E

Yüzbaşı
18 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Daha çok işe gidip gelmek için kullandığım arabamı satıyorum. Bakımları yeni yapıldı, temizdir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2008-fiesta-collection-full-plusfull-otomatik-324177389/detay/

Beyler bu arabanin motorunu/sanzimanini kim uretiyor bilen var mi? Volkswagen mi uretmis yoksa kendileri mi? Almaya onerir misiniz?
Yeni başlayacağım iş yeri için maaş hesabı açtıracağım. İş yeri istemese Garanti'nin yanından geçesim yok, Yapı Kredi gayet makul geliyor; hesap kesim ücreti, hesap açma ücreti vs. gibi durumları nasıldır?
Merhaba arkadaşlar.
Avea kullanıcısıyım, Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. İnternet ve kapsama alanı(daha çok internet) hakkındaki görüşleriniz nelerdir Vodafone için? Özellikle Avea'ya oranla. Avea merkezi bölgelerde genelde iyi çekiyor, zaman zaman 600 kb/sn hız görmüşlüğüm vardır. Evimde de idare eder, 1 diş görüyorum 3G ile bir tek orası kötü.
Beyler tıraş makinesi alıyorum sakalları düzeltmek için. Sakal bırakmayı seviyorum ancak kısaltmak icap ediyor.
Şöyle fiyat/performansı iyi tıraş makinesi önerecek yiğit var mı?
Merhaba arkadaşlar.
"DİKMEN TEK. END. VE MES. LİS." ÖSYM'ye göre. YDS sınavına gireceğim ancak Google bildiğin kafamı karıştırdı. Yerini bilen var mı?
Merhabalar.
Programlama yarışması niyetiyle Ukrayna'ya gidiyorum. Ancak çok az bilgim var, dolar mı götürmeliyim euro mu, hava soğuk mudur yoksa ılık mı, nesi meşhurdur falan Çoğu ergenin düşüneceği şeyi pek düşünmüyorum, baştan söyleyeyim.
Merhaba.
Şimdi mevzu şu ki, bir filmin bir noktasına başka bir video yerleştirip akabinde ortaya çıkan şeyi DVD'ye çevirmek istiyorum ki DVD playerlar'da rahatlıkla izleyebileyim. Elimde filmin avi versiyonu var, video'nun kendisi de var, bundan sonra ne yapmam gerektiği hakkında bir fikri olan var mı?
Merhabalar.
Elimde DVD formatında bir film var, bunu Easy DVD Player ile oynatmak istiyorum da pek beceremedim. Hangi dosyayı seçmem gerekiyor ki bir sürü dosya var?
Umarım konunun yeri yanlış değildir, en tecrübeli arkadaşlar buradadır diye tahmin ediyorum.
Merhabalar. Xperia Live telefonum var, internet ayarları aktif rahat rahat girebiliyorum. Ama şebeke üzerinden görüntülü konuşma ayarlarını bulamadım, böyle bir arama seçeneği dahi göremedim. Bilen var mı nasıl olduğunu?
Hakkında
Forum İmzası:
بسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.066
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 35.786 (Bu ay: 97)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.