mi? Fiyatları birbirine yakın seyrediyor. Artıları eksileri nelerdir acaba ? Sizce hangisi tercih edilmeli ?

Arkadaşlar merhaba , Canon mg3650 bir yazıcım var. "Mürekkep emicisi hemen hemen dolu durumda..." şeklinde hata veriyor. Aldığım yeri aradım yazılım almanız lazım dedi. Bunu para vermeden yapmanın bir yolu var mı ?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/42/a5/19/42a5195c20e358889e8638536958000d.png&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar merhaba orjinal ebatı 205/60/16 olan 2017 model manuel Astra J aracıma 205/55/16 ebatta lastik taktım. Şimdi neden orjinal almadın diye soran vardır. Aracı yeni almıştım, aracı alırken fark etmedim ama aldıktan sonra lastik kanallarındaki derin çatlakları görünce hem başkasının canı hem benim can güvenliğim için hemen lastikçiye sürdüm. Lastikçide hazırda 205/55/16 olması sebebiyle ve hiç bir şey olmaz demesiyle taktırdım. Sonradan fark ettiğim aracın kadranının yüzde 3 fazla göstermesi( araç 100 le giderken kadran 103 gösteriyor) ve aracın yere yaklaşmış olması( yan yana aynı model araçlar park halinde baktım 2-3 parmak kalınlığı fark var) onun haricinde de bir şey fark edemedim. Aklıma takılan şeyler var. Aracın şanzımanına zarar verir mi bu durum, birde yakıt tüketiminin artmasını mı sağlar azalmasını mı ? Ya da nasıl olumlu -olumsuz etkiler bu lastikler ? . Bu konulara hakim arkadaşlar varsa bilgilendirmesini rica ediyorum

Arkadaşlar Aracım 2017 model 1.6 astra j benzin lpg geçen hafta buji değişimi yaptım , çıkan bujiler eskimiş hatta zamanının geçmiş olduğunu görsel olarak belli ediyordu( usta biraz daha gider dedi ama bence vakti geçmişti) neyse orjinal olacağına güvendiğim bir yerden siparişe ettim, ngk'nın lpg bujisi. Araç performans olarak iyileşti fakat yakıt tüketimi arttı gibi(gerçi havada soğuk ama emin olamıyorum çok yakması problem değil buna bağlı arıza olmasın araç konusunda biraz takıntılıyım), buji uyumundan yana sıkıntı yok, ustanın işi vardı yanındaki çırak değişim yaptı. acaba diyorum iyi oturtamadımı bujileri, fakat çekişte sıkıntı yok. yada lpg bujisi taktık ondan mı arttı ? mantıken düşündüğümde iyi çeken araç yakıt düşmesi lazım. Cevaplarınızı bekliyorum

Arkadaşlar merhaba , Ben türk telekom vdsl internet kullanıyorum . İnternetim 09.01.2021 de sabah saat 08.43 de gitti müşteri hizmetlerini aradığımda genel bir arıza olduğunu o bölgede internet olmadığını ve 18.01.2021 saat 08.43'e kadar çözülecegini söyledi. Bana genel bir arıza olduğu için her hangi bir arıza kaydı oluşturamam dedi . Apartmanda da iki kişi daha internet kullanıyor. Onlarda da internet gitmiş. Aramışlar müşteri hizmetlerini onlara genel arıza falan dememişler . Arıza kaydı oluşturulmuş ve ekip geldi. Komşunun interneti düzeldi . Ben arıyorum aynı apartmanda internet var çözüldü diyorum . Bana ezbere aynı şeyleri söyleyip durdu . Yok genel arıza var bölgenizde intenet yok falan deyip duruyor . Aynı apartmanda internet var diyorum . Kabul etmiyor. Sinir küpü oldum . Lütfen yardımcı olur musunuz ? Nasıl bir yol izlemeliyim ?

arkadaşlar merhaba hdmi kablo ile pc yi tv ye bağlıyordum . son bir haftadır sorun çıktı . Kablo bozuk diyerek kablo sipariş ettim. Oda çalışmadı . Komşudan Hdmi kablosunu aldım (siyah düz altın uç olmayan bir model.) o çalıştı hiç bir sıkıntı olmadan . Ben altın uç yazan örgülü modellerden almıştım ses görüntü kalitesi daha iyi olur diye . Ve onun benzerini 3-4 yıldır kullanıyorum sıkıntı çıkmıyordu . Tv de sinyal yok hatası alıyorum . Kablolar arasında bir farklılık mı var ? nvidia denetim masasını tıkladığımda orda tvyi görüyor . Bir yardımcı olur mususunuz
Arkadaşlar merhaba iki gün önce a101 den 100 tl lik fiş ile Denizbank'a gittim fazizsiz masrafsız 2000 tl aldım. sonra parayı çekecekken baktım kurtaran hesap açılmış . Banka mesai dışı olduğu için müşteri hizmetlerini aradım ve kurtaran hesabı kapatmak istediğimi söyledim . Oda bankadan yapabileceğimi söyledi . Diğer gün bankayı aradım ve krediyi çektiğim görevliye bağlandım . İşte dedim kurtaran hesabı kapatmak istiyorum . Önce dedi ki kredi bitmeden böyle bir işlem yapamazsınız . Sonra dedim müşteri hizmetleri yapabileceğimi söyledi . sonra bu krediyi ben verdim kredi bitmeden kapatmam dedi . Bende cebinizden vermediniz bunu ödeyen benim kapatmak istiyorum dedim . ses tonum gayet sakindi. bana dediği şey ben telefonu kapatıyorum bu konşma tarzınızdan bu konuşma nereye gideceği belli, yaptıgım iyilikleri larşılığı bu olsa gerek dedi . Dedim ne iyilik yaptın bana krediyi cebinden mi verdin sen hayırdır ? Ben kapatmak istiyorum . Ben kapatmıyorum gelip gişeden kapatırsın dei . Bende bu konuşmalar dinleniyor bakalım sizi şikayet edeyim dedim bana ne iyilik yapmışsınız görelim bu konuşma tarzınızı dedim ( resmen kadın telefona bana trip atarak bağırıyor ) Arkadaşlar sizce bu kişiyi şikayet edeyim mi ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 217
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 13.738 (Bu ay: 750)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.