Şimdi Ara

Suç ve Ceza hangi yayın?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
23.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşıma hediye olarak Dostoyevski'nin Suç ve Ceza sını almak istiyorum ama hangi yayının kitabını alsam diye karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.

• Can Yayınları-Sosyal Yayınları
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Can Yayınları-Sosyal Yayınları

şimdi baktım bu yayınlarda kalmamış suç ve ceza iş bankası yayın evinden alıcam büyük ihtimalle ama karar vermediğim bir nokta daha var bazıları 2cilt bazıları 1cilt fark varmı aralarında
  • İletişim yayınları var bende. Çok memnunum.

İletişim yayınları'nı ve Antik Dünya Klasiklerini hep tutmuşumdur.
  • antik dünya klasikleri tam metin değil sanırım senin için farketmezse antik gayet iyidir
  • Bordo-Mavi Yayınları'nın var bende. Fiyatı da iyidir Tek cilt.
  • İş bankasın çevirisi çok güzel.. Tavsiye ederim
  • Rusça kitaplar iletişim yayınlarından okunur. Bir adam vardı adını unuttum şimdi. Onun çevirilerini özellikle oku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

İletişim yayınları var bende. Çok memnunum.

İletişim yayınları'nı ve Antik Dünya Klasiklerini hep tutmuşumdur.

+1 kaliteli ve güzel baskısı var
  • ben daha okumadım bu kitabı. daha öncede tartışılmıştı bu konu. İş bankası, Sosyal, İletişim yayınlarından istediğini alabilirsin. ben çok araştırmıştım bu konuyu. şahsen kendim alırsam bu kitabı iş bankası yayınlarını tercih edeceğim.
  • İş bankasının çevirisi Mazlum Beyhan'a aitti galiba . Öyleyse gözün kapalı alabilirsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: .DragonFly.

İş bankasının çevirisi Mazlum Beyhan'a aitti galiba . Öyleyse gözün kapalı alabilirsin .

evet doğru. ayrıca şöyle bir notta düşülmüş: Beyhan, hiç tartışmasız son 35 yılın en önemli
    Rus edebiyatı çevirmenlerinden biridir. SİTE:www.kitapyurdu.com
  • Ben şu anda İletişim yayınlarından olanı okuyorum. Çok akıcı ve güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyfox

Rusça kitaplar iletişim yayınlarından okunur. Bir adam vardı adını unuttum şimdi. Onun çevirilerini özellikle oku.

Murat Belge?

Ergin Altay?

Bordo-Siyah yayınevinden iki kitap aldım bugün. Çok sevdim ben. Boyutuna bayıldım resmen. Çok rahat okunuyor. Artık Bordo-Siyah'ı da ekledim listeme.
  • Bordo Siyah önermem. Kitaplarında çok sayıda anlatım bozukluğu oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 14 Eylül 2009; 20:26:32 >
  • Ya bu iletişim yayınları neden bu kadar pahalı?
  • Pahalı ama çevirileri çok iyidir . Ayrıca bir ara Bordo-Siyahın birkaç çevirisinde ciddi hatalar vardı ondan herkes bu yayınevine karşı önyargılı yaklaşıyor. Şu anki durumunu bilmiyorum ama . Nasıl çevirileri ?
  • biraz pahalı ama kesinilkle iletişim olmadı engin yayınları olabilir en azından kitabı kısaltmıyorlar...
  • İletişim Yayınları'nı tavsiye ederim.Kapağı güzel değil orası ayrı...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.