B

Yarbay
23 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 296 (Bu ay: 7)
Gönderileri

Arkadaşlar binanın otomatik kapısı kodu bozuldu, motor bölümünü açtım. İnternetten izlediğim kadarıyla birkaç kumandayı tanıttım ve çalıştı.

tanıtabildiğim kumandaların ortak noktası siyah renli olanlar. Gri kumandaların hiç birisini tanıtamadım.

motor bölümünde tuşa basıyorum, gri olan kumanda 2 tuşa basmamla beraber motordaki ışık sönüyor. Aynı durum siyahlarda olmayıp sabitleniyor, kumsndadan elimi çekip hangi tarafa tanıtacaksam anında tanıyor.

gri kumandaları açtım içinde reset düğmesi var, nasıl resetleyebilirim. Bastım resetlenmiyor.

bu konuda bilgisi olan varmı. Evdeki ne yazıkki tanımayan kumanda benim evin kumandası

Arkadaşlar iphone son sürüm yüklü, safaride google aramasında sayfadan çıktığında tekrar ilk sıraya geri dönüyor.

bu sorunu nasıl çözeriz. Bu sorun pufinde yok, son girdiğim sitede kalıp başa atmıyor.

2023 yılı enerji alınması planlanan, Türkiye’nin 1. Dünya’nın 3. Yusufeli barajı, hizmet vermeye başladığında. 2.5 milyon kişiye elektrik hizmeti sunacak.

sınırlarımız içerisinden kaçak gireceği düşünülen mülteci sayısı 8 milyon. Muhtemeldirki, karların erimesi baharın gelmesiyle, kaçak girişler başlayacaktır.

Yan yana 3 adet yusufeli gibi muazzam baraj inşaatı yapsak dahi, ülkemize hiç bir faydası olmayacak. Şu ana kadar gelenler şöyle dursun, gelecek 8 milyon mültecinin bile ihtiyacına yetmeyecek.

Rusya ukrayna olası savsşta, Luhansk elektrik santralini vurdu haberleri geldi. Heryerde yazıldı çizildi. En fazla o elektrik santrali elektrik üretemez.

ya bizdeki durum, farklımı 3 tane bile yapsak faydası yok.

update.hyundai.com
Navigasyon Güncelleyici | Resmi Hyundai Motors Navigasyon Güncelleme Web Sitesi
https://update.hyundai.com/TR/TR/navigationUpdate?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Not: araç uyum kontrolü yapın

Navigasyon yazılım güncellemeleri

indirmek için

update.hyundai.com
Navigasyon Güncelleyici | Resmi Hyundai Motors Navigasyon Güncelleme Web Sitesi
https://update.hyundai.com/TR/TR/navigationUpdate

sevenlerine hayırlı olsun

İddiaya göre Holland DOCC firması, TOFAŞ Şahin modelini 2022 yılı içerisinde yeni tasarımıyla elektrikli olarak Etiyopya ve Mısır'da satışa çıkaracak. Elektrikli yeni TOFAŞ Şahin'in eylül ayında ise Türkiye pazarında satışa çıkacağı ileri sürüldü.

2022 TOFAŞ ŞAHİN FİYATI NE KADAR?

1990'lı yıllarda uygun fiyatıyla orta ve alt gelirli vatandaşların otomobil sahibi olmasını sağlayan TOFAŞ Şahin'in 2022 modelinin ülkemizde 170 bin TL olması öngörülüyor. Günümüz otomotiv piyasa şartları düşünüldüğünde, TOFAŞ Şahin bu fiyatıyla en ucuz sıfır otomobil olacak.

karar
Elektrikli TOFAŞ Şahin 2022 ne zaman satışa çıkacak, fiyatı ne kadar?
https://www.karar.com/amp/ekonomi-haberleri/elektrikli-tofas-sahin-2022-ne-zaman-satisa-cikacak-fiyati-ne-kadar-1649599

Arkadaşlar başlıktaki ürün nasıldır kullanıp öneren varmı. Dh incelemeden baktığımda 6 saat pil ömrü diyor. Pek anlamam diğer kulaklıklarda pil süresi ile kıyarsarssk iyimi. Ses seviyesi vb. İphone 8 de kullanılacak. Teşekkür ederim.

Londra'da yaşayan yeme-içme yazarı bir çift, kendilerine “yemek yorumcusu” diyorlar. Lokantaları gezip yemek yiyor sonrada yemeği yorumluyorlar. Ben de haberden öğrendim. Nashawa ile Fahd, okurları için çok ilgi çekici bir haber yazmaya karar vermişler. Türk iş adamının Nusr-ET lokanta zincirinin Londra'daki şubesinden yer ayırtıp akşam yemeğine gitmişler.

Biftek istemişler. 1450 İngiliz Sterlini Hesap ödemişler.

İstanbul şıbe aynı yemek 110 Sterlin

1450-110= 1340 siterlin. 

Ayni çift londra’dan yola çoksa. Gidiş dönüş 2 kişi 322 siterlin

1 gece konaklama ücreti dedeman otel iki kişi 37 siterlin.

1450 eksi 110 aynı yemek= 1340 siterlin

1340 eksi 322 uçak= 1018 siterlin

1018 eksi 37 otel= 981 siterlin.

Aynı çift bir hafta sonra akşam yemeği için ülkemize tekrar gelse 2. Ziyaret

110-322-37toplam 469 siterlin

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 1 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.349
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 489.416 (Bu ay: 221)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10.703 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.