Şimdi Ara

Sizce Muhalefetin Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sizce Muhalefetin Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?

(En Son Oy Tarihi: 13.7.2021)
Giriş
  • Akp bu kadar yıpranmışken bu fırsatı kaçırmamak gerek çünkü bu son fırsat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mansur Yavaş hariç diğerlerinin şansı yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pek fark etmez hepsi en az 2 gömlek daha iyi yönetir.

• Zerre farketmez.

Akp'nin tepkilerine bakarsak İmamoğlu ya da Yavaş. Zaten ikiside ilk turda işi bitirir gibi duruyor.

• Ben

Şu anki muhalefetten daha iyi muhalefet yaparım bunun garantisini verebilirim.

• Chp kendini malum zihniyetten kurtarsaydı, içindeki bazı oluşumlara dur deseydi, Kılıçdaroğlu'nun şansı vardı.
    Yahu daha dün Murat Karayalçın'nın Habertürk te HDP ile ilgili açıklamalarını dinledim.
    Akıllara zarar!
    Halaa eski kafa, HDP soruları karşısında kıvranıyor, lafı çeviriyor!
    Millet kaç defa tokatladı sizi, halaa akıllanmadınız!
    Dakika 9:10 dan itibaren...

Devam edin bu kafaya....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 10 Temmuz 2021; 10:42:6 >

• Mansur Yavaş veya imamoğlu aday olursa belediyeler el değiştirir mi bilemiyorum.Eğer öyle olursa çok kötü olur.Bu yüzden tek seçenek Meral Akşener gibi.

• Kılıçdaroğlu yüxünden bu fırsat kaçacak gibi, bu seçim türkiyenin son şansı.

• Mansur Yavaş büyük ihtimalle aday olmayacak. Kendisi bunu düşünmediğini defaatle belirtti. Tüm muhalif partilerden aşırı yoğun bir baskı gelirse ve çatı aday olarak talep edilirse bir ihtimal fikri değişebilir. Ama bence çok zor. Aday olsa kazanazağı garanti olduğundan ülke şahlanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Belirtir tabii kardeşim. Ben CB adayı olacağım diye neden söylesin ki? Hem adamın görevi belli, yıpratacaklar bir de. Olmayacağına inandırması gayet mantıklı.

• Şuan en iyi aday Mansur YAVAŞ'tır. İcraatleriyle zaten diğer belediyelere örnek olmuştur. Çoğu belediye Mansur beyin yaptıklarını yapmıştır. Ondan sonra ki aday Meral hanımdır, en sonda Ekrem İMAMOĞLU'dur. Kemal beyin aday olması halinde seçim zora girer, özellikle ak partiden vazgeçen seçmen tekrar partilerine dönerler. Mansur Beyin bu işi kılçıksız temiz şekilde bitireceğini düşünüyorum. Zaten anketlerde en çok görünen isimlerden Biri Mansur YAVAŞ , diğer Ekrem İMAMOĞLU'dur. Dışardan bir aday olması halinde gerçekten işler zorlaşır, halkın tanımadığı biri olursa bu insanı nasıl göz önüne çıkartıp oy isteyeceksin. Bu çok büyük bir sorun, ne kadar iyi biri olursa olsun halk gözle görülen şeyler ister. Bunu da en iyi başaranlar Mansur YAVAŞ ve Ekrem İMAMOĞLU'dur.

• Mansur yavaş olmalı.çünki adam sag ve sol kesime hitap ediyor.

kılıçdar olursa muhalefet kumar oynamış olur belki belki kazanabilir ama dedigim gibi kumar gibi birşey olur.

• Yemin ederim Allah çarpsın farketmez.

Kim olursa olsun basacağım oyumu

Umrumda değil

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam Mansur hdp oylarını alamaz. O düşündürüyor biraz ama bilemiyorum. Çünkü gerçekten en fazla dedikleri şey işini iyi yapan biri. Ama asla oy vermem vsvs

• mansur yavaş olsun .

• Mansur yavaş olmalı pkk severleri def eder. Kılıçdaroğluna filan kalırsa pkklılarla sarmaş dolaş güle oynaya ülkeyi böle böle yönetir.

• Mansur yavaşın daha çok sevildiğini düşünüyorum ve daha ciddi daha işini milleti için yapacak bir görünümü var ,ayrıca hdp tarafına yakınlığının da olmadığını düşünüyorum,hdp oylarını alsa bile onlara belli konularda fırsat tanımayacağını insanların bu konudaki çizgisinden haberi olduğunu düşünüyorum. İmamoğlu ise gizlemeye çalışsa da nerden gelirse gelsin fark etmez modunda biri, ayrıca hdp sempatisinin de olduğu biliniyor

Kılıçdaroğlu ise kazanma ihtimalinin çok düşük olmasıyla beraber, yılların birikimi bir nefreti ve hırsı var ,başa geldiğinde icraat yapmak yerine başka şeylere kafa yoracaktır ,Mansur yavaş direk olarak icraata başlamış birisidir, en uygunu odur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara.44 -- 11 Temmuz 2021; 0:10:55 >
  • Sadece ekran kartı bile yazsan olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Ben

Şu anki muhalefetten daha iyi muhalefet yaparım bunun garantisini verebilirim.

Rte kadar muhalefet bile yapamazsın yahu. 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.