Şimdi Ara

The Elder Scrolls VI (Duyuruldu) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
12
Favori
5.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Elder Scrolls VI (Duyuruldu) [ANA KONU]

E3 2018 Teaser

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

Çok bekledik, hak ettik.
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Çok hype oldu, göstermezsek küfür yeriz, tes 6 yaz arkaya da dovakini çak, 2 3 seneye çıkarırız dediklerini düşünüyorum. Umarım yanılırım
  • Yer yerinden oynar.
  • Ya mükemmel ötesi olacak ya da çok boş modlarla doldurulabilir oyun olacak. Tüylerim diken diken oldu.
  • Gel artık gönlümün sultanı. 5 senelik PC yenileme sebebim olacaksın gelllll.
  • Önlerden yerimizi alalım. İnşallah son falloutlar gibi içi boş bir oyun olmaz.

Skyrim gibi yapılacak tonla görevi girilecek yüzlerce mağarası olur umarım.
  • İlk sayfadan yerimizi alalım.
  • Daha yapımına başlanmamış bile. ("pre-production" yazıyor) En erken 2021'de gelir, o da en erken. Bethesda, elinde o kadar oyunu varken neden bu kadar erken bir duyuru yapmayı seçti bilmiyorum.
  • ÇILDIRIYORUM

edit: ayrıca evet bende en az bi 2021 diyorum. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi daha yeni başladılar. Sadece geleceğini duyurdular, güzel bi kapanış oldu bence. Tes 6 duyrulmasaydı bu sene bence çoğu kişi üzülürdü. Yapım aşamasında olsa bile iyi, en azından geldiğini biliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 11 Haziran 2018; 11:26:21 >
  • Sabrın sonu selamet. Şimdiden herkese sabırlı günler diliyorum.
  • Of, bomba gibi geliyor.
  • OOOOOOOO HERKES SANDI Kİ TAHT BOŞ KRAL YOK, BİLMİYORLAR Kİ KRAL AVINDAN DÖNDÜ ARTIK DÜŞMANI YOK !
  • Sonunda!
  • Allah be! sonunda umarım Skyrim 5 gibi yine harika bir RPG olur online monlayn olup karıştırmazlar co op olabilir aslında ama hayırlısı olsun beklemedeyiz
  • Sağlam bir elder scrolls oyunu baya iyi gider umarım resmi olarak altyazılı gelir...
  • 2020'den önce gelmez
  • matolimehmet kullanıcısına yanıt
    O bile erken, ilk önce Starfield'ı çıkaracaklarını söylediler. Bir dahaki jenerasyon çkar bence.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.