Binbaşı
18 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 525 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar başıma ilk defa böyle bir olay geldi ve bu konuda bilgi sahibi olmadığım için size sormak istiyorum..

Bir kaç saat önce çalışan M2 Sata SSD soğutucu bloğu montajı için PC kapatıp montajı yaptım siyah ekran aldım ardından vidayı fazla sıktım diyerekten biraz gevsettim ve PC açtığımda 1 kere yeniden başlattı ardından montajı tekrar düzgünce yaptıktan sonra açtığımda no boot yazısı ardından SSD bios dan gitti kayboldu bios pil vs sıfırladım ayarları eski haline getirdim ancak nafile kendisi hala görünmüyor harddisk e Windows kurdum M2 SSD yeniden taktım ancak hala görünmüyor herhangi bir darbe vs de almadı neden bir anda gitti içinde önemli dosyalarım vardı onları alayım bozulsun önemli değil bu konuda ne yapabilirim?

6 aydır kullanmış olduğum şu ürün

Merhaba Hocalarım Başka bir ekran kartı kullanıyorum ama zamanı ile Gigabyte Rx 580 modeli almıştım tek fanda bir topallama var ve ara sıra tıkır tıkır ses yapıyor kısaca değişim istiyor mining olmadığını biliyorum. aslen yapmak istediğim arkadaşıma vereceğim ısı değerleri fanlarda sorun olmasına rağmen güzel görünüyor. Bu konuda ne yapsam tavsiye almak istedim.

Aliexpress de var güzel fanlar ama daha önce oradan alışveris vs yapmadım yine tuzlu gibi.

Fan uydurma olayı aklıma geldi ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum uydurma konusunda iyi değilimdir.

Tr sitelerinde araştırdım ama hiç bir şey bulamadım fan vs

iyi forumlar..
Merhaba hocalarım.. Hemen konuya giriyorum 2016 nın sonlarına doğru aldığım Zalman R1 Kasası ile birlikte Zalman LE600W psu sunu aldım o günden bu güne sağolsun hiç bir sorun çıkarmadı bana 1 kere de sistem update ledim üstüne hala beni üzme den çalışıyor temizliğine de dikkat ettim haliyle.. asıl sorum artik Yaşlanmış olabilir mi kondansatörler vs verimliliği düşüp daha fazla elektrik kaybına yol açıyor olabilir mi?.. değiştirip yine güzel bir marka 80+ sertifikalı bir güç kaynağı almalı mıyım yoksa gereksiz mi olur sizlere danışmak istedim. Teşekkürler
Merhabalar hocalarım.. Skyrim de ekran kartımı görmüyor sanırım grafik ayarlarını low a alıyor kendi kendine çözünürlük seçimi yok bile oyuna girdiğimde bethesda ekranı geliyor ve tık diye oyundan atıyor.. Driverlarım güncel Oyun Orjinal.. gta 5 de ultrada 100 fps nin altına inmezken pc bu oyunu açmaması trajedi daha önce de oynuyordum araştırma yaptım hep laptop olayları cıktı karşıma harici kart vs çözümü bilen yardımcı olabilir mi teşekkürler.

Silinebilir+
Merhabalar.. İşlemci soğutucumu değiştirmek istiyorum zira stok fan çok baydı çıkarttığı ses özellikle soğutmada bir sorunum olmasa da yine alacağım kule tipi soğutucu hem daha iyi soğutur hemde ses olarak daha iyi olacağını düşünüyorum fakat sizden öneri bekliyorum işlemci soğutucu konusunda diğer parçalara göre bilgim az önerilerinizi bekliyorum. oc ile falan işim olmadığı için uçuk kaçık bişi istemiyorum ledli olmasına hiç gerek yok az da olsa stok fandan iyi olsun ve ses konusunda yardımcı olsun bütçe olarak 100-150 TL düşünüyorum.

KASA: ZALMAN R1

ANAKART: Gigabyte B360M D2V
Merhabalar hocalarım yakın zamanda sistemimi update edicem İşlemci Anakart ve ram tavsiyesi için siz değerli hocalarıma sormak istedim.. i5 8400 yada Ryzen serilerini arasında kaldım toplamışken fiyat performans istiyorum 2.100 TL lik bir bütcem var küsüratı olursa tamamlamaya çalısırım Ram 16 olması gerekli malum artık 8 bile yetmiyor.. Ekran kartım kasam herşeyim hazır son olarak canavarı toplama vakti :)

Ekran kartı : RX 470 4 GB
Kasa : Zalman R1 600 W
Bütcem : 2.100 TL

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim iyi forumlar
Öncelikle merhaba hocalarım akıllı saat önerisi almak istiyorum sizden akıllı saat konusunda fazla bir bilgiye sahip değilim o yüzden nelere dikkat etmeliyim ve hangi özellikte almalıyım sizlere sormak istedim fiyat performans arıyorum aslında hem işimde hem okulumda yardım etmesini istiyorum kısaca özelliklerden bahsedersek uygulama olarak Android olmalı hesap makinesi olmalı galerisi olmalı fotoğraf görüntüleme misal sd kartlı olabilir klasör açıp içine resim atıp saatten görüntüleyebilirsem iyi olur yine arama konuşma vs.. Bütçe olarak 700 ila 1000 TL arası düşünüyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Selamlar iki monitör arasında kaldım hangisi benim için daha iyi olur yada hangisi daha sağlamdır diye sizlerden de bilgi almak istiyorum özellikleri aynı olan monitörler ikiside oyuncu monitörü 24 inc 1920x1080 1 ms 75 hz benim için çok uygun bir monitör aynı zamanda amd nin freesync teknolojisi var kartım da RX 470 olduğu için çok uygun olacağını düşünüyorum üstelik çok cazip olarak indirime girmiş pc topladığımda bi monitör eksiğim vardı 1600x900 oynuyordum maalesef oyunları VGA dan :D tavsiyeleriniz nelerdir yada bu fiyatlarda daha iyi monitör önerisi alabilirim teşekkür ederim iyi forumlar.

1.Monitörhttps://www.gameekstra.com/AOC-24-G2460VQ6-75Hz-1ms-FREESYNC-Full-HD-Oyuncu-Monitoru,PR-8106.html

2.Monitörhttps://www.gameekstra.com/urun/asus-24-vg245he-free-sync-1ms-75hz-eyecare-gaming-monitor
Arkadaşlar Merhaba berbat bir sorunum var Skyrim special edition a sahibim steam dan yüklendi oyuna Türkçe yama ve farklı modlar kurmak istedim special edition da mods a bastığımda bethesda üyeliği istedi aldım oyuna girdim etkinleştirdim ve birden oyundan attı tekrar girdim mods sekmesine tıkladım ve tekrar oyundan attı hiç bir hata vermeden tak diye masa üstüne atıyor lütfen yardım edin
Hakkında
Meslek: İnformation and technology
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Xiaomi 9T PRO 8/256
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WOW
Steam
Steam
Steam
steamcommunity.com/id/-unstoppable
TV
Philips
Tablet
Asus
Notebook
Asus
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
LOL
Jax
LOL
Draven
LOL
Zed
LOL
Ziggs
LOL
Brand
LOL
Kassadin
LOL
Varus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Kulaklık - Amfi
Beats Audio
Basketbol
Chicago Bulls
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Zotac GTX1060 AMP! EDITION GDDR5 6GB
Modem
Airties
Milli Takımlar
Turkiye ~ Ebediyen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.603
İkinci El Bölümü Mesajları: 402
Konularının görüntülenme sayısı: 43.202 (Bu ay: 692)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 230 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.