Şimdi Ara

The Elder Scrolls VI (Duyuruldu) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
12
Favori
5.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle çıkmaz demedim zaten ama belki yeni oyun motoruyla geliştiriliyorsa daha iyi performans ve deneyim için sadece gelecek nesile çıkartabilirler. Standart PS4 ve Xbox One'ın bu oyunu kaldıracağını sanmam. PS4 Pro ve Xbox One X olsa olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Yeni oyun motoru hakkında bir şey hatırlamıyorum ancak erken çıkması daha iyi olur, TES 6'nın yakınlaştığını hissederiz en azından. Oyunun ama ne kadar kapsamlı bir oyun olduğundan bahsettiler mi? Şuanki konsollar kaldırmıyorsa niye Oynanılabilir halde desinler ki? Oyun şuan geliştiriliyor. E3'te next-gen SP game demişlerdi ama bilmiyorum.
  • Böyle bir video çektim TES VI ile ilgili tahminlerim ve beklentilerimi söyledim, süreçten bahsettim.

• Attano kullanıcısına yanıt
    Gelecek nesil için yeni motor yapmaları şart. Zaten geliştirmişlerdir fakat daha açıklamak istemiyorlar diye düşünüyorum. Starfield için next generation single player game dediler. Oyungezer sitesinde ilgili haberi veriyorum.

http://oyungezer.com.tr/haber/53525-bethesda-nin-starfield-i-simdiki-nesil-konsollari-es-gecebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBHMMDH

22.2.2022 de gelebilir
    olabilir mantıklı
  • Bu videoda daha detaylı bir inceleme var.

• Hammerfell olcağını hiç sanmıyorum. Belki iki bölge birden olursa olabilir. Ama çok küçük bir kısmı olur orda da.
  • dogac-gs kullanıcısına yanıt
    Neden ki? Hammerfell ne yaptı sana?
  • Attano kullanıcısına yanıt
    İçime öyle doğdu.
  • Bu arkadaş da böyle bir tahmin videosu yapmış.

• Todd Howard lütfen şu oyunu Summerset Isle sınırları içerisinde yap.
  • İnsanlar daha çok son yayınlanan video üzerinden gitmişler lakin 10-15 saniyelik bir video ile bunu anlamak aslında çok zor. Çünkü bu tamamen ölçeklendirme ile alakalı bir durum ki tamirel'in herhangi bir köşesi bile olabilir. Zamanında şöyle bir belge düşmüştü şayet bethesta bir fikir değiştirmediyse muhtemelen "valenwood" hala olabilir..

İlgili belge ve resim;

The Elder Scrolls VI (Duyuruldu) [ANA KONU]

Çıkması için daha çok bekleyeceğiz ama yinede tüm oyunculara hayırlı olsun diyelim.

• E3de bir şey göstermediler değil mi bu sene?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

E3de bir şey göstermediler değil mi bu sene?
    Muhtemelen seneye gösterip 2021'de çıkaracaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse bahsetmemiş bari ben yazayım. Yeni Elder scrolls ve Starfield'da yeni bir motor kullanılmayacak, Skyrim ve Fallout 4 kullanılan motorun aynısı kullanılacak. Ayrıca Elder scrolls 6'nın duyuru videosunda gösterilen yerin oyunda geçecek yerle alakası yok.

Benim gönlümden geçen Akavir'i konu alan bir oyun olması yönünde.
  • Şu oyunu gene saçma motorlarıyla yapıp bug cümbüşü yapıcaklar. Yap kardeşim ue4 le yada frosbitela gözümüz gönlümüz açılsın.
  • Fallout 4 grafikleri güzeldi bence nesi vardı? Hatta bence Skyrim grafikleri bile yeterli seviyede hala. Devasa bir açık dünya yapıp içini milyon tane quest ile dolduruyor adamlar varsın eski motoru kullansınlar. Motor değiştirmek öyle düşündüğünüz kadar kolay değil. Zaten iş biraz da animasyonda bitiyor. Animasyonlar çeşitli olduktan sonra sırıtacağını düşünmüyorum.
  • Eski grafik motoruyla yapacaklarsa hiç yapmasınlar daha iyi. Berbat vuruş hissi ve animasyonlarla çekilmez bir daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • undy1ng kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de görmüştüm. Valenwood güçlü bir kaynak ama gösterimde arazi kuruydu yani akla Hammerfell geliyor. Ama belki de Valenwood doğrusudur ve Valenwood ormandan çöle dönüşmüşte olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikler umrumda bile değil, ama şu diyalogları, yapay zekayı ve en önemlisi yaşayan bir evrende olduğumuz hissini bizlere versinler yeter, skyrim'de en uyuz olduğum şeydi: Her yerde npcler var ama ben genede kendimi tek başıma hissediyordum oyundayken.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.